Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krzysiek_W

KOMUNIKATY PARTYJNE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcinolot

Ok, dziekuję.

U zegarmistrza byłe, koszt naprawy koronki 50 zł.

Z tym że tak naprawdę nie miałem w zegarku uszkodzonej koronki. Tylko coś, co odpowiada za możliwiść regulacji godziny i nakręcania zegarka.

Ostrzegam, jeśli komuś uszkodzi się KORONKA w tym zegarku (AVIATOR IŁ SZTURMOVIK), może liczyć na odpowiedź w serwisie Poljot Euro taką "taka awaria jest nie do naprawy, nie posiadamy takich kopert".

 

 

Codziennie znajduje się ktoś mądry, kto rejestruje się na KMZiZ tylko po to by zapytać o kolor paska, grubość szkiełka albo sposobu nakręcenia zegarka i tworzy nowe tematy, pomimo istnienia już takiego i to w dodatku podklejonego.

 

No rzeczywiście, jestem jednym z tych "mądrych" według Ciebie. Zarejestrowałem się na KMZiZ nie po to aby sobie założyć jeden post. Ale po tym co napisałeś sądzę że z pewnością na tym poście się skończy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się co obrażać. Dużo jest takich osób które rejestrują się pierwszy raz i od razu zakładają temat aby dowiedzieć się o wartość zegarka i więcej nie wchodzą na forum. Nie zakłada się nowych bezsensownych tematów gdy jest zbiorczy do takich spraw. Taki jest zwyczaj na tym forum. Sam padłem ofiarą zakładania tematu. Został usunięty więc pisałem do moderatora i się dowiedziałem o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy był poruszany temat o wydzieleniu osobnego wątku o zegarmistrzach?

Wątek zawierałby kolejne tematy(menu) z podziałem na miejscowości gdzie można polecić specjalistę.

Scaliło by to wszystkie pytania typu : polecany zegarmistrz ,Warszawa, Wrocław, Łódź itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie . czy można wprowadzić takie ograniczenie na naszym rosyjsko - radzieckim dziale aby nowy temat można było wstawić dopiero po potwierdzeniu przez moderatora ? unikniemy wtedy zalewu tematów z pytaniami zakładanych przez nowych (codzienne pojawia się takich kilka) które można zadać spokojnie w którymś z podpiętych tematów

 

edit np. po próbie utworzenia nowego tematu pojawiała by się informacja ze "nowy temat pojawi się po akceptacji moderatora" i "jeśli temat dotyczy pytania o zegarek bądź jego naprawę to temat jest tu i tu "

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze w widocznym miejscu, bardzo dużymi literami, w wielu miejscach napisane, że nie wyceniamy zegarków. Bo co widzę jakiś post to prośba o to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie da rady tego wydzielić do tego działu. Niestety coraz więcej ludzi pyta o swoje znaleziska i tego typu pierdoły zakładając kolejne tematy, więc je kasuje - zmian w ostrzeżeniach też im nie daję bo to ludzie którzy więcej tu się nie zalogują, więc szkoda czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a założenie tematudla nowego członka np dopiero po 50 wpisach pod innymi tematami ?


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

a założenie tematudla nowego członka np dopiero po 50 wpisach pod innymi tematami ?

 

Ja podejrzewam, że wtedy taki ktoś walnie postem byle gdzie, a i tak zapyta o cenę swojego znalezionego zegarka...

Może lepiej zignorować i wcale nie udzielać się pod tematami podpiętymi w nieodpowiednim miejscu lub wycenami. To też daje do myślenia autorowi... a co dopiero jak mu temat później zniknie

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest ignorowanie, ale często kasuje takie tematy gdzie już się ktoś wyrywa z odpowiedzią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Miałbym takie pytanie do administratorów, ponieważ nie chcę zaśmiecać forum, może by stworzyć temat, w którym można by opisać ciekawą, czasem rodzinną historię swojego zegarka? Należy pamiętać, że wiele zegarków z naszych kolekcji dostaliśmy po dziadku/babci itp i czasem warto by było poznać przeszłość takiego czasomierza, który bywał przez te lata niemym świadkiem wydarzeń historycznych i rodzinnych....

