Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MacAron

Dywizjon 303 - Koperta, koronka, wskazówki

Wybierzmy kopertę zegarka „Dywizjon 303”  

95 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4-ta część tematu „303”. Wybierzmy tutaj ostateczny projekt. W ankiecie powyżej znajdują się dwa projekty. Zwycięski projekt zostanie przedstawiony producentowi do kalkulacji, jest to więc przedostatni etap przed zleceniem produkcji.

 

Niech głosują TYLKO OSOBY PLANUJĄCE ZAKUP jednego z poniższych modeli

 

Oba modele mają 40 mm szerokości koperty i 20 w uszach. Tarcza jest także w obu identyczna. Różnica tkwi w designie koperty, koronki i wskazówek.

Głosy zbieramy do niedzieli do 22.00 - dogrywka do 23.30

 

A

post-45237-0-07408100-1331082593_thumb.jpg

 

B

post-45237-0-63547700-1331082671_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No będzie ciężko się zdecydować. Właściwie to obojętnie który z tej dwójki wygra i tak wejdę w ten projekt. Jedynie wydaje mi się, że obie wizualizacje mogłyby być zrobione przez Damiana (pokazywał chyba rendery wersji MacArona?) by łatwiej było porównać bezpośrednio oba modele. Bo teraz jeden zegarek jest pod kątem a drugi en face co utrudnia troszkę podjęcie decyzji. Ale to już takie moje marudzenie. Póki co wstrzymam się od głosu i pomyślę nad wyborem.

 

Edycja:

 

Myślałem i myślałem aż w końcu lekko przechyliłem się w stronę Damiana. Jest po prostu bardziej wyrazisty i inny od większości zegarków jakie znam. Ale oczywiście na wersję MacArona też będę chętny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na projekt Damiana.


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem projekt B - bardziej uniwersalny.

(koronka użyta w wizualizacji B też mi bardziej odpowiada)

ps

jeśli przejdzie A to tragedii nie będzie i też chętnie zamówię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na projekt Damiana – drugi projekt fajny lecz czy nie za grzeczny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie "Armani". Projekt B jest imo nieco niespójny, koperta daje mu jakąś taką niepotrzebną masywność ;)


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Klasyka, czyli B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycje powinny byc w tej samej technice. Jak 3D to 3 D jak 2D to 2D.

Glosuje na projekt Makarona- klasyka. Mimo ze koronka i koperta podoba sie z projektu Damiana, to głosuje na projekt B- za wskazówki i nawiązanie do zegarków RAF

Gdyby Damian dał wskazówki które wizualizował od początku- wziął bym jego projekt w ciemno a tak imo przedobrzone-s.. pierniki

 

Pamiętajcie u uwzględnieniu polskiego napisu ;)


Anglicy walczą do ostatniego żołnierza swego sprzymierzeńca...- stara to prawda znana od setek lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycje powinny byc w tej samej technice. Jak 3D to 3 D jak 2D to 2D.

 

Oczywiście, zgadzam sie w 100% z Tomtomem.

 

W czym jest problem, aby umieścić projekty zwizualizowane tą samą techniką? Ja problemu z wyborem miał raczej nie będę ponieważ od początku reprezentuję opcję konserwatywną, ale uważam że co poniektórzy niezdecydowani mogą wybrać projekt Damiana tylko dlatego, że jest zaprezentowany w 3D.

 

Oczywiście najlepszą opcją było by zaprezentowanie projektów w rzutach 2D, dla porównania szczegółów oraz w 3D dla oceny ogólnego wyglądu.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem swój głos na projekt MacArona B)

 

Niezależnie, który projekt wygra, ja podtrzymuję swoje zainteresowanie zegarkiem ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Propozycje powinny byc w tej samej technice. Jak 3D to 3 D jak 2D to 2D.Glosuje na projekt Makarona- klasyka. Mimo ze koronka i koperta podoba sie z projektu Damiana, to głosuje na projekt B- za wskazówki i nawiązanie do zegarków RAF Gdyby Damian dał wskazówki które wizualizował od początku- wziął bym jego projekt w ciemno a tak imo przedobrzone-s.. piernikiPamiętajcie u uwzględnieniu polskiego napisu ;)

 

Tomtom, przeczytaj czego dotyczy ankieta, bo jak mi się wydaje głosowałeś na kopertę, nie na wskazówki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy każdy kto głosuje powinien potwierdzić swój głos postem.

I takie głosy powinny się liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem głoś na projekt A. Ale pewnie wezmę i w B :-)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosuję na B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomtom, przeczytaj czego dotyczy ankieta, bo jak mi się wydaje głosowałeś na kopertę, nie na wskazówki...

Wiem na co głosowałem, na to, na co oddałem głos, czyli na zegarek w całości projektu B , dla mnie wskazówki to podstawa jak sa skopane to i cały zegarek jest nie OK.

Mimo ze w projekcie A tez były fajne szczegóły.


Anglicy walczą do ostatniego żołnierza swego sprzymierzeńca...- stara to prawda znana od setek lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, zgadzam sie w 100% z Tomtomem.

 

W czym jest problem, aby umieścić projekty zwizualizowane tą samą techniką? Ja problemu z wyborem miał raczej nie będę ponieważ od początku reprezentuję opcję konserwatywną, ale uważam że co poniektórzy niezdecydowani mogą wybrać projekt Damiana tylko dlatego, że jest zaprezentowany w 3D.

 

Oczywiście najlepszą opcją było by zaprezentowanie projektów w rzutach 2D, dla porównania szczegółów oraz w 3D dla oceny ogólnego wyglądu.

 

RG

Jest problem, bo ja 3D nie zrobię. jedyna opcja, to że Damian dorzuci rzuty

 

Tomtom, przeczytaj czego dotyczy ankieta, bo jak mi się wydaje głosowałeś na kopertę, nie na wskazówki...

przepraszam, ale to mój błąd przy wpisywaniu tematu ankiety, było już chyba po 2 w nocy ;) Głosujemy na całość. Poprawione,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba modele mają 40 cm szerokości koperty i 20 w uszach.

Czy jesteście w stanie podać, ile będzie lug-to-lug, czyli całkowita wysokość od końca uszów do końca?

Bo chyba inaczej będzie przy prostych uszach, a inaczej przy tych wygiętych z drugiego projektu...


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na projekt B.

Postmodernistycznym kosom mówimy stanowcze NIE ;) !


WorldWideWatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteście w stanie podać, ile będzie lug-to-lug, czyli całkowita wysokość od końca uszów do końca?

Bo chyba inaczej będzie przy prostych uszach, a inaczej przy tych wygiętych z drugiego projektu...

projekt B - lug to lug = 50 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa... To koperta A, ale wskazówki B unsure.gif Mam nadzieję tylko, że cena na końcu nie powali...


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo raczej nie zaskoczę. Projekt B.

Projekt A też fajny, ale jednak dla tego konkretnego projektu zdecydowanie A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt B - kosa do mnie nie przemawia.

Jeżeli wygra A to ją po prostu utnę...


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatecznie projekt B, ale wielkie brawa dla pomysłu Damiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ale jak wygra B to też biorę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.