Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

KOMUNIKATY PARTYJNE

czyli uwagi do działu radzieckiego

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
218 odpowiedzi w tym temacie

#41 gregch

gregch

leń i kombinator

• Użytkownik
  • 3186 postów

Napisano 25 kwiecień 2012 - 06:37

Wnoszę o zainicjowanie działu "kwarce i elektroniki" :)

Popieram w całości, tym bardziej że mam kilka uwalonych elektroników i dobrze by było żeby w jednym miejscu mógł o tym popisać.
  • 0

#42 armian

armian

e=hc2

• Użytkownik
  • 1153 postów
  • Gadu-Gadu: 4365774

Napisano 25 kwiecień 2012 - 08:30

Popieram w całości, tym bardziej że mam kilka uwalonych elektroników i dobrze by było żeby w jednym miejscu mógł o tym popisać.

Więc masz ku temu okazję w dziale http://zegarkiclub.p...ezduszne-ruski/
  • 0

#43 Krzysiek_W

Krzysiek_W

pozytywnie zweryfikowany

• Moderator
  • 4028 postów
  • Gadu-Gadu: 5335

Napisano 01 grudzień 2012 - 19:34

Podklejam temat na nowo - co chwilę znowu pojawiają się pytania pomimo istnienia poszczególnych tematów. Na razie nie daję ostrzeżeń, ale proszę starajmy się zachować porządek w naszym dziale, mówię to do zarówno starych wyjadaczy jak i mniej aktywnych forumowiczów.

Użytkownik Krzysiek_W edytował ten post 01 grudzień 2012 - 19:36

• 0

#44 Gość_Marcinolot_*

Gość_Marcinolot_*
  • Gość

Napisano 26 grudzień 2012 - 23:22

Mam pytanie: dlaczego moderatorzy usuwają notorycznie nowe tematy? Ostatnio był temat napisany przeze mnier odnośnie wymiany koronki w Sturmoviku Aviatorze, temat może był podobny otwarty, ale jutro miałem iść do serwisu i napisać na forum o cenie usługi naprawy, o co jeden z użytkowników forum poprosił. Można było chwilę poczekać.
Żadnego komentarza typu...temat usuwam bo, tylko "piz*" i temat znika. Nie wiadomo czemu, nie wiadomo po co...

Użytkownik Marcinolot edytował ten post 26 grudzień 2012 - 23:24

• 0

#45 Marcinkowski

Marcinkowski
  • Użytkownik
  • 550 postów

Napisano 26 grudzień 2012 - 23:25

a może po prostu zamieściłeś go nie w tym dziale ;) jak np. ten post
  • 0

#46 Gość_Marcinolot_*

Gość_Marcinolot_*
  • Gość

Napisano 27 grudzień 2012 - 00:04

Uwagi do działu radzieckiego. Więc mam uwagę - pytanie? Post umieściłem w TYM dziale.
  • 0

#47 aronus

aronus

Miłośnik zegarków

• Użytkownik
  • 1608 postów

Napisano 27 grudzień 2012 - 11:12

Mam pytanie: dlaczego moderatorzy usuwają notorycznie nowe tematy? Ostatnio był temat napisany przeze mnier odnośnie wymiany koronki w Sturmoviku Aviatorze, temat może był podobny otwarty, ale jutro miałem iść do serwisu i napisać na forum o cenie usługi naprawy, o co jeden z użytkowników forum poprosił. Można było chwilę poczekać.
Żadnego komentarza typu...temat usuwam bo, tylko "piz*" i temat znika. Nie wiadomo czemu, nie wiadomo po co...

Własnie, byłem zainteresowany jak potoczyły się losy tej naprawy, wchodzę na forum a tu tematu nie ma :( No nic Marcinolot w takim razie poproszę Cie o informację na PW co i za ile z ta koronką.
  • 0

#48 Gość_Marcinolot_*

Gość_Marcinolot_*
  • Gość

Napisano 27 grudzień 2012 - 11:25

Własnie, byłem zainteresowany jak potoczyły się losy tej naprawy, wchodzę na forum a tu tematu nie ma :( No nic Marcinolot w takim razie poproszę Cie o informację na PW co i za ile z ta koronką.

