Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bill.hasco

Zakupy na CreationWatches.com

Rekomendowane odpowiedzi

Niekoniecznie dłuższy niż zwykle czas oczekiwania oznacza, że przesyłka będzie obciążona opłatami naliczonymi przez pocztę. Być może jest to związane z jakimś bałaganem z okazji nowego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos paczek to na pewno nie na temat, ale zamawiałem w listopadzie (3.11) 15 ksiażek z USA (3 różne sklepy) i nic nie doszło - wszystkie zaginęły - to bylo 9 paczek, wszystkie rejestrowane i w systemie się zatrzymały. Pieniążki dostałem, ale paczki to bardzo ciekawa sprawa. Obstawiam, że wszystko "zaginęło w Polsce", bo po przesiadce we Francji było okej. Tylko po co komu specjalistyczna lektura w języku obcym.... 

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość desmaer

 

 

Obstawiam, że wszystko "zaginęło w Polsce", bo po przesiadce we Francji było okej. Tylko po co komu specjalistyczna lektura w języku obcym....

Ci co ukradli też stawiają sobie to samo pytanie. A przecież mogli być tak pięknie, mogłeś zamówić jakieś kosztowności

 

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście z ciekawości zagroziłem im sporem przez Paypala bo na stronie mają dostarczenie 10-15 dni s minęło mi dużo więcej ciekawe co na to odpowiedzą bo męczą mnie ich spamy ctr c ctr v

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście z ciekawości zagroziłem im sporem przez Paypala bo na stronie mają dostarczenie 10-15 dni s minęło mi dużo więcej ciekawe co na to odpowiedzą bo męczą mnie ich spamy ctr c ctr v

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Jeżeli oni wysłali zaraz po zamówieniu, ich poczta krajowa dostarczyła więc po ich stronie wszystko jest wporządku. Jaki oni mają wpływ na naszą pocztę, która może takie przesyłki przetrzymywać ile im się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś brać DHLem i było by szybciej.

 

Nie ich wina, że nasza poczta tak działa.

Najlepiej zakładać spory a później się dziwić, że nie będą chcieli do nas wysyłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że ich wina co mnie obhcodiz jako klienta ich dostawca ? Jest podany czas 10-15 dni to do 15 dnia powinienem to mieć czy to wyślą bawołem pocztowym czy sami osobiście mi to dadzą jest mi to obojętne przesyłka jest po ich stronie a to że od 12.28 mam status że wysłano no to totalnie ich wina zobaczymy co mi PayPal odpowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było poczytać trochę wątek to byś wiedział ile to trwa. Zamowienie dhl bolało? Miałbyś w 5 dni max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz czegoś jesteś klientem masz napisane 10-15 dni i Ciebie zasadniczo nie powinno obchodzić ile to faktycznie idzie skoro wprowadzają w błąd to mamy do tego prawo żeby reklamować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miej pretensje do poczty polskiej która potrafi trzymać miesiąc paczki na wer. Jak Ci nie pasowało to mogłeś zamówić w Polsce i mieć następnego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal czytać takie wpisy, po takich akcjach pewnie następny sklep wykluczy PL z dostaw.

Cebulandia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz czegoś jesteś klientem masz napisane 10-15 dni i Ciebie zasadniczo nie powinno obchodzić ile to faktycznie idzie skoro wprowadzają w błąd to mamy do tego prawo żeby reklamować

 

...wcześniej przerabiałem ssy i zaniżałem wartość, bo nie widzi mi sie płacenia 200 zł dodatkowego, a swoją drogą tylko moja przesyłka tak utknęła ? 

 

Naprawdę specjalnie starałeś się oszukać UCS na całe 200 złotych?

Naprawdę wybrałeś Pocztę Polskę zamiast DHL do sprowadzenia zegarka?

Naprawdę wszczynasz spór z PayPalem?

Naprawdę publicznie się chwalisz oszustwem, brakiem przezorności i pieniactwem?

Naprawdę nie rozumiesz, że opóźnienia na cle i dostawie są skutkiem Twoich wcześniejszych decyzji?

 

Naprawdę?

Właśnie zrozumiałem sens memów o cebuli i prawdziwe znaczenie "młodzieżowego słowa roku 2018".


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę specjalnie starałeś się oszukać UCS na całe 200 złotych?

