Skocz do zawartości

Aktualizacje statusu

• Zdjęcie
    lukkluj

#praca #grafik Czy ktoś z moich znajomych lub nieznajomych ma do polecenia świetnego, młodego, zdolnego grafika, któremu wideo również nie straszne :) Praca na stałe. Rekomendacje na priv proszę...

Wyświetl wszystkie aktualizacje

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Zegarek Comex na Allegro

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Consiliori

Consiliori
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 16 luty 2012 - 14:02

Witajcie, specjalnie założyłem konto by zapytać Was o zdanie. Spotkałem na Allegro aukcję zegarka Comex, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tej firmie. Wiem tylko, że Rolex produkował zegarki we współpracy z firmą Comex, ale żeby ona sama coś tworzyła to nie. Oceńcie proszę bo ciekawy jestem bardzo Waszej opinii:
http://allegro.pl/zl....html?source=pr
  • 0

#2 zbyszke

zbyszke

Maly zuczek

• Użytkownik
  • 3165 postów

Napisano 16 luty 2012 - 14:35

Ladny "chronographe suisse" na Landeronie - wpisz te slowa w forumowa szukajke to sie wiele dowiesz.

To nie TEN Comex - BTW Submarinery od Rolexa uzywane przez nurkow Comexa byly z tego co wiem podwojnie sygnowane (tzn. i Rolex, i Comex). Tutaj chodzi o jakas malutka firemke zegarkowa, jakich byly setki, jesli nie tysiace.

Co do ceny - ktos mial fantazje :) . Nie jest tyle wart, nawet po naprawie i konserwacji, zwlaszcza, ze to wgniecenie wyglada zlowrozbnie - gosc nie ma racji piszac o latwosci naprawy u zlotnika - naprawa tych kopert to droga przez meke. Mozesz poszukac frazy "onion skin case" to cos sie dowiesz.

Tak w ogole kiedys popelnilem recenzje blizniaczego zegarka na innym Forum - link nie bedzie dzialal, ale jak wpiszesz w szukajke google zdanie:

O dobroci zegarkow reklamowych Swiss made

to cos tam sie powinno pokazac.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych