Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Najpiękniejsze chronografy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Kolory faktycznie ciekawe, nieczęsto spotykane. Nie chcę wyjść na ignoranta, ale ja w zasadzie B&R nie znam... Z czym bardziej znanym, jeśli chodzi o poziom wykonania, można to zestawić? Omega?

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten B&R w "stali" jest świetny.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pokazany to jaki numer ref.?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mam problem z jego znalezieniem... Na stronie jest inna wersja, ze stalowym bezelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolory faktycznie ciekawe, nieczęsto spotykane. Nie chcę wyjść na ignoranta, ale ja w zasadzie B&R nie znam... Z czym bardziej znanym, jeśli chodzi o poziom wykonania, można to zestawić? Omega?

Niektórzy porównują do tissota :D

 

https://youtu.be/v9SIH6CSN5s

 

I w ogóle na co to kupować skoro można mieć 'man on the fuckin' moon watch' dude :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jeszcze tego nie widziałem, ale coś w tym jest, bo mechanizm chyba ten sam co w Heritage 1948, którego można mieć za 5000 zł :-) A Moon jest ...oklepany ;-) Wizualnie IMO ten B&R to zupełnie inna liga :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co to pokazujesz, teraz nie pośpię!!! ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, to ja wybieram tego z jaśniejszą tarczą. :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy w ogóle jest do kupienia?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Na chrono24 faktycznie jest spory wybór tych z jasną tarczą, zarówno chrono, jak i bez tej komplikacji. Przy odrobinie szczęścia wersję z chrono można mieć za ok. 13 000 PLN. Moona też w tej cenie mmożna dostać i dlatego ciągle się zastanawiam, jak B&R, jak marka, wypada przy Omedze? Wizualnie te belly tankery podobają mi się bardziej niż Moon. Ale jednak Moon to ...Moon ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych dwóch wyżej pokazanych nie ma jeszcze na stronie. Chyba B&R lekko przesadzają z ilością wersji V2-94

92d21d59324032ce7fdcfc18823e3f76.png

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tych dwóch wyżej pokazanych nie ma jeszcze na stronie. Chyba B&R lekko przesadzają z ilością wersji V2-94

 

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

One mają być dostępne na początku listopada. Każdy limitowany do 100 sztuk  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem tylko to wygląda na zmianę marketingu. Chyba 3 z mojego zdjęcia też są limitkami a nie były tak prezentowane.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega ma za to bardzo niewiele wersji Moona.  :lol:

@fidelio: Trochę Cię nie rozumiem. Gdybyś miał dylemat w stylu "Omega, czy Skagen" ;), to MOŻE przemawiałoby do mnie podejście w stylu "Skagen podoba mi się bardziej, ale...". Chociaż w takim razie po co kupujesz/kupisz zegarek? Żeby inni wzdychali, że Fidelio ma Moonwatcha? ;) Chyba ważniejsza jest nasza własna radość z zegarka..? ;) A jeżeli Bell & Ross Ci się podoba i Cię na niego stać, to dawaj - przecież nie masz do czynienia z kij wie jaką nikomu nieznaną marką. To są cenione zegarki - może nieco przeszacowane niekiedy, ale które nie są..? ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Omega ma za to bardzo niewiele wersji Moona.  :lol:

@fidelio: Trochę Cię nie rozumiem. Gdybyś miał dylemat w stylu "Omega, czy Skagen" ;), to MOŻE przemawiałoby do mnie podejście w stylu "Skagen podoba mi się bardziej, ale...". Chociaż w takim razie po co kupujesz/kupisz zegarek? Żeby inni wzdychali, że Fidelio ma Moonwatcha? ;) Chyba ważniejsza jest nasza własna radość z zegarka..? ;) A jeżeli Bell & Ross Ci się podoba i Cię na niego stać, to dawaj - przecież nie masz do czynienia z kij wie jaką nikomu nieznaną marką. To są cenione zegarki - może nieco przeszacowane niekiedy, ale które nie są..? ;)

Spoko, ja sam siebie czasami nie rozumiem  :) Bo z jednej strony chciałbym mieć zegarek, który po prostu mi się podoba i który odpowiada jakimś tam moim wyobrażeniom/potrzebom (właśnie w ten sposób kupowałem Cooka od Rado, bo po prostu mi się spodobał, a do tego dostałem 20% rabatu)  ;) Z drugiej strony fajnie by było kupić coś rozpoznawalnego, dobrej marki (cokolwiek oczywiście to oznacza), z historią i charakterem, stąd ciągle gdzieś tam, w moim przypadku jest Moon, choć mam co do niego kilka wątpliwości. No nic, jak mawiają starożytni Rosjanie, "pożywiom, uwodzim". Pewnie skończy się na Ulysse Nardin San Marco GMT +- z łososiową tarczą, który ostatnio mi się spodobał  :D Ale nie powiem, B&R też kusi  ;)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LSE w każdym z nas jest próżność U jednych więcej u innych mniej.

Gdyby mi się podobała ta klasyczna wersja B&R to też bym wolał chyba Omegę. Ale podobają mi się inne a podobnych w Omedze nie ma.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

LSE w każdym z nas jest próżność U jednych więcej u innych mniej.

Gdyby mi się podobała ta klasyczna wersja B&R to też bym wolał chyba Omegę. Ale podobają mi się inne a podobnych w Omedze nie ma.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pisząc o klasycznej wersji B&R tą masz na myśli:

post-34987-0-82639100-1537262718_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj to dla nas klasyka jest na swych różnych biegunach

Klasyka dla mnie to tenb62bf4ac0684df798c25898fb4f1493b.png

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ok, teraz już wszystko jasne  :) Jak widać, klasyka klasyce nierówna  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oj to dla nas klasyka jest na swych różnych biegunach

Klasyka dla mnie to ten

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ooo. Ten do mnie gada! Ale i tak wybrałbym moona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.