Naprawdę wybrałeś Pocztę Polskę zamiast DHL do sprowadzenia zegarka?

Naprawdę wszczynasz spór z PayPalem?

Naprawdę publicznie się chwalisz oszustwem, brakiem przezorności i pieniactwem?

Naprawdę nie rozumiesz, że opóźnienia na cle i dostawie są skutkiem Twoich wcześniejszych decyzji?

 

Naprawdę?

Właśnie zrozumiałem sens memów o cebuli i prawdziwe znaczenie "młodzieżowego słowa roku 2018".

Dzban dzban dzban :)

 

Prawie jak ban na zakupy na CW...

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal czytać takie wpisy, po takich akcjach pewnie następny sklep wykluczy PL z dostaw.

Cebulandia!!!

Szkoda jakby tak się stało, ale można się tego spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadałem własną działalność i raz musiałem dopłacać za to że paczka się zgubiła a pan się uparł że chce najtańszym listem, tak działa wolny rynek, jakbym wiedział że pocztą będzie szło więcej niż 15 dni wgl bym tam nie kupował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadałem własną działalność i raz musiałem dopłacać za to że paczka się zgubiła a pan się uparł że chce najtańszym listem, tak działa wolny rynek, jakbym wiedział że pocztą będzie szło więcej niż 15 dni wgl bym tam nie kupował

Skoro sam nalegał i zmienił to zgodnie z tym co mi wiadomo to Ty nie odpowiadasz za paczkę po nadaniu. Jeżeli jest transport Twojego wyboru to wtedy aż do doręczenia Ty odpowiadasz wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal czytać takie wpisy, po takich akcjach pewnie następny sklep wykluczy PL z dostaw.

Cebulandia!!!

Od kilku stron , słabo to wygląda .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie wasze podejście najlepiej głowę schować w piasek włożyć tylko jak coś się dzieje , jasno jest napisane 10-15 dni nie ma paczki po takim czasie nic mnie to nie obchodzi robię spór, jak będziecie w banku i ktoś wam wyda zamiast 1000zl, 900zl to co tez powiecie że spoko tylko o 100 zł mnie oszukał mogło być gorzej zdarza się. Zacznijcie myśleć

Edytowane przez DawCioS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takim toku myślenia to nie dziwie się, że „posiadałeś” działalność.

 

Miej pretensje to poczty polskiej. Powodzenia ze sporem. Będziesz miał i tak decyzje po jakimś czasie a tracking jest. Co innego gdyby nie wysłali.

 

Trzeba było zapłacić wszystkie opłaty i miałbyś spokój. A co jak poczta zatrzyma na odprawie? Typowo cebulowo będzie kolejny spór żeby tylko nie płacić?

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie wasze podejście najlepiej głowę schować w piasek włożyć tylko jak coś się dzieje , jasno jest napisane 10-15 dni nie ma paczki po takim czasie nic mnie to nie obchodzi robię spór, jak będziecie w banku i ktoś wam wyda zamiast 1000zl, 900zl to co tez powiecie że spoko tylko o 100 zł mnie oszukał mogło być gorzej zdarza się. Zacznijcie myśleć

Jedz do nich z kolegami i zrób awanturę na miejscu. Jak Ci nie pasuja odpowiedzi to nie rozmawiaj o tym na forum, a następnym razem weź DHL

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za śmieszny gość, nigdy nic z Azji nie zamawiał i myśli, że zawsze max 2 tygodnie paczki ekonomem idą xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do niektórych wątków dostęp powinny mieć osoby z odpowiednim stażem lub ilością postów jednak.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do niektórych wątków dostęp powinny mieć osoby z odpowiednim stażem lub ilością postów jednak.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zdrowy rozsądek by wystarczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowy rozsądek by wystarczył.

DHL by wystarczył

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość desmaer

Mniej więcej kilkaset postów wcześniej kilka razy rozprawiano na ten temat.

 

Generalnie użytkownicy dzielili się na tych, gotowych zapłacić ciut więcej, dzięki czemu mogli szybciej emocjonowac się nowym zegarkiem oraz tych bardziej oszczędnych, którzy woleli emocjonowac się obserwowaniem postępów poczty.

 

Obie drogi sa ok, każdy ma co sam wybierał. Swoją drogą, jeśli paczka zatrzymana jest na cle, to nie jest wina ani nadawcy ani poczty.

 

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.