Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Koronka wygląda na całkiem użyteczną. W Żubrze to było mocno "tak sobie" szczególnie w manualu. Chętnie zobaczę na żywo jak będzie kiedyś okazja odwiedzić Od Czasu do Czasu.

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W OdCzasu DoCzasu będą do obejrzenia jeszcze w tym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam pytanie odnośnie modelu Sosabowski. Czy on ma jakieś elementy świecące? Jeśli lubię "żaróweczki" to najlepiej "piloty" i "nurasy" w przypadku Gerlach-a?

Ktoś się orientuje czy gdzieś na Górnym Śląsku można jakiekolwiek Gerlachy zobaczyć na żywo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowym modelu widzę pewne podobieństwa do Vostok Europe Gaz 14 Limousine. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MaciekSK napisał(-a):

Cześć,

Mam pytanie odnośnie modelu Sosabowski. Czy on ma jakieś elementy świecące? Jeśli lubię "żaróweczki" to najlepiej "piloty" i "nurasy" w przypadku Gerlach-a?

Ktoś się orientuje czy gdzieś na Górnym Śląsku można jakiekolwiek Gerlachy zobaczyć na żywo?

Sosabowski nie ma elementów pokrytych lumą, a w zasadzie to nie miał bo model jest chwilowo niedostępny ( u nas w GG, być może współpracujące z nami sklepy jeszcze maja). Powróci jeszcze do oferty ale w ograniczonej ilości egzemplarzy.

2 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

W nowym modelu widzę pewne podobieństwa do Vostok Europe Gaz 14 Limousine. 

Trudno nie dopatrzyć się podobieństwa, wszak tarcza w T1 wzorowana jest na prędkościomierzach samochodowych z epoki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odliczanie do organizowanej przez nas premiery trwa. Za niecałe 21 godz. zaprezentujemy naszym gościom (na których liczymy) najnowsze dziecko marki G. Gerlach, mianowicie model CWS T-1. Ten zegarek jest kolejnym odniesieniem do znakomitych pomysłów rodzimej myśli technicznej XX w.
Tym razem "muzą" dla zegarkowych projektantów stał się wyjątkowy model samochodu osobowego.
Serdecznie wszystkich zapraszamy w piątek 20 maja od godz. 11 do 19, do  Galerii Ursynów, metro Natolin.
 
 

283022186_5287961237922713_5440857253417987945_n.jpg


Więcej ciekawostek zegarkowych na naszym facebook_grafika_01.jpg i stronie odCzasu doCzasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bogdan57 napisał(-a):

 

Piękny model, pewnie już dawno niedostępny 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.05.2022 o 21:25, paul221 napisał(-a):

Piękny model, pewnie już dawno niedostępny 😊

To pierwszy zegarek jaki zrobiliśmy dla kolegów z forum, jak jeszcze nie byliśmy firmą, powstało ich niecałe 70 sztuk i oczywiście jest  praktycznie nie do zdobycia. 😉

Dzisiaj ostatnie  " złotko" z całej czwórki G.G CWS T1.

IMG20220523100556-01.jpeg

IMG20220523100625-01.jpeg

IMG20220523100450-01.jpeg

IMG20220523100346-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, svedos napisał(-a):

To pierwszy zegarek jaki zrobiliśmy dla kolegów z forum, jak jeszcze nie byliśmy firmą, powstało ich niecałe 70 sztuk i oczywiście jest  praktycznie nie do zdobycia. 😉

Dzisiaj ostatnie  " złotko" z całej czwórki G.G CWS T1.

 

 

 

 

 

 

No to teraz tymi zdjęciami Pan   .....  Byłem juz zdecydowany na czarny srebrny ale ten biały złoty wygląda  mega. Boję się tylko jednej rzeczy , czy po czasie nie pojawi sie problem z tą złotą powłoką.

 

ps. kupiłem czarnego.

Edytowane przez floyd

Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i mój, właśnie przed chwilą przyszedł kurier 😃

 

xYdK3d0.jpg


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

👍  I jak? Tak na gorąco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, petruss napisał(-a):

👍  I jak? Tak na gorąco

 

Na gorąco to już widzę że nakręcanie będzie wyzwaniem, kolejna sprawa to kolor. nie mogłem się zdecydować czarny czy biały, i nie wiem czy dobrze wybrałem, ale to już nie istotne bo ten u mnie zostaje.

 

Reasumując chciałem mieć jednego G.Gerlacha i już mam, teraz jeszcze jedną Vratislavie i jednego Xicorra :-) , tyle że o ile przy gerlachu wybór był prosty, to przy reszcie firm nie ma za bardzo w czym wybierać, bo albo wyprzedane modele, albo jeszcze w fazie projektów.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak luma świeci w tych Gerlachach, bo się przymierzam ale potrzebuję w nocy widzieć godzinę, a dokładnie chodzi mi o ten model ( taki do łachania będzie :) ) 

 

https://allegro.pl/oferta/zegarek-g-gerlach-enigma-ii-chronograph-cz-11628532742

a no i jeszcze jakies opinie o tym modelu, czyli w skrócie czy Państwo polecacie czy też nie ??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.06.2022 o 13:24, KobyS0 napisał(-a):

a jak luma świeci w tych Gerlachach, bo się przymierzam ale potrzebuję w nocy widzieć godzinę, a dokładnie chodzi mi o ten model ( taki do łachania będzie :) ) 

 

https://allegro.pl/oferta/zegarek-g-gerlach-enigma-ii-chronograph-cz-11628532742

a no i jeszcze jakies opinie o tym modelu, czyli w skrócie czy Państwo polecacie czy też nie ??? 