Proszę o rozpatrzenie pozytywnie mojego wniosku i danie zgody na założenie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)

takie tematy z opisami i zdjęciami zakładane są zazwyczaj w dziale Galeria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

ponieważ codziennie kasuje po kilka nowych tematów zakładanych przez 1-postowców którzy chcą koniecznie znać wartość swojego:

zegarka powojennego

kwarcowego unikatu rodzinnego

itp uznałem, że nie ma sensu dawać ostrzeżeń tym forumowiczom, bo oni tu więcej nie zajrzą. Jako że wiele osób skarży się że ktoś takie tematy zakłada nie korzystając z podklejonych, proszę o nie podbijanie ich, i nie odpisywanie.

Jeśli ktoś będzie odpowiadał na takie tematy, to wtedy jemu będzie udzielane "ostrzeżenie" - może to podziała? szkoda że forumowicze z dłuższym stażem i sporą ilością postów również podbijają te tematy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To jest bardzo słuszna koncepcja :)

Tylko czasem trudno się oprzeć jak taki "nowy" napisze że zegarek "prawdopodobnie powojenny" o Rakiecie z lat 80-tych :D

A może by otworzyć dział "pytania śmieszne, absurdalne i żenujące" i tam przenosić takie posty?! Można by poczytać zbiór z całego tygodnia i dobrze się ubawić :lol:

Edit

Ten proponowany dział to oprócz ostrzeżeń a nie zamiast oczywiście.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Czy temat Zegarmistrz Warszawa dałoby się wkleić do Debaty o zegarmistrzach, bo raz do roku kotleta ktoś odgrzewa... a tak w jednym miejscu by było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Szanowni Państwo,

ponieważ codziennie kasuje po kilka nowych tematów zakładanych przez 1-postowców którzy chcą koniecznie znać wartość swojego:

zegarka powojennego

kwarcowego unikatu rodzinnego

itp uznałem, że nie ma sensu dawać ostrzeżeń tym forumowiczom, bo oni tu więcej nie zajrzą. Jako że wiele osób skarży się że ktoś takie tematy zakłada nie korzystając z podklejonych, proszę o nie podbijanie ich, i nie odpisywanie.

Jeśli ktoś będzie odpowiadał na takie tematy, to wtedy jemu będzie udzielane "ostrzeżenie" - może to podziała? szkoda że forumowicze z dłuższym stażem i sporą ilością postów również podbijają te tematy.

 

Hmmm... A co na to regulamin ?

Jest już w nim taki zapis, czy to Tylko Twoje ustalenia ?

Nie powiniennem przypominać, ale to Ty jestes MODERATOREM, a podejmując sie tej funkcji chyba miałeś świadomość ciążących na Tobie obowiązków (czytaj: postępowania zgodnie z regulaminem) ?

 

PS.

Żeby nie było. Też wkurzają mnie posty "jednopostowców", ale nie rozumiem dlaczego karani mają być Ci, którzy zwrócą uwagę na to, że wpis delikwenta jest niezgodny z regulaminem.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W domyśle chodzi mi o podbijaczy tematów odpowiadających na te posty merytorycznie. Jeśli ktoś "podbije" temat pisząc że to nie jest odpowiednie miejsce to jest to jak najbardziej ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W domyśle chodzi mi o podbijaczy tematów odpowiadających na te posty merytorycznie. Jeśli ktoś "podbije" temat pisząc że to nie jest odpowiednie miejsce to jest to jak najbardziej ok

Nie prościej, aby pierwsze posty nowych użytkowników czekały na "akceptację moderatora"? Wtedy sprawa będzie rozwiązana. Moderator oceni treść merytoryczną postu, a w razie czego pouczy nowego użytkownika i zachęci go do zapoznania z regulaminem. Forum nie będzie zaśmiecane, ani też nikogo nie będzie kusić o wypowiedzieć pod taki postem ;)


