Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MacAron

Zegarek „Dywizjon 303” cz. 3

Dywizjon 303  

142 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się tylko nad kwestią, że może ciekawiej by było, gdyby jej ostrze było przy lunecie i "ścinało" indeksy w miarę pracy...

 

Pomysł wart rozpatrzenia. Ciekawe, czy Dmn dysponuje czasem ażeby dopracować projekt z kosą. Możliwe, że właśnie brak wolnego czasu może wpłynąć negatywnie na dopieszczenie wersji z kosą, a co za tym idzie za wylansowanie tej wersji. Według mnie, bardzo ciekawej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czas, nie chce nic obiecywać, kosa jest ogólnie ok, kopercie trzeba by dodać 1mm szerokości bo jest zbyt mała. Myślę że ogólnego wyglądu zegarka to nie zmieni, ale trzeba by to zrobić, mogę dać ten projekt do startu przeciw projektowi MacArona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czas, nie chce nic obiecywać, kosa jest ogólnie ok, kopercie trzeba by dodać 1mm szerokości bo jest zbyt mała. Myślę że ogólnego wyglądu zegarka to nie zmieni, ale trzeba by to zrobić, mogę dać ten projekt do startu przeciw projektowi MacArona.

 

super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W żadnym razie nie zamierzając mącić, ani na coś wpływać, tylko dla wyjaśnienia chciałbym wspomnieć, że tak jak "302" zwano "woksholami" z racji oznaczeń "VX", kolejarzami bodaj 315 o kodzie PK, tak dywizjon "303" nazywany był "kosynierami". Na dowód wesprę się książką napisaną w roku 1946 (to wydanie z roku 1968):

 

325f0c543658595e.jpg


Każdy dobry uczynek zostanie zawsze ukarany. Niby to wiem, a ciągle wpadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czas, nie chce nic obiecywać, kosa jest ogólnie ok, kopercie trzeba by dodać 1mm szerokości bo jest zbyt mała. Myślę że ogólnego wyglądu zegarka to nie zmieni, ale trzeba by to zrobić, mogę dać ten projekt do startu przeciw projektowi MacArona.

 

 

I super :) - biorę w ciemno :(


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt kosy " ścinającej indeksy " dość interesujący :) Proponuję do tego projektu dodać na deklu pełne logo dywizjonu 303 .Już nie mogę się doczekać wizualizacji :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że mój pomysł znalazł posłuch :) Mam nadzieję, że Damian znajdzie czas, by coś takiego nam pokazać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorzy/projektanicu pamietajcie o głosie ludu czyli uwzględnieniu polskiej nazwy dywizjonu.

Jak widac nadal ludzie na nia głosuja mimo ze ankieta zamknięta :(

 

 

303 nazywano także Rafałkami etc, etc


Anglicy walczą do ostatniego żołnierza swego sprzymierzeńca...- stara to prawda znana od setek lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luneta wklęsła, to jest ten sam projekt co ten poniżej z delikatnie zmodyfikowanymi uszami

 

final1am.jpg

 

Wczoraj przez pół nocy przekopywałem się przez ten wątek i już nie mogę się doczekać wersji finalnej projektu :(

Najbardziej podoba mi się wizualizacja, którą wkleiłem powyżej. Podajcie cenę i kupujemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek - spokojnie przecież nie każdy siedzi 24h na forum ;) Zresztą Damian zdaje się będzie jeszcze nieco dopracowywał projekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się Wam tak śpieszy ! Dlaczego niektórzy założyli że temat ma się zamknąć w miesiąc albo krócej ?

Co nagle to po diable .

Pośpiech nie jest wskazany . Ja wiem że dzika nieokrzesana żądza posiadania tego zegarka jest olbrzymia ... ale spokojnie.

Poza tym co da szybkie sklecenie projektu jak swoje i tak trzeba odczekać. Tym bardziej że cały zegarek nie jest stock'owy i każda jego część będzie powoli i solidnie zaprojektowana, dobierana, obrabiana (nie zapominajcie że do takiej zabawy nie raz trzeba wymyślić narzędzie i odpowiedni proces technologiczny !) więc to będzie trwać .

 

Jak dla mnie może to trwać i z kilka miesięcy, byle projekt był wykonalny, ładny, spójny tematycznie i designem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plaża w grudniu ;) No, no....24 H bez postu.............. wszyscy czekają na wizualizacje.....i głosowanie.... ja też B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DMN_0001.jpg

 

Final ode mnie. można robić ankietę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, ale coś ta koronka mi nie leży...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że moja propozycja z ostrzem kosy na indeksach nie przeszła.

W takim razie czekamy na ostateczną wersję MacArona i... do boju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszlo super. Mozesz jeszcze wrzucic jakis centralny rzut,bo caly czas zastanawia mnie jak ta kosa bedzie wygladala?

I czy przy tym projekcie jest szansa na automat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TUTAJ znajduje się ankieta dotycząca koperty, koronki i wskazówek i chciałbym, żebyśmy je tu ostatecznie wybrali

 

Niech głosują TYLKO OSOBY PLANUJĄCE ZAKUP jednego z poniższych modeli

 

Oba modele mają 40 cm szerokości koperty i 20 w uszach. Tarcza jest także w obu identyczna. Różnica tkwi w designie koperty, koronki i wskazówek.

Głosy zbieramy do niedzieli do 22.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.