Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

matma66

Moja mini kolekcja polskich zegarków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Zgodnie z umową zamieszczam zdjęcia moich polskich zegarków.Wiem, że część zbioru jest nie w pełni oryginalna,ale jestem początkującym zbieraczem.Z czasem uzupełnię i poprawię to i owo.post-30180-0-70491400-1330088311_thumb.jpgpost-30180-0-03019600-1330088342_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo to wszystko,reszta w częściach,lub w opłakanym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywna kolekcja - gratuluję kilka naprawdę ładnych i rzadszych sztuk! Oby kolekcja rosła w siłę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywna kolekcja - gratuluję kilka naprawdę ładnych i rzadszych sztuk! Oby kolekcja rosła w siłę!

Dziękuje.Jest jeszcze sporo do zrobienia, ale będę miał wszystkie.Mój odnośnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie MIODZIK!!

Trudno w tym temacie o pełna oryginalność wszystkich zegarków, tak się zachowały w czasach

trudnych dla Polaków.

Szacun dla kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Bardzo sympatyczna ta Alfa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje.Jest jeszcze sporo do zrobienia, ale będę miał wszystkie.Mój odnośnik

 

Też kiedyś miałem taki plan :)

Szczerze powiedziawszy trochę mi wychudło. Chyba głównie ze względu na trudności w pozyskaniu oryginalnych egzemplarzy i problemy z identyfikacją oryginalności. Niestety, ogromna większość trafiających się egzemplarzy to radosna twórczość, albo totalne dezele.

Cóż, przez całe lata nikt o te zegarki zbytnio nie dbał. Zegarmistrzowie naprawiali je tak, jak było im wygodnie, na zasadzie "a przy okazji założyłem nową tarczę, bo tamta taka brudna była, a ta nawet ładniejsza, a co za różnica że kurant, a nie delfin?..." Teraz mamy po prostu efekty tych działań :(

Trudności niby powinny zachęcać do działania, ale mnie akurat zniechęciły. Może z wiosną zapał wróci ;)

Gratuluję rosnącej kolekcji i życzę Ci wytrwałości i konsekwencji w dążeniu do szlachetnego celu!


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje.Fakt,ciężko coś kupić oryginalnego.Wczoraj na Allegro był Zodiak w pudełku,optycznie wszystko ładnie,ale cena końcowa 1028 zł,szok.Poluję teraz na Jantara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje.Fakt,ciężko coś kupić oryginalnego.Wczoraj na Allegro był Zodiak w pudełku,optycznie wszystko ładnie,ale cena końcowa 1028 zł,szok.Poluję teraz na Jantara.

 

Też go widziałem i też miałem :unsure::blink::o


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też go widziałem i też miałem :unsure::blink::o

To była Kolegi aukcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów.Nowy nabytek do kolekcji.post-30180-0-37092800-1334313823_thumb.jpg

Piękna. Prawie jak moja. Aż sprawdziłem czy moja jeszcze jest u mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dobry tydzień.Kupiłem Alfę, ale też za grosze pięknego złoconego Atlantica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poluję teraz na Jantara.

Powodzenia!Według opisu to "jedyny na Allegro", ale spokojnie, co jakiś czas się trafiają ;) Ja w każdym razie właśnie Jatara ustrzeliłem jako pierwszego polaka...

Za to Błonie z szóstego postu jeszcze nie było mi pisane - zazdroszczę :P

Edith:

Wbrew temu co pisze jeden ze sprzedających aktualnie są dwa Jantary...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Następny polski zegarek do zbioru.post-30180-0-29435000-1335173884_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować tak pięknej kolekcji... nie mogę sobie wybaczyć że w swoim czasie sprzedałem Zodiaka w stanie perfekto.. więcej takiego już nie spotkałem. Jeszcze raz gratulacje i szacunek dla takiego zbioru!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować tak pięknej kolekcji... nie mogę sobie wybaczyć że w swoim czasie sprzedałem Zodiaka w stanie perfekto.. więcej takiego już nie spotkałem. Jeszcze raz gratulacje i szacunek dla takiego zbioru!

Dziękuje.Zawsze możesz zacząć zbierać,coś jeszcze można kupić,coraz mniej.Za parę lat będą to prawdziwe rodzynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbiór niczego sobie, mam prośbę , następnym razem jak coś kupisz to wklej również foty drugiej strony zegarka(dekielka).

Czy któryś z twoich "polaków" ma dekielek z logo Błonie?


Ex factis non ex dictis amici pensandi sunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.