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Nie prościej, aby pierwsze posty nowych użytkowników czekały na "akceptację moderatora"? Wtedy sprawa będzie rozwiązana. Moderator oceni treść merytoryczną postu, a w razie czego pouczy nowego użytkownika i zachęci go do zapoznania z regulaminem. Forum nie będzie zaśmiecane, ani też nikogo nie będzie kusić o wypowiedzieć pod taki postem ;)

 

Jest to jakieś rozwiązanie, ale nie umniejszy pracy Moderatorowi ;)

Równie dobrze mógłby wszystkie takie posty wraz z odpowiedziami kasować.

Robota ta sama.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a założenie tematu dla nowego członka np dopiero po 50 wpisach pod innymi tematami ?

Witam

uważam ze ograniczenia na KMZIZ do 50 postów są przesadzone...

osobiście czytam forum ale nie widze sensu dodawania komentarzy, które nie wnoszą nic do dysuksji, tylko po to by nałapać 50 postów i móc potem zadać pytanie/założyć temat/wystawić coś na giełdzie

W ten sposób to elitarne forum staje sie całkiem niedostępne dla niemiłośników lecz krótkotrwale zainteresowanych lub ryzykujemy że będzie pełne postów typu "ale cudny sikoreczek masz na ręce / lubie to / Za2Dra5zcZaM i inne tego typu maszkarony

 

pdoobnie sądze zreszta o wymaganiach giełdy co jest już zaznaczone w regulaminie..

 

10. Ponieważ dział sprzedam jest platformą wewnętrzną dla klubowiczów i kolekcjonerów zegarków nowo zarejestrowani klubowicze przez okres do czasu napisania 50 postów na forach merytorycznych pozbawieni są możliwości pisania nowych postów w dziale SPRZEDAM. Osoby składające oferty sprzedaży jednocześnie powinny wnosić aktywny wkład w rozwój forum poprzez merytoryczne uczestnictwo w dyskusjach (nie zaliczają się tu posty typu: śliczny zegarek, zgadzam się, +1 itp.) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Cześć

Może by podpiąć "Debatę o zegarmistrzach" na głównej działu, bo przydatne informacje tam są, a czasem umyka temat na dalsze karty działu... Może opis sugestywny dodać Majster "rusek" friendly/unfriendly ;-) 

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popełniłem właśnie rozweselający temat w kwestii opakowań przesyłek zegarkowych :)

Szczególnie zbieżny z wolumenami, które chodzą w naszym dziale. Coś tam jednak może się przydać i praktycznie..

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/103125-opakowania-przesy%C5%82ek-z-allegro-i-innych-serwis%C3%B3w-na-weso%C5%82o/?p=1166341

Edytowane przez Gregorian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Towarzysze.

 

Jutro o godz. 10 czasu moskiewskiego odbędzie się coroczna

 

NAJWIĘKSZA WOJSKOWA DEFILADA ŚWIATA !

 

rodem z dawnego ZSRR. Z okazji oczywiście Dnia Zwycięstwa.

Główna defilada odbędzie się w Moskwie (2h wcześniej niż nasz czas) - inne w całym kraju.

 

post-60300-0-80679100-1399573619_thumb.jpg

 

Chciałem nawet założyć do tego nowy temat w Rozrywce ale ze względu na obecną sytuację szybko przekształcił by się w polityczno-pieniaczy a nie militarystyczny czy rusofilsko-atrakcyjnościowy. Tak więc tylko informacja tutaj.

 

post-60300-0-62474200-1399573612_thumb.jpg

 

Jeżeli chcecie zobaczyć jak Rosjanie świętują zwycięstwo w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej - musicie tam być! albo przed telewizorami ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie jakaś transmisja u nas, czy tylko wzmianka w wiadomościach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam zamiar rano zrobić rundę po rosyjskich kanałach - coś się znajdzie :)

 

post-60300-0-78641500-1399576789_thumb.jpg

Edytowane przez Gregorian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.