Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krzysiek_W

KOMUNIKATY PARTYJNE

Rekomendowane odpowiedzi

Temat posprzątałem , za publiczne dyskusje nt moderacji poprzydzielam ostrzeżenia a każdy kto ponownie wypowie się niezgodnie z regulaminem publicznie komentując decyzje dostanie bana

Dodam że jestem również na forum o broni i tam nawet nikt nie wyobraża sobie komentarzy nt moderacji na forum bo bany lecą gęsto  jak jesienny deszcz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - ku przestrodze.

Jakis czas temu jeden z Uzytkowników sprzedał zegarek innemu Użytkownikowi - normalna sprawa - dogadali sie na pw.

Sprzedający zegarek wysłał a w tym czasie kupujacy usunął konto na forum. Mozliwe że to zbieg okoliczności, mozliwe że to jakiś przypadek losowy ale sprzedający pieniędzy nie dostał i nie ma kontaktu z kupującym.

Możliwe są różne wyjaśnienia ale jednak przeczytajmy regulamin i poczekajmy na wpłatę zanim wyślemy zegarek.

 

Proszę nie pytać kto z kim i dlaczego - nie ma to znaczenia.

Informuję o fakcie i na tym koniec  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych Wesołych i Spokojnych Świąt koledzy  :)  ;)

post-68206-0-78373200-1522615125_thumb.jpg

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnych Wesolych, Rodzinnych świąt wielkanocnych.

 

Pozostając w klimacie

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jeszcze w sprzedaży kalendarz na 2019 rok? Jeżeli tak, to bardzo proszę o link w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jeszcze w sprzedaży kalendarz na 2019 rok? Jeżeli tak, to bardzo proszę o link w tym temacie.

Niestety nie ma w tym roku kalendarza radzieckiego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są kalendarze klubowe - jutro można będzie wygrać 3 sztuki.

Tzn jutro w odpowiednim dziale zrobimy mały, szybki konkursik, gdzie nagrodami będą kalendarze klubowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad sensem istnienia tematu "kupię sprzedam..."

Zarząd od dawna jest za likwidacją subbazarków, większość moderatorów też.

Do tej pory broniłem naszego bazarku ale dziś mocno się nad tym zastanawiam. Mamy "kupię, sprzedam części" i to jest wartościowy temat.

Dlaczego sprzedaż radzieckich nie ma się odbywać na ogólnym bazarku wg tamtejszych zasad?

 

Będę wdzięczny za opinie i argumenty tak za jak i przeciw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sprzedaż radzieckich nie ma się odbywać na ogólnym bazarku wg tamtejszych zasad?

 

Będę wdzięczny za opinie i argumenty tak za jak i przeciw.

Z prostego powodu. Zginą pod innymi ogłoszeniami, nowymi i podbijanymi. Naszych ogłoszeń jest tak mało że raczej nikomu to nie przeszkadza. Ogłoszenie na ogólnym wystawione rano wieczorem będzie pewnie już na 5 stronie. Ja osobiście nie mam ochoty przebijać się przez wszystkie "nieradzieckie" które mnie nie interesują. Zwyczajnie szkoda mi na to czasu. Na naszym bazarku 2 ostatnie strony to ledwo 4-5 dni, na dodatek nie są w formie tematów które trzeba dopiero otworzyć tylko od razu widzę czego ogłoszenie dotyczy. Zdecydowanie jestem za pozostawieniem bazarku. Nikomu on nie przeszkadza, jest spokój i porządek i tylko to co mnie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad sensem istnienia tematu "kupię sprzedam..."

Zarząd od dawna jest za likwidacją subbazarków, większość moderatorów też.

Do tej pory broniłem naszego bazarku ale dziś mocno się nad tym zastanawiam. Mamy "kupię, sprzedam części" i to jest wartościowy temat.

Dlaczego sprzedaż radzieckich nie ma się odbywać na ogólnym bazarku wg tamtejszych zasad?

 

Będę wdzięczny za opinie i argumenty tak za jak i przeciw.

Przeglądając inne fora zegarków szwajcarskich czy japońskich zauważyłem, że w dziale radzieckim panuje największy porządek. Tematy mają czytelne nagłówki. Wątki zaśmiecających forum są od razu usuwane i nie mieszają się z użytecznymi tematami. Dla mnie osobiście to wszystko jest szczególnie pomocne gdy korzysta się z forum z poziomu urządzeń mobilnych. Wydaje mi się, że bazarek tematyczny dotyczący tylko radzieckich powinien mieć swoje miejsce tutaj tak jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to bazarek też uważam za potrzebny. Zgadzam się z Krzysztofem że na na ogólnym bazarku ruski zaginą w odmętach innych ogłoszeń.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zginą pod innymi ogłoszeniami, nowymi i podbijanymi. 

