Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

korba

Wojenna Mriya. Strap of War hand made.

Rekomendowane odpowiedzi

Zainspirowany twórczością paneristi postanowiłem wykonać nowe ubranko dla Mriyi, bardziej hardcorowe niż oryginalny krokodyl. Wojenny, nadgryziony zębem czasu pasek. Oto krótki opis:

Czas wykonania- 5 godzin.

Materiały- Damski pasek od spodni (żony) skóra jasna, chyba świńska, Dratwa, 3 piwa Żywiec, Sprzączka nierdzewna od starego Timexa.

Narzędzia: Nóż, duża igła, linijka, suwmiarka, szpikulec, długopis, olej, papier ścierny, kombinerki, wiertarka, wiertło fi 3,5.

Paluchy bolą od przepychania igły i wyciągania jej kombinerkami z drugiej strony, ale warto było. W planach jest wykonanie ''paska wojny'' w kolorze czarnym, tudzież innych niepowtarzalnych pasków. Efekt- na fotkach. Jak się podoba??

 

[img=post-2988-0-74982700-1330523992.jpg]

mriya017no9.th.jpg

[img=post-2988-0-75138600-1330523994.jpg]

[img=post-2988-0-10009700-1330523996.jpg]

[img=post-2988-0-24717400-1330523997.jpg]

[img=post-2988-0-39180200-1330523998.jpg]

[img=post-2988-0-74866300-1330523999.jpg]


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza KLASA!

Prawdziwy "PIES WOJNY" :twisted:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na trzecim zdjęciu widac jego prawdziwy charakter.

Extra, ale kup do niego jakąś wielką klamrę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie konkret - super, gratuluję paska i "ręki" :lol:


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

super :shock:

 

ja tez zmienilbym klamre... i przyciemnil kolor przeszyc, bo ten snieznobialy kolor troche razi na tak "styranym" pasku

 

powiedz, to na prawde twoj pierwszy wlasnorecznie zrobiony pasek? :shock: :shock: :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
super :shock:

 

ja tez zmienilbym klamre... i przyciemnil kolor przeszyc, bo ten snieznobialy kolor troche razi na tak "styranym" pasku

 

powiedz, to na prawde twoj pierwszy wlasnorecznie zrobiony pasek? :shock: :shock: :shock:

 

Biała nitka tak jakoś odbija się na fotkach. W naturze nie razi, bo szwy są nasączone olejem w celu ''postarzenia'' ich i nitka też jest od tego taka przyszarzała.

Pasek do zegarka wykonany własnoręcznie jest to pierwszy. Ale bawię się w skórze, uszyłem kilka pochw (pochew?) na noże i różne takie skórzane duperele.

Jestem motocyklistą i kocham skórę. Szczególnie czarną, grubą i mięsistą.

Sprzączki bardziej pancernej szukam, ale cięzko znaleźć nierdzewną. Te dostepne w sklepach z akcesoriami dla kaletników sa niklowane, lub pokrywane jakimiś kiepskimi powłokami. Może wezmę kawał nierdzewnej blachy, szlifierkę, wiertarkę i sam wyrzeźbię jakąś.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

na zdjeciach faktycznie moze inaczej wygladac... co by jednak duzo nie mowic jest swietny! :-) tylko nie spoczywaj na laurach i bierz sie za nastepne :wink:

 

jaka szerokosc tej sprzaczki jest potrzebna? moze mi cos wpadnie w oko, to dam znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta co mam jest 20mm.Mocowanie paska w Mriyi jest 22. Sprzączka 22 byłaby super. Pasek byłby równy na całej długości. Ale masywna 20stka też mnie zadowoli.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klamka tez śliczna, z tego co widzę to chyba Beretta 92F lub FS, ale mogę się mylić. Pozdrawiam i gratuluje pomysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornan

Ale WYAPS! :shock: :shock: :shock:. Kur..cze gratulacje!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Ta co mam jest 20mm.Mocowanie paska w Mriyi jest 22. Sprzączka 22 byłaby super. Pasek byłby równy na całej długości. Ale masywna 20stka też mnie zadowoli.

 

z 22 nie bedzie problemu bo to standardowy rozmiar malych PAM'ow :-)

 

np

http://www.taikonaut-time.com/Product-subc...y.asp?CatId=271

 

z tego co pamietam Don tez mial niezle sprzaczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lunchtime, a czym kleiłeś pasek?

Niczym. pasek był tylko szyty i żadnych lepików nie używałem.

A apropos sprzączek. jeszcze na głowę nie upadłem żeby za kawałek blaszki zapłacić 60 czy 100 USD... Wyżeźbię se sam. pochwalę sie napewno ;)


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek czadowy, gratuluję paska i zdolności!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to zauważyłem... REWELACJA!!!


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek jest super. Wysiłek się opłacił. ;)


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.