I jak, polecasz czy nie? Ja rozmyślam nad wersją z białą tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.06.2022 o 13:24, KobyS0 napisał(-a):

a jak luma świeci w tych Gerlachach, bo się przymierzam ale potrzebuję w nocy widzieć godzinę, a dokładnie chodzi mi o ten model ( taki do łachania będzie :) ) 

 

https://allegro.pl/oferta/zegarek-g-gerlach-enigma-ii-chronograph-cz-11628532742

a no i jeszcze jakies opinie o tym modelu, czyli w skrócie czy Państwo polecacie czy też nie ??? 

Jak dla mnie brak sekundnika to co mnie zniechęca, choć wygląd fajny. Powinien być meca-quartz i sekundnik, wtedy byłby u mnie na celowniku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, karloss napisał(-a):

I jak, polecasz czy nie? Ja rozmyślam nad wersją z białą tarczą.

Kolego, jaka luma :) coś tam świeci ale bardzo słabo ale środek świecący nałożony tak, że każdy indeksy świeci inaczej, ciemniej, jaśniej, wskazówki coś dam dają nie powiem, ale.......... klikanie bezelem to strach, że się rozleci, wskazówka minutowa od stopera żyje swoim życiem tj. zatrzymuje się gdzie chce po resecie, guziki boczne funkcyjne też bardzo delikatne i trochę boję się je wciskać, koronka nie powiem bo idealna, pasek już " popękany" jak wyjąłem z pudełka pierwszy raz, koperta ślady szczotkowania czy czegoś tam ale nierównomierne, widoczne zaciemnienia, pudło fajne, ale poduszka już nie, gdyż porwana, ale co tam jest gwarancja na 24 miesiące a sam zegar jak go nie dotykać, to fajnie wygląda :) 

F8BA7FA2-D5B6-4E4E-BB6B-2EC4819FAC41.jpeg

39953F2C-CED4-4830-B529-A8E26649E6D6.jpeg

A12CBA3D-DEDF-44A1-9B74-3C41D8474A31.jpeg

ps. chyba oddam, mam na to czternaście dni bez tłumaczenia się :) jutro zobaczę............ 

 

pasek tak kufa wygląda przy pierwszym założeniu na rekę, zaraz po wyjęciu z nieuszkodzonego pudła :( :( ja go zginam do szlufi a tu taki ZONK 

IMG_0861.JPG

IMG_0862.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki 

8EF52D58-0A05-4B35-BAFD-1CA286E9447E.jpeg

Edytowane przez KobyS0
nie ten dział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka nowości które pojawią się w najbliższym czasie

IMG20220718122400.jpg

IMG20220718120653-01.jpeg

IMG20220710185326-01.jpeg

IMG20220708125401-01.jpeg

IMG20220708130940-01.jpeg

I takie zamówienie specjalne dla naszych Jastrzębi

IMG20220706112653-02.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.06.2022 o 21:12, KobyS0 napisał(-a):

Kolego, jaka luma :) coś tam świeci ale bardzo słabo ale środek świecący nałożony tak, że każdy indeksy świeci inaczej, ciemniej, jaśniej, wskazówki coś dam dają nie powiem, ale.......... klikanie bezelem to strach, że się rozleci, wskazówka minutowa od stopera żyje swoim życiem tj. zatrzymuje się gdzie chce po resecie, guziki boczne funkcyjne też bardzo delikatne i trochę boję się je wciskać, koronka nie powiem bo idealna, pasek już " popękany" jak wyjąłem z pudełka pierwszy raz, koperta ślady szczotkowania czy czegoś tam ale nierównomierne, widoczne zaciemnienia, pudło fajne, ale poduszka już nie, gdyż porwana, ale co tam jest gwarancja na 24 miesiące a sam zegar jak go nie dotykać, to fajnie wygląda :) 

F8BA7FA2-D5B6-4E4E-BB6B-2EC4819FAC41.jpeg

39953F2C-CED4-4830-B529-A8E26649E6D6.jpeg

A12CBA3D-DEDF-44A1-9B74-3C41D8474A31.jpeg

ps. chyba oddam, mam na to czternaście dni bez tłumaczenia się :) jutro zobaczę............ 

 

pasek tak kufa wygląda przy pierwszym założeniu na rekę, zaraz po wyjęciu z nieuszkodzonego pudła :( :( ja go zginam do szlufi a tu taki ZONK 

IMG_0861.JPG

IMG_0862.JPG

dodam, że zegar naprawiony, wzieli, naprawili i w tydzień odesłali, łącnie z nowym paskiem, obsługa spoko, bez problematyczna, dlatego też postanowiłem go zostawić sobie. Odnośnie lumy, to w nocy jak się oczy przyzyczają to nawet ją widać, ale każdy indeks jakoś inaczej świeci, ciemniej, jaśniej na inny kolor, ogólnie może być zegar :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 7/19/2022 at 10:00 AM, svedos said:

Kilka nowości które pojawią się w najbliższym czasie

IMG20220718122400.jpg

IMG20220718120653-01.jpeg

IMG20220710185326-01.jpeg

IMG20220708125401-01.jpeg

IMG20220708130940-01.jpeg

I takie zamówienie specjalne dla naszych Jastrzębi

IMG20220706112653-02.jpeg

jaki rozmiar koperty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Jareknr1 napisał(-a):

jaki rozmiar koperty?

44mm bez koronki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.