Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Consiliori

Zegarek Comex na Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, specjalnie założyłem konto by zapytać Was o zdanie. Spotkałem na Allegro aukcję zegarka Comex, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tej firmie. Wiem tylko, że Rolex produkował zegarki we współpracy z firmą Comex, ale żeby ona sama coś tworzyła to nie. Oceńcie proszę bo ciekawy jestem bardzo Waszej opinii:

http://allegro.pl/zloty-zegarek-szwajcarski-comex-lata-40-unikat-i2104788788.html?source=pr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladny "chronographe suisse" na Landeronie - wpisz te slowa w forumowa szukajke to sie wiele dowiesz.

 

To nie TEN Comex - BTW Submarinery od Rolexa uzywane przez nurkow Comexa byly z tego co wiem podwojnie sygnowane (tzn. i Rolex, i Comex). Tutaj chodzi o jakas malutka firemke zegarkowa, jakich byly setki, jesli nie tysiace.

 

Co do ceny - ktos mial fantazje :) . Nie jest tyle wart, nawet po naprawie i konserwacji, zwlaszcza, ze to wgniecenie wyglada zlowrozbnie - gosc nie ma racji piszac o latwosci naprawy u zlotnika - naprawa tych kopert to droga przez meke. Mozesz poszukac frazy "onion skin case" to cos sie dowiesz.

 

Tak w ogole kiedys popelnilem recenzje blizniaczego zegarka na innym Forum - link nie bedzie dzialal, ale jak wpiszesz w szukajke google zdanie:

 

O dobroci zegarkow reklamowych Swiss made

 

to cos tam sie powinno pokazac.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.