Nie ma problemu, bede dzis okolo 17:30 w serwisie poljota euro z dwoma zegarkami, zdam relacje.
Moge tylko powiedziec że byłem tam raz rok temu i za całkowity przegląd szturmańca z werkiem 3133 zapłaciłem 250 zł, więc nie tak dużo, biorąc pod uwagę rodzaj mechanizmu.

Użytkownik Marcinolot edytował ten post 27 grudzień 2012 - 11:26

• 0

#49 Krzysiek_W

Krzysiek_W

pozytywnie zweryfikowany

• Moderator
  • 4028 postów

Napisano 27 grudzień 2012 - 16:07

Szanowny kolego,
widzę że udało się poszukać odpowiedniego tematu do zadania tego pytania - brawo. Szkoda tylko że w tych poszukiwaniach nie przeczytałeś postu który znajduje się dokładnie nad Twoim. Dla przypomnienia zacytuję go:

Podklejam temat na nowo - co chwilę znowu pojawiają się pytania pomimo istnienia poszczególnych tematów. Na razie nie daję ostrzeżeń, ale proszę starajmy się zachować porządek w naszym dziale, mówię to do zarówno starych wyjadaczy jak i mniej aktywnych forumowiczów.

zatem dość wyraźnie z tego wynika że wszystkie tematy które dotyczą działu technicznego, kwarców itp (a są to tematy podklejone) będą kasowane. Codziennie znajduje się ktoś mądry, kto rejestruje się na KMZiZ tylko po to by zapytać o kolor paska, grubość szkiełka albo sposobu nakręcenia zegarka i tworzy nowe tematy, pomimo istnienia już takiego i to w dodatku podklejonego. Zatem zapraszam do rozglądania się najpierw a potem generowania tematów.

Użytkownik Krzysiek_W edytował ten post 27 grudzień 2012 - 16:08

• 0

#50 Treevill

Treevill
  • Użytkownik
  • 1387 postów

Napisano 27 grudzień 2012 - 16:07

Mam pytanie: dlaczego moderatorzy usuwają notorycznie nowe tematy?

chodzi o to ze takie pytania umieszcza się w temacie "dział techniczny" http://zegarkiclub.p...ial-techniczny/

Użytkownik Treevill edytował ten post 27 grudzień 2012 - 16:07

• 0

#51 Gość_Marcinolot_*

Gość_Marcinolot_*
  • Gość

Napisano 28 grudzień 2012 - 03:14

Ok, dziekuję.
U zegarmistrza byłe, koszt naprawy koronki 50 zł.
Z tym że tak naprawdę nie miałem w zegarku uszkodzonej koronki. Tylko coś, co odpowiada za możliwiść regulacji godziny i nakręcania zegarka.
Ostrzegam, jeśli komuś uszkodzi się KORONKA w tym zegarku (AVIATOR IŁ SZTURMOVIK), może liczyć na odpowiedź w serwisie Poljot Euro taką "taka awaria jest nie do naprawy, nie posiadamy takich kopert".

Codziennie znajduje się ktoś mądry, kto rejestruje się na KMZiZ tylko po to by zapytać o kolor paska, grubość szkiełka albo sposobu nakręcenia zegarka i tworzy nowe tematy, pomimo istnienia już takiego i to w dodatku podklejonego.

No rzeczywiście, jestem jednym z tych "mądrych" według Ciebie. Zarejestrowałem się na KMZiZ nie po to aby sobie założyć jeden post. Ale po tym co napisałeś sądzę że z pewnością na tym poście się skończy. Pozdrawiam.
  • 0

#52 klamocik

klamocik
  • Użytkownik
  • 256 postów

Napisano 28 grudzień 2012 - 10:20

Nie masz się co obrażać. Dużo jest takich osób które rejestrują się pierwszy raz i od razu zakładają temat aby dowiedzieć się o wartość zegarka i więcej nie wchodzą na forum. Nie zakłada się nowych bezsensownych tematów gdy jest zbiorczy do takich spraw. Taki jest zwyczaj na tym forum. Sam padłem ofiarą zakładania tematu. Został usunięty więc pisałem do moderatora i się dowiedziałem o co chodzi.
  • 0

