Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

alfaromeo76

CITIZEN Titanium Diver's (orca) - pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ponownie ;)

Czy jest moze ktos z was kto posiada model Citizen BN0016-55L ????

Mam okazję kupić takiego watcha za 650 zł uzywanego w Bardzo Dobrym stanie.

Mam obawy przed jego zakupem z powodu mieszanych ,,uczuć''. Z jednej strony wyglądem nie powala , z drugiej niesamowicie mnie intryguje.

Czytając u nas na forum opinie to albo go sie uwielbia :lol: albo nienawidzi !!! :lol:

Prosze zainteresowane osoby tym tematem i posiadajace takie cudo o opinie.

 

Serdecznie wszystkich pozdrawiam.. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość non4me

Ja mogę tylko napisać ze ten zegarek jest okropny jak dla mnie, ale wiadomo o gustach się nie dyskutuje, jednym się coś podoba innym nie. Moje zdanie znasz, pozdrawiam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba, szafir niby mógłby być ale szkiełko jest schowane więc spoko, titanium nie duratect ale to nie za te pieniądze... nie mniej jednak zegarek będzie lekki.

Luma piękna jeszcze jakby był ciut taniej... za te pieniądze jak stan igła to brać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za własne wyrazanie zdan.Tak jak pisalem zegarek jest kontroweryjny i to mi sie w nim podoba :D .

Jezeli dogadam sie z sprzedawca co do ceny to bede szczesliwym posiadaczem tego cuda (przynajmniej tak mnie sie wydaje :D ).

Szkoda ze nikt kto posiada taka orce nic nie napisal.... ;)

Pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za własne wyrazanie zdan.Tak jak pisalem zegarek jest kontroweryjny i to mi sie w nim podoba :D .

Jezeli dogadam sie z sprzedawca co do ceny to bede szczesliwym posiadaczem tego cuda (przynajmniej tak mnie sie wydaje :D ).

Szkoda ze nikt kto posiada taka orce nic nie napisal.... ;)

Pozdrawiam serdecznie ;)

Mam, posiadam, nurkuję...

Świetny zegarek dla nurka..

Bezel obraca sie nawet w grubych rękawicach, bardzo czytelny pod wodą, długo trzyma podświetlenie (nawet dłużej niż niektóre przyżądy nurkowe)

Jeśli o mnie chodzi-rewelacyjny zegarek który jest moim ulubieńcem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo udany zegar plażowo-wakacyjny. Mankamentem jest to ze dość często właściciel zagadywany jest o niego " a co to za zegarek ma Pan na ręce?" Bezel w moim obraca się dość lekko - jest możliwa jego zmiana nawet jedną łapą - nie wiem jednak czy to uroda mojego egzemplarza czy wszystkie tak mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo udany zegar plażowo-wakacyjny. Mankamentem jest to ze dość często właściciel zagadywany jest o niego " a co to za zegarek ma Pan na ręce?" Bezel w moim obraca się dość lekko - jest możliwa jego zmiana nawet jedną łapą - nie wiem jednak czy to uroda mojego egzemplarza czy wszystkie tak mają.

Odpowiadam: wszystkie tak maja i to bardzo pozytywna cecha ;)

Jak wiadomo do tylu sie nie cofnie a do przodu nawet w grubych rekawicach lub nawet tzw.suchych bez problemu obsluzysz ten bezel. Bezel jest duzy, wystajacy i dajacy lekko sie obracac z wyraznym klikiem. Na powierzchni wszystko ma sie inaczej niz pod woda gdzie wszystko nie jest juz tak banalne.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie dotyczące podświetlenia wskazówek i indeksów. Podobno starcza na 5-6 godzin. Czyli jest dobre na wiosnę i lato, gdy są krótkie noce. Czy jesienią i zimą wytrzymuje do rana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... ale zadales trudne pytanie.

Nie sprawdzalem tego ale moze sie pokusze ;)

Generalnie po calodziennym naswietleniu slonecznym np. w lecie bedac na obozie nurkowym, rzeczywiscie w nocy, az do rana swieca wskazowki.

Wogole to zegarek w ktorym najdluzej starcza podswietlenie w innych diverach po okolo 40-60 minutach wskazowki sa niewidoczne i trzeba je z latarki potraktowac ;) w orce nigdy mi sie to nie przytrafilo-dlatego najbardziej go szanuje i lubie-prawdziwy diver. Polecam.

P.s Przypomnialo mi sie, po calodziennym lezakowaniu na polce ta pora roku, czyli okolo 16 juz brak swiatla, budzac sie okolo 2 w nocy nadal swieci i to calkiem, calkiem skoro widze poswiate na polce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, coraz bardziej się przekonuję, że to zegar dla mnie. 8-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zabawię się w archeologa. 

Dziś rano kupiłem Orkę. 

Można więc powiedzieć, że dojrzewałem ponad 4 lata do tej decyzji. 

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zabawię się w archeologa. 

Dziś rano kupiłem Orkę. 

Można więc powiedzieć, że dojrzewałem ponad 4 lata do tej decyzji. 

 

pozdrawiam, Piowa

Gratulacje, nigdy nie miałem okazji zobaczyć na żywo, na zdjęciach wygląda ciekawie ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.