Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sobie pomyślę, ile ładnych pobied się pozbyłem..... Ale na szczęście zmądrzałem i już się ich nie pozbywam :-)

 

08b1c15407e0bdbaea2a4940731609ac.jpg

7fe9fd79a34a9ef0a1b56e52eba09f65.jpg

627ed66510ae74303a4dba135bb3cab8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Rzadko coś tu pokazujesz ale jak już to same ładne rzeczy :)

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nabytek nienowy ale tu jeszcze nie pokazywany stan bardzo ładny.

proszę się nie śmiać z bransoletki  założona  tak tylko do poduszeczki  

post-59322-0-23197200-1436717911_thumb.jpg

post-59322-0-41416100-1436717945_thumb.jpg

post-59322-0-25431200-1436717975_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne Pobiedy Yorki :)

daniels36 - Oprócz kieszonkowych to raczej Zimy mnie nie ruszają ale Twój blink-blink jest bardzo fajny :)

50 CENT - generalnie lubię te Poljoty ale powiedz  co jest w nim  takiego szałowego bo może o czyms nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie zimy też nie ruszają ale tego zostawiłem ze względu na ten blink :P  na żywo wygląda super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne Pobiedy Yorki :)

daniels36 - Oprócz kieszonkowych to raczej Zimy mnie nie ruszają ale Twój blink-blink jest bardzo fajny :)

50 CENT - generalnie lubię te Poljoty ale powiedz  co jest w nim  takiego szałowego bo może o czyms nie wiem?

Jak tak obserwuję to dla 50 CENT dużo zegarków jest szałowych. Ale w sumie fajnie że tak cieszą. Nawet jak nie są szałowe... ;) Ja tego Poljota sprzedałem szybciej niż kupiłem i to ze stratą. Na żywo stwierdziłem że tak brzydkich zegarków to za wiele nie ma.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cornavin Auto,wyjątkowy i ceniony bardzo mocno.(trójwymiarowy dial w Poljocie,zdjęcie tego nie oddaje)post-79147-0-62833900-1436722256_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawałem kiedyś atlantika o podobnej stylistyce, straszny brzydal, ale te wysokie na kilka mm indeksy są naprawdę ciekawe i fajnie wyglądają.

Jako osoba znana z tego, że robi kiepskie fotki, chciałbym ci poradzić, abyś chcąc pokazać coś co cię w zegarku najbardziej pociąga ;) starał się wyeksponować to na foto, popracuj nad fotkami :) a gdybyś wydłużył swój opis i rozwinął go bardziej (np.x10), byłby wciągający jak kolegi gregoriana. I nie ma tu żadnych podtekstów, piszę szczerze.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia nie są może najlepsze ale zawsze to coś,a co do opisu to tylko teoria i moje osobiste podejście.Staram się pisać krótko i na temat,nie rozpisuje się bo nie ma sensu.Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak obserwuję to dla 50 CENT dużo zegarków jest szałowych. Ale w sumie fajnie że tak cieszą. Nawet jak nie są szałowe... ;) Ja tego Poljota sprzedałem szybciej niż kupiłem i to ze stratą. Na żywo stwierdziłem że tak brzydkich zegarków to za wiele nie ma.... :D

:D Miałem też takowego. Poszedł na wymianę bez żalu z mojej strony.

Ciekawy jest napis Poljot i tarcza jakby rozmazana ale takich  "szałów kolekcjonerskich"  pełno na aukcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Miałem też takowego. Poszedł na wymianę bez żalu z mojej strony.

Ciekawy jest napis Poljot i tarcza jakby rozmazana ale takich  "szałów kolekcjonerskich"  pełno na aukcjach.

Roman łobuzie podebrałeś mi Zarię :angry::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pw  :huh:

Ed

Sorki ale po co Ci druga? :D

Ed2

Ale zgodzisz się że ta Zaria to szał kolekcjonerski  :P

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dziś taka ciekawostka wpadła.

post-27093-0-59109100-1436726424_thumb.jpg


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-79147-0-59238300-1436726597_thumb.jpgJestem ciekaw czy za 5,10 lat będzie pełno na aukcjach.Łucz brelok do kluczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifZdjęcie-1121.jpgJestem ciekaw czy za 5,10 lat będzie pełno na aukcjach.Łucz brelok do kluczy.

Z każdym rokiem zegarków radzieckich jest coraz mniej a tych w dobrym stanie to już całkiem mało.

Część forumowiczów pamięta czasy jak za 100zł można było garściami brać zegarki radzieckie na stadionie 10 lecia i innych bazarach. 

Część żałuje że wtedy tych zegarków nie zbierało bo dzis kolekcje by pękały w szwach od radzieskich NOSów.

 

Nie zrozum mnie źle - nie chcę być złośliwy ale czytając Twój komentarz na telefonie zastanawiałem się co takiego jest w tym Poljocie o czym ja nie wiem i czy jest jakoś inny niż ten co ja miałem.

Tak jak pisał Krzysiek - fajnie, że dla Ciebie  każdy zegarek jest wyjątkowy.  

Może tylko staraj się spróbować użyć formy  "dla mnie......" , "moim zdaniem......" lub tp,  bo jak kiedyś pokażesz naprawdę rzadkość - np Wostoka 2802  to co wtedy napiszesz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dziś taka ciekawostka wpadła.

A ta ciekawostka, to nie wpadła ci może jako zbędny dodatek do innych zakupów i się go chętnie pozbedziesz?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Taki śmieszny łucz kwarcowy mi się trafił, plastikowy :D

Zdiełano w sssr, a myślałem że nic mnie już nie zdziwi ;)

post-79616-0-06873200-1436788813_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydki, że aż piękny :D.

Gratuluję nabytku.


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta ciekawostka, to nie wpadła ci może jako zbędny dodatek do innych zakupów i się go chętnie pozbedziesz?? :)

Niestety to inne były dodatkami do tego Wostoka :) więc zostaje u mnie.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na weekend w Kołobrzegu i mam takie oto 2 :)

Kama z tajemniczym dla mnie napisem nad 12:

post-73201-0-55907500-1436813108_thumb.jpg

Wostok komandirski w plastiku:

post-73201-0-91941000-1436813154_thumb.jpg Jak znajdę czas to pójdą na stół do czyszczenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.