Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krzysiek_W

KOMUNIKATY PARTYJNE

Rekomendowane odpowiedzi

Może ma ktoś pomysła na jaki konkurs, turniej itp? :)

Po tym co Kris, Hans, Voli i inni pokazują w nabytkach jedyny konkurs w jakim mogę startować to "najsłabsze kolekcje z zegarkami w marnych stanach" :)

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna np. na zegarek radziecki ktory noszę najczęściej, lub np najstarszy który mam i wygląda na nowy itp. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram gregch'a i stawiam na konkurs "Najpiękniejsze dziady w kolekcji"


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ątam, to i tak wiadomo, że ja jestem faworytem bo u mnie sam złom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by było dobre, konkurs na najbardziej kiczowaty zegarek z ZSRR :). Chociaż do tych z Rosji i tak nie mają startu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Kupię wskazówki do kirowskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram każdy konkurs tylko kto go zorganizuje???

Edytowane przez daktarin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

=0

A czy przypadkiem (lub nie), nie "znikł se" jakiś temat z konkursem wakacyjnym???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, nawet w nim napisałem, że nie mogę się doczekać a teraz go nie widzę. Ponad to w tamtym temacie padło hasło, że wystartować może jedynie 18 chętnych bo więcej nie da się umieścić w ankiecie - moim zdaniem można by rozbić konkurs na kilka tematów (w zależności od liczby chętnych) i rozlosować kto w którym temacie będzie rywalizował. Następnie zwycięzcy spotkaliby się w finale (może w finale wystąpiłby ten sam zegarek ale w kolejnej sesji foto?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się stało z kolegą Grogorianem? od dawna się nie odzywa :huh:


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Myślę, że to nie tylko natłok obowiązków a też coś/ktoś więcej...

Z tego co wiem, można go na jego stronie na fb złapać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

=0

A czy przypadkiem (lub nie), nie "znikł se" jakiś temat z konkursem wakacyjnym???

 

 

Właśnie, nawet w nim napisałem, że nie mogę się doczekać a teraz go nie widzę. Ponad to w tamtym temacie padło hasło, że wystartować może jedynie 18 chętnych bo więcej nie da się umieścić w ankiecie - moim zdaniem można by rozbić konkurs na kilka tematów (w zależności od liczby chętnych) i rozlosować kto w którym temacie będzie rywalizował. Następnie zwycięzcy spotkaliby się w finale (może w finale wystąpiłby ten sam zegarek ale w kolejnej sesji foto?).

temat zniknął, bo nie było zainteresowania... więc Daktarin załamany brakiem odzewu postanowił zatrzeć ślady swej działalności ;) do dzisiaj budzi się w nocy z krzykiem: ,,dlaczego???"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka minut temu kolega Hipek napisał coś o zegarku omega - widać jego post nie spodobał się komuś i po prostu zniknął bez wyjaśnień

Dopisałem pod spodem że chyba cenzura zadziałała - takim wpisem nie łamię regulaminu 

Ten mój post również zniknął bez wyjaśnień 

Mam pytanie?

Czy ktoś tutaj uprawia ogródek po swojemu czyszcząc posty bez wyjaśnień ??? 

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Moj tez zniknal, ten dotyczacy hejtu hipka. Wyjasnienie juz jest, cook sprecyzowal o co chodzilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderator usunął post niezgodny z regulaminem.  Miał do tego prawo i nie musi nikomu tłumaczyć dlaczego - każdy ma obowiązek zapoznać się z regulaminem forum.

Odpowiedzi na nieistniejący post nie wiadomo czego dotyczą więc też już są niewidoczne. 

 

Koniec wakacji podnosi ciśnienie ale chyba nie ma co szat  drzeć no chyba że z gorąca  :D

 

0708f28c699d2fb015e4baac3712ec25-2-0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerwa w komunikatach partyjnych, mam zatem tematyczną ilustrację:

 

Przerwa w fabryce Slavy na zdjęciu Cartier-Bressona z 1972 r. Widać, że działy trzymały się osobno. ;)

 

PAR98553.jpg

Edytowane przez hugo012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

i każdy dział miał swój ...megafon


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA biało produkcja, na czarno konserwacja powierzchni płaskich?


