Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Maro66

EDC część druga

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę ze ty kolego pałasz jakąś nienawiścią, ale chyba do dystrybutora Davosy i Eposa, bo to juz kolejny twój negatywny wpis nt. tych marek.

 

Napisałem tylko to, co widziałem, a oceny mojej osoby pozostaw dla siebie.

 

Co do tego modelu, to można powiedzieć że tak wykonanego zegarka w tej kwocie nie kupi sie

 

Nie zgadzam się. Jest mnóstwo zegarków pi razy oko za połowę ceny, które niczym się nie różnią pod względem jakości wykonania od Eposa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tylko to, co widziałem, a oceny mojej osoby pozostaw dla siebie.

 

Problem w tym, ze ty w ogole tego zegarka nie widziałeś. Wbija ci Maro młotkiem do głowy, że masz urojenia, że są rzeczy fizycznie niemozliwe, a ty dalej na tą swoją nutę grasz. Odpuść już...daj spokój tej kompromitacji.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom już sie trochę podniósł , niestety wpisywane wcześniej epitety nie przystają do tego forum. Jak widzę zostały już usunięte ale niestety niesmak pozostał.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie epitety? Nie widziałem tu Pawle żadnych epitetów...


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mogę wiedzieć czym konkretnie obniżyłem poziom? Nie wydaje mi się, aby ostrzeganie mnie przed czymkolwiek było stosowne.

 

Edit: Tik Tak - ładnie to tak teraz modyfikować posty?

 

Edit2: dokładnie po 37 minutach od napisania? - patrz. post #27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie epitety? Nie widziałem tu Pawle żadnych epitetów...

Przykro mi Kolego ale przez moment niestety były.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że jest to strukturalny problem forum, posty osób, które wprost reklamują daną markę: wypowiedzi albo promujące markę, albo dezawuujące krytyczne posty innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegarek.

Jest jakaś szansa aby dostać go poniżej magicznej granicy 3000 zł?


Grumpy old man...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się znaleźć zdjęcia w Internecie, które w pewnym stopniu pokazują o co mi chodzi. W świetle halogenowym w sklepie było to bardziej ewidentne i rzucało się od razu w oczu. Na zdjęciach trzeba się przyjrzeć. Na żywo pionowe granice między kolejnymi szeregami pasków było widać, że nie są liniami prostymi. Na zdjęciach natomiast bez problemu można zobaczyć, że kolejne szlify nie są równo oddalone i nie mają dokładnie takich samych krzywych. Może i to czepialstwo dla wielu z Was, ale fakt pozostaje faktem.

 

DSC_6940.jpg

 

DSC_6943.jpg

 

DSC_6947.jpg

 

DSC_6978.jpg

 

Źródło: http://www.photowatches.eu/thumbnails.php?album=693

 

I jeszcze jedno zdjęcie:

EPOS3401SL_G.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą kłótnią o szlify, to nie wiem o co biega, nie mieszam sie...

Ale zdjęcia @kibi są suuuper :)

Widać że zegarek ma dobre wykonanie. Zwłaszcza indeksy i wskazówki. Dzięki za udostępnienie.

.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktem dla mnnie jest to, że w tej cenie trudno o lepszy zegarek w pełni prawdziwej marki.

 

EPOS = bardzo ładne i świetnej jakosci zegarki, rozwijająca się firma, ktróra w swoim przedziale cenowym sporo wnosi.

 

 

 

 

 

 

P.S. Zdjecia tylko utwierdzają jak świetnym zegarkiem jest ten Epos :) Ja tam poza jakością nic innego nie widze heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że paski są o.k. a mamy tutaj do czynienia z efektem interferencji tzw efekt mory


pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje oczy/mózg też mają częstotliwość próbkowania niższą niż dwukrotność częstotliwości sygnału (zakładam nierealny przypadek, że zostały użyte filtry prostokątne o idealnej charakterystyce częstotliwościowej)? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje oczy/mózg też mają częstotliwość próbkowania niższą niż dwukrotność częstotliwości sygnału (zakładam nierealny przypadek, że zostały użyte filtry prostokątne o idealnej charakterystyce częstotliwościowej)? :lol:

:lol:

 

To tylko próba opisania efektu optycznego; tutaj wizualizacja


pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale zadałem pytanie, bo miałem i ciągle mam wrażenie, że nie wiesz z czego wynika efekt moire'y. Na żywo nie sądzę, aby w tym przypadku mógł wystąpić aliasing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale zadałem pytanie, bo miałem i ciągle mam wrażenie, że nie wiesz z czego wynika efekt moire'y. Na żywo nie sądzę, aby w tym przypadku mógł wystąpić aliasing.

 

Na żywo tego co ty nie widziałem , na fotkach zamieszczonych przez ciebie faktycznie jest zakrzywienie lini i odnosiłem się do tego .


pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyklotymik, a co powiesz o paskach?

 

Hm... Pasek jak pasek, szczyt marzen to nie jest, ale zawsze można go wymienić lub kupic wersję na bransolecie, reszta natomiast jest wykonana wzorowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... Pasek jak pasek, szczyt marzen to nie jest, ale zawsze można go wymienić lub kupic wersję na bransolecie, reszta natomiast jest wykonana wzorowo.

Kolego chodzi o paski genewskie :)

Cięzko je wymienić na bransolete.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to są paski "Genuine", nie "Geneve", choć na zdjęciu jest to ucięte ale na bank to to! Bransoleta pasuje, przecież uszy są standardowe, inne paski też będą pasować :)


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to są paski "Genuine", nie "Geneve", choć na zdjęciu jest to ucięte ale na bank to to! Bransoleta pasuje, przecież uszy są standardowe, inne paski też będą pasować :)

 

 

yyy wy sobie jaja robicie czy tak na poważnie z tymi paskami ?

 

W wątku sprawa tyczy się gliszowania tarczy - tzw. pasy genewskie na tarczy, nie pasków skórzanych do noszenia zegarka ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasy genewskie to raczej na mechanizmie nie na tarczy, czy ja coś ominąłem?


Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.