Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Slawcio

Casio DW-5000SL-1ER

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie Panowie znajdę instrukcje .pl do DW-5000SL bo chciałem coś sprawdzić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

w sumie to chyba zostaje ci tylko wirtualna instrukcja do tego modulu - a co sie stało,moze da sie jakos zaradzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to chyba zostaje ci tylko wirtualna instrukcja do tego modulu - a co sie stało,moze da sie jakos zaradzic

 

nic sie nie stało :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czemu się nie chwalicie waszymi DW-5000SL? czy jeszcze nie przyszły? :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał! Pierwsza reakcja - jakie to małe! :) To jednak tylko subiektywne odczucie, bo wymiarowo jest bardzo zbliżony do Gieza i również podobnie leży na nadgarstku (optycznie wydaje się jednak mniejszy). Wagowo zbliżony jest do GW-3500B, a nawet jest minimalnie lżejszy mimo stalowej koperty (78g vs 82g), ale trzymając obydwa w ręku to Spajk wydaje się cięższy i z tych dwóch zegarków tylko jego byłbym w stanie bez mrugnięcia okiem upuścić na podłogę. :) Chyba się polubimy. :D

 

Niestety padła bateria w aparacie i zdążyłem zrobić tylko jedno zdjęcie...

 

img8983g.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie że wszystko ok i czekam na jeszcze jakieś foto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, bym zapomniał - jeszcze raz wielkie dzięki, Slawcio. Gdyby nie Twoja informacja o tym chorwackim sklepie (który swoją drogą polecam) to raczej już nigdzie bym tego zegarka nie kupił biorąc pod uwagę jego obecne ceny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, bym zapomniał - jeszcze raz wielkie dzięki, Slawcio. Gdyby nie Twoja informacja o tym chorwackim sklepie (który swoją drogą polecam) to raczej już nigdzie bym tego zegarka nie kupił biorąc pod uwagę jego obecne ceny. :)

 

naprawdę nie ma za co, a zegarek bardzo fajny i z dnia na dzień coraz bardziej go "lubie" :D

sklep solidny, kontakt bardzo dobry, szybka wysyłka no i właściciel bardzo miły:)

ja po świętach idę zamówić do magicznego ZIBI niby to "oryginalny" bezel i pasek do niego- na zapas:)+ folia na wyświetlacz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek. :)

 

 

papiery też dostałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowe papiery od Casio + instrukcja były w puszce, a karta gwarancyjna (taka nieduża) zmieściła się do pudełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW5000SL ma kalendarz tylko do 2039 roku, więc jakby ktoś z Was chciał go sprzedać, bo czuje się oszukany to dajcie znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

DW5000SL ma kalendarz tylko do 2039 roku, więc jakby ktoś z Was chciał go sprzedać, bo czuje się oszukany to dajcie znać :)

 

 

powiem ci ze tak dobrego postu juz długo nie czytałem :)

ja oferuje moj egzemplarz ale po 2030 za 300-400 funtów - wierz mi to i tak bedzie okazja

 

-kurcze,SPIKE LEE by sie ucieszył ze za ocenaem w srodkowoeuropejskim kraju gdzie nikt z ameryki nie wie dokładnie gdzie lezy ..jego wersja ma takie branie

ale to spoko,moze NETRUNER cos wykombinuje w tej sprawie..powiedzmy tez cos prostego jak SPIKE tyle ze np z typowo polskim logo na deklu

mam nawet nazwe..DW5000PL - i na odwrocie np kontury naszego kraju z głównymi miastami i wisłą + limit 500 sztuk :) mi sie pomysł podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to już poczekam, w 2013 będzie wersja na 30 lecie :)

A pomyśleć, że w tamtym roku miałem DW5000SL na ręce i mogłem go kupić za 360 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak wygląda dokładność waszych Spajków? Mój po tygodniu przyspieszył o 2 sekundy. Jak dla mnie ok. :lol:

 

Po tygodniu posiadania DW-5000SL muszę przyznać, że to naprawdę świetny zegarek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pomyśleć, że w tamtym roku miałem DW5000SL na ręce i mogłem go kupić za 360 zł...

 

Ja w tamtym roku zakupiłem nówkę na allegro (jakiś sklep sprzedawał) za 310 zł. I głupi sprzedałem, czego dziś strasznie żałuję :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym roku zakupiłem nówkę na allegro (jakiś sklep sprzedawał) za 310 zł. I głupi sprzedałem, czego dziś strasznie żałuję :)

Tez chciałem sprzedać, ale zostawiłem i nie żałuję:lol:( zdjęcie z zeszłego roku)

post-36511-0-27466000-1334068856_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Panowie, jak wygląda dokładność waszych Spajków? Mój po tygodniu przyspieszył o 2 sekundy. Jak dla mnie ok. :lol:

 

Po tygodniu posiadania DW-5000SL muszę przyznać, że to naprawdę świetny zegarek. :P

 

no niestety

z zalem musze przyznac sie ze mój egzemplarz,co prawda miesci sie w normie,ale w miesiacu ma 13 sek róznicy wzgledem atomówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak wygląda dokładność waszych Spajków? Mój po tygodniu przyspieszył o 2 sekundy. Jak dla mnie ok. :lol:

 

Po tygodniu posiadania DW-5000SL muszę przyznać, że to naprawdę świetny zegarek. :)

 

mój od 23 marzec 2012 i ustawienia z jakimś zegarem "automowym" z neta 2s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

W sumie to już poczekam, w 2013 będzie wersja na 30 lecie :)

A pomyśleć, że w tamtym roku miałem DW5000SL na ręce i mogłem go kupić za 360 zł...

 

w sumie to masz racje,ale musisz juz zaczac oszczedzac bo biorac pod uwage link który wkleiłem ponizej to.....kilka stówek trzeba bedzie zarezerwowac :)

panowie - oto link o koncu swiata

 

http://www.ebay.co.uk/itm/CASIO-G-SHOCK-DW-5000SL-1JR-SPIKE-LEE-Collaboration-Model-25th-Anniv-New-/320879941429?pt=Wristwatches&hash=item4ab5ef5735

 

i pomyslec ze dzis do pracy ubiore zegarek za prawie 1,5 tys pln

jeszcze do niedawna zaczeło mnie brac uczucie ze mój egzemplarz zaczyna wydawac mi sie nudny..o nie,troche mnie to podbudowalo :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już miesiąc od kiedy jesteśmy razem! :P W tym czasie Spajk przyśpieszył o 12 sekund. Dla porównania moje pozostałe nieatomówki: EFA-131D +18s, G-1200D +8s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

To już miesiąc od kiedy jesteśmy razem! :P W tym czasie Spajk przyśpieszył o 12 sekund. Dla porównania moje pozostałe nieatomówki: EFA-131D +18s, G-1200D +8s.

 

to sie ciesze i troch mnie uspokoiłes - mój egzemplarz tez 12s róznicy - noszony cały czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.