Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

GERLACH

ORP Dzik i ORP Sokół

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2709 odpowiedzi w tym temacie

#2701 sanik

sanik
  • Użytkownik
  • 9519 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 15:16

Jak dobrze rozumiem otwierając zegarek pozbawiłeś się gwarancji producenta - prawda :huh:

Myślę, że kolega Z_bych nie musi się tym przejmować.
  • 0

#2702 Z_bych

Z_bych
  • Użytkownik
  • 3597 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 16:36

Ależ oczywiście, że musi. A co najmniej powinien. 

• 0

#2703 Sol

Sol
  • Użytkownik
  • 5802 postów
  • Lokalizacja:Południe, Wschód i Zachód. Tylko na Północy mnie nie widać

Napisano 29 marzec 2019 - 18:18

@Jaroslaw Jerry Esowy - jeżeli mam być szczery to zegarek ma prezentować taką jakość wykonania, abym nie musiał przejmować się jakością obsługi po sprzedaży. Tyle i aż tyle.

Jakość, jakością, ale lepiej spać spokojnie wiedząc, że w razie potrzeby naprawa gwarancyjna przebiegnie szybko i sprawnie.
  • 1

#2704 Marcin Pawlak

Marcin Pawlak
  • Użytkownik
  • 143 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 19:13

@Sol - zgadzam się z Twoim stwierdzeniem. Dobra obsługa gwarancyjna to coś o czym nie powinno się dyskutować, to coś co powinno być oczywiste. Dostaję dobry produkt ale jakby coś się dziwnego stało to firma, która mi ten produkt sprzedała, powinna dołożyć wszelkich starań by usterkę usunąć. 

Sądząc po waszych wypowiedziach G.Gerlach ma z tym problemy. Jednak z historii mojego znajomego wiem, że u Balticusa też nie wszystko, zawsze, działa tak jak powinno. 

• 1

#2705 Szymon.

Szymon.
  • Użytkownik
  • 249 postów

Napisano 02 kwiecień 2019 - 13:23

@Sol - zgadzam się z Twoim stwierdzeniem. Dobra obsługa gwarancyjna to coś o czym nie powinno się dyskutować, to coś co powinno być oczywiste. Dostaję dobry produkt ale jakby coś się dziwnego stało to firma, która mi ten produkt sprzedała, powinna dołożyć wszelkich starań by usterkę usunąć. 

Sądząc po waszych wypowiedziach G.Gerlach ma z tym problemy. Jednak z historii mojego znajomego wiem, że u Balticusa też nie wszystko, zawsze, działa tak jak powinno. 

Taka ogólna uwaga:

Na świecie jest tak, że w żadnej firmie nie ma sytuacji, że absolutnie zawsze i wszystko działa tak jak powinno. Największe marki mają kolosalne wpadki i to już nawet nie mówię o pierdołach jak zegarek, ale o wpadkach, które mają znacznie poważniejsze konsekwencje. Do tego warto byłoby wziąć pod uwagę nawet nie liczbę takich a nie innych sytuacji, tylko odsetek reklamacji. Bo nie ma co się oszukiwać, że jednak jeśli chodzi o wolumen sprzedaży to Gerlach, a Balticus czy Vratislavia to jest troszkę inna skala (chyba nawet nie przesadzę jeśli powiem, że o rząd wielkości)

• 0

#2706 Fixxxer1

Fixxxer1
  • Użytkownik
  • 544 postów

Napisano 04 kwiecień 2019 - 10:19

Panowie możecie polecić zegarmistrza który zajrzy do Gerlacha Sosabowskiego (Seagull ST2533)? Pochodził dwa dni i się zatrzymał. Zegarek był nowy, ale jest już po gwarancji. Rezerwa chodu wskazuje pełne nakręcenie.

• 0

#2707 Lawnowerman

Lawnowerman

członek Rady Klubu

• Moderator
  • 5456 postów

Napisano 04 kwiecień 2019 - 11:14

Panowie możecie polecić zegarmistrza który zajrzy do Gerlacha Sosabowskiego (Seagull ST2533)? Pochodził dwa dni i się zatrzymał. Zegarek był nowy, ale jest już po gwarancji. Rezerwa chodu wskazuje pełne nakręcenie.

w jakim miescie?
  • 0

#2708 Fixxxer1

Fixxxer1
  • Użytkownik
  • 544 postów

Napisano 04 kwiecień 2019 - 11:17

Najlepiej Warszawa i okolice, żeby pominąć wysyłki.

EDIT:

No chyba że jest jakiś pewny i sprawdzony gdzieś w kraju ;)

Użytkownik Fixxxer1 edytował ten post 04 kwiecień 2019 - 11:39

• 0

#2709 tomek.wzr

tomek.wzr
  • Użytkownik
  • 429 postów

Napisano 04 kwiecień 2019 - 12:19

W Warszawie dobre opinie mają:

http://www.zegarmistrzczyzewski.pl/

http://zegarmistrz-warszawa.info/

Sam jeszcze nie korzystałem, ale zapisałem na czarną godzinę z tematu polecanych zegarmistrzów :) Są numery telefonów, zadzwoń, zapytaj...

• 1

#2710 Fixxxer1

Fixxxer1
  • Użytkownik
  • 544 postów

Napisano 04 kwiecień 2019 - 12:32

U tego z pierwszego linku kiedyś już byłem, podjadę i teraz. Zupełnie wyleciał mi z pamięci. Dzięki :)

EDIT:

Byłem u Pana Czyżewskiego. Bardzo miły gość, od ręki uruchomił zegarek i nie chciał nawet żadnej zapłaty. Dmuchnął, chuchnął, chwilę pogmerał i naprawił co było skopane :)

Użytkownik Fixxxer1 edytował ten post 05 kwiecień 2019 - 05:04

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych