Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Zenith Montre d’Aeronef Type 20

Rekomendowane odpowiedzi

Z tych nowości espada może na żywo wyglądać super, ale nie trawię tej gwiazdki na sekundniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych nowości espada może na żywo wyglądać super, ale nie trawię tej gwiazdki na sekundniku.

tak ale TYLKO z czarną tarczą i niebieskim zakończeniem wskazówki sekundnika - jest piękna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba do tego zegarka miec konkretne nadgarstki inaczej nie pasuje zbyt duzy ale ogolnie ladny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

etam duży..na moim nadgarstku idealnie leży :)

 

AneVeyqCAAADMkZ.jpg

 

Ponieważ masz dużu nadgarstek ;)

A tak poważnie, gdyby był o "normalnych" rozmiarach. Teraz jest śliczny, tylko nie nadaje się do codziennego noszenia :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

57 mm w którym kierunku zmierza świat :) . To chyba już lekka przesada . To prawie jak mój budzik w sypialni :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek piękny, rozmiar komiczny. No chyba że dla Pudziana i to z czasów Strongman..


ORIS 645 7629 4064 LS BIG CROWN SMALL SECOND

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto kilka moich typów, bo nie zgadzam się z wypowiedzią kolegi, że ZENITH teraz to już nie to samo. Żadna marka "to już nie to samo" jednak każda się rozwija a ja uważam że ZENITH idzie w dobra stronę.

 

ZENITH EL PRIMERO RATTRAPANTE - 5.2050.4026/21.R530

 

ZENITH 36’000 VPH - 03.2040.400/25.C703

 

ZENITH EL PRIMERO STRATOS FLYBACK - 24.2062.405/27.C707

 

ZENITH STRIKING 10TH 40.2041.4052/91.C496

 

Moje typy - znajda się w liście do Świętego Mikołaja


ORIS 645 7629 4064 LS BIG CROWN SMALL SECOND

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, moda powraca.

Kiedyś tez były modne zwykłe "buksiaki", które wystawały swoją średnicą daleko poza nadgarstek.

Ja się w sumie nie dziwię, młodzież ma teraz słabszy słuch i wzrok, więc producenci wychodzą frontem do klienta.

Ale według mnie jest to przerost formy nad treścią, i zero elegancji.

Nawet za darmo bym takiego sikora nie wziął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys lubiałem duże zegarki, ba nawet teraz na codzień używam dużego Timemastera, ale ten wielkością zaskakuje. Trzeba mieć naprawdę kawał łapy by nie było odczucia przytłoczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenith to przednia marka ,uważam niedoceniana na rynku.Uwielbiam ich niektóre modele,zaawansowana i estetyczna mikromechanika połączona z ciekawymi projektami kopert i tarcz.Jedynie co mi nie pasuje to "przestrzelone" tarcze i linia defy,która jest siermiężna i wręcz kosmiczna w swojej stylistyce..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rownież uważam linie Defy za bardzo nie udaną i nie pasującą do Zenitha.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś przyjemność zobaczyć/przymierzyć nowego zenitha pilota big date - na żywo ten zegarek jest naprawdę przepiękny.

Zenith_Pilot_Big_Date_Special_640_360_s_c1_center_center.jpg

Zdjęcia w przypadku tego modelu nie oddają 100% jego uroku, do tego bardzo uniwersalny rozmiar 42mm.

Relacja jakości do ceny uważam bardzo dobra - szczególnie porównując ten zegarek do nowych pilotów IWC gdzie ceny są zupełnie nieadekwatne do oferowanego "produktu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pilot na super werku w cenie IWC na ecie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pilot na super werku w cenie IWC na ecie..

Wybór moim zdaniem jest oczywisty.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym pilocie bije? El Primero?

Śliczny jest.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El Primero Caliber 4010, beats at 36,000 vph, 31 Jewels, 306 components & has an approximate power reserve of 50 hours.. A/h

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A mnie jakoś ten zegarek nie zachwycił. Podobnie jak Espada, która na żywo jest małym, niepozornym czasomierzem. Ogólnie nie bardzo Zenith wpisuje się w mój gust. Szczególnie nie podobają mi się datowniki. Są zbyt małe przez co psują wygląd tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim winsorze data jest spora ,większa niż w AP :) Mnie niektóre zenki zachwycają..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zredukować średnicę tego pilota o 15mm i był by całkiem ciekawy zegar...ale zapewne i tak znajdzie się bez problemu 250 nabywców dla tej limitowanej serii

 

co do pozostałych modeli to "Jak powiedziałaby Wisława Szymborska: d*py nie urywa" ....


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest za duży. To po prostu model na... nogę... Kiedyś noszono zegarki kieszonkowe, potem naręczne, a teraz przychodzi moda na nanożne... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pierwszy rzut oka spodobał mi się. Potem zerknąłem na rozmiar i wymiękłem. 57mm? Albo dla naprawdę dużych ludzi został zaprojektowany albo do noszenia na szyi... Swoją drogą koronka wygląda jakby się ją miało poruszać oburącz albo przy użyciu odpowiedniego narzędzia. Za duże to wszystko, przynajmniej według mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

etam duży..na moim nadgarstku idealnie leży smile.gif

 

AneVeyqCAAADMkZ.jpg

 

Nie ma czym się martwić - to model przedprodukcyjny w skali 1,35:1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jak słynny Wodołaz z ZCzZ - dla olbrzymów :) Design zegarka - spoko :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czym się martwić - to model przedprodukcyjny w skali 1,35:1 :D

To dobrze że to przedprodukcyjny bo jak by był tej wielkości to dopiero by było przegięcie, chociaż jak dla mnie to nic ciekawego się u nich nie pojawi patrząc po tych zdjęciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.