Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MacAron

Dywizjon 303 - Koperta, koronka, wskazówki

Wybierzmy kopertę zegarka „Dywizjon 303”  

95 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

B , choć decyzja niełatwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt B, i tylko B. Koperta A fajna, ale bardziej lata 60-e, no i wskazówki IMHO przekombinowane, nie do tej tarczy (zwłaszcza godzinowa spuchnięta jak pyton trawiący słonia, podobała mi się bardzo ta druga "breguetowska" wersja), szkoda mi tylko kosy i koronki.

 

PS Wiem, że to już w zasadzie po herbacie, ale czy nie warto by w tej albo osobnej ankiecie zapytać, czy zakup drugiej wersji też wchodzi w grę (np. u mnie wersja A - sorki, ale nie). Niektórzy Koledzy odpowiedzieli już w swych postach, ale może warto usystematyzować.


Każdy dobry uczynek zostanie zawsze ukarany. Niby to wiem, a ciągle wpadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam rozdarte serce ;)

Oddałem głos na wersję A, ale gdybym miał wydać subiektywną ocenę w procentach to 51:49

Trzymam kciuki za oba projekty. Zwycięski, zrealizowany na pewno kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt B, i tylko B. Koperta A fajna, ale bardziej lata 60-e, no i wskazówki IMHO przekombinowane, nie do tej tarczy (zwłaszcza godzinowa spuchnięta jak pyton trawiący słonia), szkoda mi tylko kosy.

 

PS Wiem, że to już w zasadzie po herbacie, ale czy nie warto by w tej albo osobnej ankiecie zapytać, czy zakup drugiej wersji też wchodzi w grę (np. u mnie wersja A - sorki, ale nie). Niektórzy Koledzy odpowiedzieli już w swych postach, ale może warto usystematyzować.

Niesądzę, żeby znalazlo się po 50 chętnych na każdy zegarek, Gdyby taksię mimo wszystko stało, wtedy by się trezba było zastanowić, kogo, co miałby drugi upamiętniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym się zdecydował, to na wersję A Nietuzinkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie B, ale z koronką z modelu A. KONIECZNIE POLSKIE NAPISY !. W strefie moich marzeń pozostaje ciemna tarcza z luminescencyjnymi indeksami i wskazówkami... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model B, zdecydowanie, chociaż A też coś w sobie ma.

Gdyby wygrał projekt A, to poważnie zastanawiałbym się nad zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na wersję B ale jaki by nie wygrał jestem zainteresowany kupnem. Ostatecznym kryterium pozostanie cena :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosuję na projekt A za świeżość, niepowtarzalność oraz oryginalność. Niech wygra lepszy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesądzę, żeby znalazlo się po 50 chętnych na każdy zegarek, Gdyby taksię mimo wszystko stało, wtedy by się trezba było zastanowić, kogo, co miałby drugi upamiętniać

 

 

ALe Zinajdzie chyba nie chodzi o ewentualny zakup obydwu, a po prostu czy ktoś weźmie "wygrany" na który on nie głosował :rolleyes: Ja np. B nie wezmę, tylko Armani :)


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALe Zinajdzie chyba nie chodzi o ewentualny zakup obydwu, a po prostu czy ktoś weźmie "wygrany" na który on nie głosował :rolleyes: Ja np. B nie wezmę, tylko Armani :)

Nie widfzę tu sensu... Jak wygra projekt, który mu nie pasuje, to chyba się na niego nie zapisze, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Oba modele mają 40 cm szerokości koperty i 20 w uszach.

(...)

 

zegary ścienne :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głos na B ale ciężka decyzja i pewności nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewność mam 100% tylko i wyłącznie B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosuję na B.

To była jednak trudna decyzja, bo przedstawione wizualizacje (pod kątem i en face) nie są porównywalne.

Wersja B wydaje się być bardziej konserwatywna i na teraz mi to odpowiada. Jeżeli wygra A, to też będzie to dobry projekt.

Proszę o wyrozumiałość, bo to chyba jednak nie miejsce i czas, ale trudno i zaryzykuję pytanie:

czy prowadzący projekt rozważają grupowy zakup pasków (vide projekt MC)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosuję na B.

To była jednak trudna decyzja, bo przedstawione wizualizacje (pod kątem i en face) nie są porównywalne.

Wersja B wydaje się być bardziej konserwatywna i na teraz mi to odpowiada. Jeżeli wygra A, to też będzie to dobry projekt.

Proszę o wyrozumiałość, bo to chyba jednak nie miejsce i czas, ale trudno i zaryzykuję pytanie:

czy prowadzący projekt rozważają grupowy zakup pasków (vide projekt MC)?

albo grupowy zakup pasków albo wskażemy producentowi, jaki pasek bysmy chcieli. Jakieś w koncu muszą być :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczyłem ten temat - źdźiwko mnie chapło

olbrzymi przeskok z tematu nr 3 aby projekt pchnąć do przodu - taki trochę wyrwany z kontekstu - tak to odebrałem

 

zegarek A ma świetną kopertę, ale zabrakło mu podkręconych uszu i wskazówek z projektu B

oddałem głos na A

 

Panowie, wrzucie proszę dwa projekty do (soko)WIRÓWKI i powstanie projekt idealny cool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczyłem ten temat - źdźiwko mnie chapło

olbrzymi przeskok z tematu nr 3 aby projekt pchnąć do przodu - taki trochę wyrwany z kontekstu - tak to odebrałem

 

zegarek A ma świetną kopertę, ale zabrakło mu podkręconych uszu i wskazówek z projektu B

oddałem głos na A

 

Panowie, wrzucie proszę dwa projekty do (soko)WIRÓWKI i powstanie projekt idealny cool.gif

Dla Ciebie idealny, dla innych niekoniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym się zdecydował, to na wersję A Nietuzinkowa.

Popieram, oddałem głos na projekt Asmile.gif

Przecież ta KOSA to niepowtarzalny wyróżnik- tak jak T w Tissocie, B w Brajtku itp.. Rewelka!thumbsup.gif


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np. B nie wezmę, tylko Armani :rolleyes:

 

Przyjąłem podobne założenie. Fajnie byłoby przekazać coś takiego potomnym. Szkoda, żeby pomysł A przepadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.