Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tasior

Casio MTP-1183A-7A. Naprawa bransolety.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jestem nowy na tym forum i mam nadzieję, że długo tu z Wami zostanę :(. A na wstępie chciałem się Was poradzić. Mam taki problem. Moja bransoleta uległa zniszczenie, dokładnie to chodzi o zapięcie. Ten "zatrzask" się złamał. Powiedzcie mi Panowie i Panie co można tym zrobić, ewentualnie jaką można założyć bransoletę do tego modelu. Model taki jak w opisie, oraz daję tutaj link: http://www.casio-polska.pl/casio-mtp-1183a-7a-p-2369.html. Poniżej umieszczam zdjęcia, jeśli trzeba czegoś więcej to piszcie. Proszę bardzo o pomoc i z góry dziękuję ; ). Pozdrawiam. Z

 

Zdjęcia:

http://img813.imageshack.us/img813/6005/zdjcie0025m.jpg

http://img210.imageshack.us/img210/3143/zdjcie0021y.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy na pokładzie,

 

Zdjęcie wprawdzie nie jest najlepszej jakości, ale dobrze że zaznaczyłeś co jest złamane. Najlepiej iść do zegarmistrza żeby wymienił tą część zamka, lub cały zamek, choć wtedy traci się napis na zewnętrznej części. Koszt ok 20-40 zł. Nową bransoletkę też się da zamontować, niestety nie powiem jakiej szerokości, kłopot może być z wypełniaczami, ale dobry fachowiec coś powinien dobrać. Koszt dobrej bransolety to na moje oko od 50 zł i więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli najlepiej, aby wybrał się do zegarmistrza ? ; >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie sam kup zamek, tylko pamiętając jaki rozmiar masz i już :( wymiana nie jest trudna. Ja bym najpierw sprawdził czy ktoś podejmie się naprawy za rozsądne pieniądze, a potem kupił zamek. Chyba że znudziła się bransoletka, ale wtedy też najlepiej iść do fachowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za radę, tak właśnie chyba zrobię, zorientuję się ile by chcieli za taką naprawę najpierw :()

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, olej tą bransoletę, bo zegarek jest na tyle niedrogi, że szkoda nerwów aby szarpać się z szukaniem,

dobieraniem, kombinowaniem, bo znając życie niewiele z tego wyjdzie, a za dobrze pasującą i niezłej jakości

bransoletę będziesz musiał zapłacić więcej niż zegarek jest teraz wart.

Ja bym kupił jakiś fajny, pasujący i niezłej jakości pasek i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, problem taki sam jak autora - pęknięte zapięcie w bransolecie casio. Mam drugą bransoletę casio (tylko inny wzór) ze sprawnym zapięciem i chcę je zamienić. Na załączonym foto te dwa elementy chcę zamienić i pytanie jak je zdjąć, z jednej strony jest teleskop i nie ma problemu, a z drugiej jest bolec na stałe i nie wiem jak ten bolec odpiąć (na foto oznaczone nr 2). pzdr
b784f30d401e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.