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda, bo jakby grupa czarna miała balans zakładać to czarno to widzę :D


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wy się nie znacie... Przeca widać, że czarna grupa jest od czarnej roboty czyli montażu, a biała to kontrola jakości ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panie, Panowie.

 

Dziś kolega Tajtek zwrócił uwagę na powtarzające się ostatnio zbyt często "odbieganie od tematu" Głównie chodzi o temat

"kupię, sprzedam, zamienię, oddam"

Ale nie tylko.

Fajnie, że ostatnio w dziale radzieckim pojawiło się sporo nowych Kolegów -  jesteśmy  dość prężnym działem na Forum i to że nasza gromadka jest coraz większa cieszy, bardzo :) 

Ponizsze uwagi dotycza jednak wszystkich Forumowiczów.

Zachęcam do zapoznania sie z regulaminem i stosowanie sie do niego. Pomoże to utrzymać ład i przejrzystość Forum oraz działu radzieckiego a na tym zależy nam wszystkim.

Zachęcam też do zapoznania się z pierwszym postem tematu w którym chcemy coś napisać - często sa tam informacje dotyczące intencji kolegi  zakładającego temat. Oczywiście tematy i założenia przez tyle lat ewaluowały  ale jednak warto przeczytać post zalożyciela.

 

Najczęściej pojawiające się ostatnio utrudnienia/problemy

Tu już regulamin zacytuje

 

§ 7 Przepisy porządkowe 
Użytkownik zobowiązany jest przestrzegać dobrego obyczaju na Forum i dbać o jego porządek, przestrzegając zasad Netykiety, w szczególności:
1. Nowe wątki zakładać w odpowiednich działach. Każdy z działów ma opis określający jego tematykę. Wpisy powinny dotyczyć tematyki działu forum w którym zostają zamieszczone, oraz tematu danego wątku.
2. Unikać powielania istniejących już Wątków. Przed założeniem wątku dotyczącego jakiegoś aktualnego zagadnienia sprawdzić, czy Wątek na ten temat nie został już założony.
4. Dbać o poprawność gramatyczną i ortograficzną własnych wypowiedzi.
6. Nie pisać Postów pod własnym Postem (edycja).
9. Nie cytować zdjęć.

Oczywiście sa to moje obserwacje, może przesadzone, może czegoś nie zauważyłem.

Dziś z tematu "kupię sprzedam......" Tylko z miesiąca luty usunąłem na pewno  około 200 wpisów a to tylko jeden miesiąc.

Korzystajmy z edycji i z wpisów typu "kosz", " dubel", "do usuniecięcia" i z przycisku "zgłoś" To ułatwi przegladanie forum.

 

 

Oczywiście nie jesteśmy tutaj "sztywniakami" więc panuje tu spora swoboda i na pewno nadal tak będzie.

Dziekuję i pozdrawiam wszystkich czytających :) 

 

PS 

Mam nadzieje że pozostali moderatorzy uzupełnią mój post swoimi uwagami.

Wszystko ma służyć Użytkownikom Forum a w szczególności działu radzieckiego.

 

 

Wobec tego prośba do szanownych koleżanek i kolegów.

ODPOWIEDZI POSZUKUJĄCEMU UDZIELAMY NA PRIV

NIE KOMENTUJEMY POSTÓW typu: "to będzie trudne" itp

NIEAKTUALNE OFERTY PROSZĘ USUWAĆ EDYTUJĄC I W TREŚCI WPISUJĄC: KOSZ

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga. Została zwiększona i to znacznie pojemność jednego postu na forum  :D 

Do tej pory można było wstawić zdjęcia o łacznej pojemności 500Kb, obecnie można wstawić aż 5Mb

 

 

Edycja.

 Kolejna sprawa to treść postu napisanego pod własnym  postem wchodzi do tego pierwszego. W praktyce oznacza to że nie da się napisać postu pod postem  :D

Narazie jest to krótkie "okno" czasowe ale jest.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.