 

To jest właśnie rzecz, której nie rozumiem na tutejszym, głównym, bazarku. Moim zdaniem podbijanie powinno być zabronione, a ogłoszenia zamknięte. Chcesz podbić, obniż cenę. Przynajmniej będzie możliwość kupienia czegoś taniej  :P

 

Ruski bazarek jest fajny, ma swój charakterystyczny bałagan, szwarc mydło powidło, jak na prawdziwym ruskim bazarze. Ten sprzedaje amfibię, ten szuka rakiety średniego zasięgu, a pewnie i bimbru się też napijesz... Ten bałagan jest bardziej uporządkowany niż na głównym bazarku, bo pilnują go sami zainteresowani i każdy wie, że jak zacznie robić bajzel, to go "ruscy" skasują.

 

ZOSTAWIĆ RUSKI BAZAREK!!! ZOSTAWIĆ RUSKI BAZAREK!!! ZOSTAWIĆ RUSKI BAZAREK!!! 

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z przedmówcą, była ostra lekcja jakiś czas temu i poprzedni bałagan, znaczy bazar został za karę na jakiś czas zamknięty. Odrobiliśmy lekcje i od jakiegoś czasu jest spokój. Na głównym bazarze trzeba przerzucić z tonę różnych ofert a tu nie dość, że wszystko pod ręką to jeszcze klimat lat 90. Jeśli mogę prosić to: "Ręce precz od bazarku".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie, tak jak myślałem Ci którzy najwięcej udzielają się w dziale sprzedam tutaj głosu nie zabrali.

 

Właśnie to jest główną bolączka - niektórzy użytkownicy traktują forum jako platformę handlową tylko i wyłącznie.

To jest niestety problem wszystkich subbazarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem stosunkowo nowym użytkownikiem, ale w 100% zgadzam się z przedmówcami. Jakiś czas temu byłem zainteresowany g-shockiem z głownego bazarku. Chciałem po 3 dniach wrócić do ogłoszenia i spojrzeć na nie jeszcze raz... troche zajelo mi znalezienie go. Ruskie by tam zginęły.

 

Nie wystawiam codziennie ogloszen, ale wlasciwie codziennie patrze co jest wystawione. Moim zdaniem powinno zostac tak jak jest :)

 

Ciezko znalezc jakies rozwiazanie, zeby nie traktowac forum tylko jako bazarka. Minimum 50 postow i tak nie dotyczyloby bardziej doswiadczonych uzytkownikow. A jak ich zachecic do udzielania sie w innych tematach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik ze mnie marny:) Wiedzę mam niewielką, kolekcję żadną.

Zbieram głównie radzieckie i szwajcarskie vintage, na forum zaglądam często, rzadko się udzielam. Regularnie czytam tylko nowe wpisy z działu radzieckiego. 

Mogę napisać tyle, że dział radzieckich jest w moim odczuciu najbardziej wartościowy i ciekawy; tak pozytywnie zakręconych gości, z taką wiedzą i chęcią niesienia pomocy innym użytkownikom można znaleźć na tym forum chyba tylko wśród kolekcjonerów Worldmasterów. 

Ze względu na wyjątkowość i specyfikę tego działu oraz jego użytkowników - bazarek ruskich powinien pozostać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mechan

Uważam, że 'radziecki bazarek' poza oczywistą funkcją transakcyjną jest kapitalnym wątkiem 'dydaktycznym' pogłębiającym wiedzę o zegarkach- wątek jest żywy, nie trzeba go szukać, 'odkopywać', codziennie coś nowego dochodzi, są zdjęcia, opisy, uwagi...

A więc- mówiąc górnolotnie - pełni doniosłą funkcję kulturotwórczą i niech zostanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie, tak jak myślałem Ci którzy najwięcej udzielają się w dziale sprzedam tutaj głosu nie zabrali.

 

Właśnie to jest główną bolączka - niektórzy użytkownicy traktują forum jako platformę handlową tylko i wyłącznie.

To jest niestety problem wszystkich subbazarków.

Roman, możecie przemyśleć zablokowanie dodawania na bazarek kolejnego zegarka przez użytkownika który między jednym ogłoszeniem sprzedażowym a drugim nie dodał np. 5 merytorycznych wpisów na forum.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, możecie przemyśleć zablokowanie dodawania na bazarek kolejnego zegarka przez użytkownika który między jednym ogłoszeniem sprzedażowym a drugim nie dodał np. 5 merytorycznych wpisów na forum.

A to da się wymusić merytoryczny wpis od kogoś kto może nie ma nic do powiedzenia? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.