#53 soft1house

soft1house
  • Nowy Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 28 luty 2013 - 20:49

Czy był poruszany temat o wydzieleniu osobnego wątku o zegarmistrzach?
Wątek zawierałby kolejne tematy(menu) z podziałem na miejscowości gdzie można polecić specjalistę.
Scaliło by to wszystkie pytania typu : polecany zegarmistrz ,Warszawa, Wrocław, Łódź itd.
  • 0

#54 Treevill

Treevill
  • Użytkownik
  • 1387 postów

Napisano 22 kwiecień 2013 - 16:35

mam pytanie . czy można wprowadzić takie ograniczenie na naszym rosyjsko - radzieckim dziale aby nowy temat można było wstawić dopiero po potwierdzeniu przez moderatora ? unikniemy wtedy zalewu tematów z pytaniami zakładanych przez nowych (codzienne pojawia się takich kilka) które można zadać spokojnie w którymś z podpiętych tematów

edit np. po próbie utworzenia nowego tematu pojawiała by się informacja ze "nowy temat pojawi się po akceptacji moderatora" i "jeśli temat dotyczy pytania o zegarek bądź jego naprawę to temat jest tu i tu "

Użytkownik Treevill edytował ten post 22 kwiecień 2013 - 16:45

• 0

#55 slababateria

slababateria
  • Nowy Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 22 kwiecień 2013 - 18:16

I jeszcze w widocznym miejscu, bardzo dużymi literami, w wielu miejscach napisane, że nie wyceniamy zegarków. Bo co widzę jakiś post to prośba o to.
  • 0

#56 Krzysiek_W

Krzysiek_W

pozytywnie zweryfikowany

• Moderator
  • 4028 postów

Napisano 22 kwiecień 2013 - 21:57

Chyba nie da rady tego wydzielić do tego działu. Niestety coraz więcej ludzi pyta o swoje znaleziska i tego typu pierdoły zakładając kolejne tematy, więc je kasuje - zmian w ostrzeżeniach też im nie daję bo to ludzie którzy więcej tu się nie zalogują, więc szkoda czasu
  • 0

#57 Goral35

Goral35
  • Użytkownik
  • 1680 postów

Napisano 23 kwiecień 2013 - 03:58

a założenie tematudla nowego członka np dopiero po 50 wpisach pod innymi tematami ?
  • 0

#58 [email protected]

[email protected]
  • Użytkownik
  • 1607 postów

Napisano 23 kwiecień 2013 - 12:30

a założenie tematudla nowego członka np dopiero po 50 wpisach pod innymi tematami ?

Ja podejrzewam, że wtedy taki ktoś walnie postem byle gdzie, a i tak zapyta o cenę swojego znalezionego zegarka...
Może lepiej zignorować i wcale nie udzielać się pod tematami podpiętymi w nieodpowiednim miejscu lub wycenami. To też daje do myślenia autorowi... a co dopiero jak mu temat później zniknie

Użytkownik [email protected] edytował ten post 23 kwiecień 2013 - 12:31

• 0

#59 Krzysiek_W

Krzysiek_W

pozytywnie zweryfikowany

• Moderator
  • 4028 postów

Napisano 23 kwiecień 2013 - 20:19

najlepsze jest ignorowanie, ale często kasuje takie tematy gdzie już się ktoś wyrywa z odpowiedzią
  • 0

#60 Gość_Wojciech1500_*

Gość_Wojciech1500_*
  • Gość

Napisano 06 maj 2013 - 18:55

Miałbym takie pytanie do administratorów, ponieważ nie chcę zaśmiecać forum, może by stworzyć temat, w którym można by opisać ciekawą, czasem rodzinną historię swojego zegarka? Należy pamiętać, że wiele zegarków z naszych kolekcji dostaliśmy po dziadku/babci itp i czasem warto by było poznać przeszłość takiego czasomierza, który bywał przez te lata niemym świadkiem wydarzeń historycznych i rodzinnych....
Proszę o rozpatrzenie pozytywnie mojego wniosku i danie zgody na założenie tematu.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych