Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Warszawa rzeczywiście bardzo fajna (to, że pomysł nie nowy np. http://stores.ebay.de/gabe-grosshandel-gmbh to nie szkodzi). Ale ponieważ nie jest to przecież odwzorowanie w 100 procentach jak orginał, to osobiście sugerowałbym, aby wskazówki były troszeczkę bardziej szerokie, bo są moim zdaniem przycienkie i gina na tle tarczy.

Życzę powodzenia!

Edytowane przez Wintergreen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

circle do mnie nie gadał, ale fso jak najbardziej. zapowiada się bardzo ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Dekiel super, ale moze zrezygnować z którejś części "100M/10ATM" i dać cały napis "WODOSZCZELNY"?

Bo takie "WODOSZCZ." to troche dziwne jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt Warszawki to rewelacja, jedyne w tym wszystkim nie podoba mi się jak już ktoś wcześniej pisał, nazwa firmy - xicorr, mogłaby być bardziej "polska", no ale cóż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do nazwy skojarzenia trafione:

 

sikor - xicorr

 

:)

 

nie wiem ale mnie osobiście ta nazwa kojarzy się nie z sikorem ale z jakąś chińszczyzną mam nadzieję że to tylko mi się tak kojarzy a co do samych zegarków to projekt FSO może być rzeczywiście świetnym zegarkiem powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekty bardzo fajne :) Przy czym mi określenie "sikor" zawsze kojarzyło się z rozmową jakiś podejrzanych typów w stylu "ale dzisiaj fajnego sikora zawinąłem frajerowi pod blokiem", ale to osobiste odczucie i osobista niechęć do samego słowa, a nie do nazwy firmy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za nową inicjatywę.

O ile Circle nie przemawia do mnie specjalnie, to Warszawa zapowiada się bardzo ciekawie.

Na pewno będę kibicował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się tylko cieszyć, że coś się u nas ruszyło w końcu i tak fajnie się kieruje.

No, już jakiś czas temu...


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekty bardzo fajne :huh: Przy czym mi określenie "sikor" zawsze kojarzyło się z rozmową jakiś podejrzanych typów w stylu "ale dzisiaj fajnego sikora zawinąłem frajerowi pod blokiem", ale to osobiste odczucie i osobista niechęć do samego słowa, a nie do nazwy firmy :(

 

No coś w tym jest, bo słowo sikor wywodzi się z gwary więziennej ;) Ja natomiast sądziłem że nazwa Xicorr pochodzi od dużego IKSa, czyli niewiadomej przyszłości na rynku i powodzenia biznesu :)

 

Warszawa fajna, tu uszy chociaż mi się znowu nie podobają to mają swoje uzasadnienie biorąc pod uwagę np. kierownicę tego samochodu. Tak jak i w poprzednim modelu muszę jednak zobaczyć je na żywca. Stylizacja 1951 i dnia miesiąca na licznik przebiegu jako pomysł i projekt jest bardzo ok, ale na zegarku wystarczyło by mi mniej siłowe rozwiązanie, małe okienko z czerwonym tłem. W każdym razie jest dobrze, no i widać że prace idą do przodu :)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w środku FSO będzie tylko jeden rodzaj mechanizmu, czy można będzie zamówić sobie wersję np. z ręcznym naciągiem? Coraz bardziej interesuje mnie ta Warszawa, a jeszcze bardziej Syrena, tylko automatów nie lubię. Kiedy planujecie ruszyć z projektem Syrena?

Edytowane przez Szlamfajer

[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tą chwilę Warszawę planujemy tylko z naciągiem automatycznym. Może powstanie jakaś specjalna edycja z ręcznym mechanizmem, ale na tą chwilę nie składam, żadnych deklaracji w temacie.

Syrena, czyli chronograf, to raczej przyszły rok dopiero. Na razie powstaje projekt. Pierwsze przymiarki są już gotowe i na razie wygląda obiecująco :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

circle bardzo mnie nie przekonuje ale warszawe... jesli bedzie w podobnej cenie to juz kupie dwie :rolleyes: obaj z bratem jestesmy fanami tego samochodu- i chocby z tego powodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kiedy ta Warszawa? Będzie przed wakacjami?

Pozdrawiam,

Marcin.


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce składać teraz deklaracji, ale staramy się ;)

 

To trzymam mocno kciuki! B)


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce składać teraz deklaracji, ale staramy się :lol:

 

 

Jeszcze żyję podtapianiem Rolexa, ale widzę że tu pojawiła się świetna inicjatywa, czyli bicie rekordu świata w głębokości nurkowania przez Dariusza Wilamowskiego, wraz modelem Circle :P

Bardzo fajny ruch sprawdzający technicznie w prawdziwych warunkach oraz promujący zegarek, być może będzie to pierwszy polski który zanurzy się tak głęboko (ponad 300m). A więc historyczny jakby nie było.

 

Na zdjęciach z facebooka zegarek z białą tarczą prezentuje się /na kombinezonie/ naprawdę nieźle. Ładne fotki dokumentalne, warto może by tu wkleić? Gratuluję też pierwszej setki w dół :)

 

Jest szansa zobaczyć projekt wstępny tego modelu limitowanego o którym wspomina pan Dariusz - że taki super? :lol:

Edytowane przez Sąsiad

(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiu, fiu no nieźle się to zapowiada - fotki jak najbardziej mile widziane - na pewno będą tu dobrze przyjęte :lol:


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspólpraca z Darkiem Wilamowskim układa się bardzo dobrze. Teraz Darek jest w Dahabie i towarzyszą mu dwa Circle. Jeden z nich był na 110 metrach pod wodą i nie zauważono żadnych problemów :-).

Informacje o limitowanej edycji Circle'a związanej z planowanymi rokordowymi nurkowaniami wkrótce, jeszcze kilka szczegółów dotyczacych edycji wymaga ustalenia.

Od przyszłego tygodnia Circle cb (z czarną tarczą) będzie w sprzedaży (na początek na Allegro), bc (z białą tarczą) trochę później, jeszcze jeden element wymaga poprawki.

 

Załączam kilka fotek z Dahab:

 

dahab1.jpg

 

dahab2.jpg

 

dahab3.jpg

 

dahab4.jpg

 

dahab5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, podoba mi się taki marketing - z jajem i mocne wejście marki!

 

(na początek na Allegro)

 

Tu z kolei bym zrezygnował - jak ktoś ma kupić xicorra to i tak kupi, niepotrzebne mu allegro, kupi bezpośrednio od firmy.

Prosta opcja sprzedaży na stronie i jak chcecie szybko realizować sprzedaż to jakiś dotpay lub płatności.pl - allegro do takiej sprzedaży nowego zegarka bezpośrednio do firmy jakoś mi nie pasuje.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prace nad własnym sklepem się trochę opóźniają. Allegro od samego początku było w planach jako kanał dystrybucji, pewnie nawet jak będzie już sklep to allegro i ebay zostaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł tylko zegarek jakoś do mnie nie trafia. No i jak na nurasa trochę przymaławy.

 

edit: ale Garda jest świetna ;)

Edytowane przez stfraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Circle to właściwie nie nuras. projektowany był jako sportowy zegarek do codziennego użytku. W głębiny zawędrował jakoś tak sam - ale wody się nie boi :-)

Nad prawdziwym nurasem dopiero zaczęliśmy z Darkiem prace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.