Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, muszę dodać tam jeszcze link do Twojego tematu informacje-ciekawostki-mity - bo tam "rozbierasz" radziecki mechanizm Rakiety i opisujesz klasy dokładności radzieckich mechanizmów, tutaj producent deklaruje dokładność na poziomie +20/-20 sec na dobę.

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Ponoś go trochę, niech się dotrze, i po jakimś czasie testów podasz faktyczną dokładność.

Może będzie lepsza od tej deklarowanej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, z pewnością zbadam za jakiś czas znowu, ale na razie bez androida nie udałoby mi się zauważyć odchyłki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki poljocik znaleziony w mieszkaniu swoim. Najlepsze to że nikt o nim nic nie wiedział. O dziwo działa i wizualnie jest brudny tylko. Szkło nadaje się do wymiany c39f524fcd69a1edc58b8b3aa0e387fd.jpg

Edytowane przez stolipl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Taki poljocik znaleziony w mieszkaniu swoim. Najlepsze to że nikt o nim nic nie wiedział.

 

Znaczy ukrywał się i co wieczór w tajemnicy wychodził na żer ;)

Doprowadź go do porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można tak powiedzieć. Jutro oddam do majstra by mechanizm sprawdził i szkło wymienił

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadła mi w ręce taka pobieda. Pytanie brzmi, czy ta tarcza jest tak brudna, do tego stopnia zaszła patyną-czy występowała taka wersja kolorystyczna. Bo to że był jasne to wiem. Ale taką widzę pierwszy raz.

Zdjęcie z aukcji, jeszcze do mnie nie doszła a strasznie mnie to nurtuje ;)
6093419996_2_zpsn8hgqcui.jpg


Nawet jeśli to tylko ząb czasu-wygląda cudownie! :)
 

Edytowane przez Beniamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadła mi w ręce taka pobieda. Pytanie brzmi, czy ta tarcza jest tak brudna, do tego stopnia zaszła patyną-czy występowała taka wersja kolorystyczna. Bo to że był jasne to wiem. Ale taką widzę pierwszy raz.

 

Zdjęcie z aukcji, jeszcze do mnie nie doszła a strasznie mnie to nurtuje ;)

 

 

 

Nawet jeśli to tylko ząb czasu-wygląda cudownie! :)

 

Były takie, to jedne ze starszych. Moja wygląda tak:

post-49869-0-11673300-1459753963_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Wpadła mi w ręce taka pobieda. Pytanie brzmi, czy ta tarcza jest tak brudna, do tego stopnia zaszła patyną-czy występowała taka wersja kolorystyczna. Bo to że był jasne to wiem. Ale taką widzę pierwszy raz.

 

Zdjęcie z aukcji, jeszcze do mnie nie doszła a strasznie mnie to nurtuje ;)

 

 

Nawet jeśli to tylko ząb czasu-wygląda cudownie! :)

 

Bardzo fajna Pobieda. Szukam takiej w jak najlepszym stanie i w miare przystępnej cenie. :)  Tą odpuściłem sobie właśnie ze względu na stan wizualny o ile to jest ta ostatnia z alle. :D  Gratuluję zakupu. Będziesz starał się ją umyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna Pobieda. Szukam takiej w jak najlepszym stanie i w miare przystępnej cenie. :)  Tą odpuściłem sobie właśnie ze względu na stan wizualny o ile to jest ta ostatnia z alle. :D  Gratuluję zakupu. Będziesz starał się ją umyć?

Wszystko zależy od tego jak wygląda ten brud. Chociaż akurat strasznie mi się podoba w takim stanie :) 

Kchrapek-Twoja to mistrzostwo... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadła mi w ręce taka pobieda. Pytanie brzmi, czy ta tarcza jest tak brudna, do tego stopnia zaszła patyną-czy występowała taka wersja kolorystyczna. Bo to że był jasne to wiem. Ale taką widzę pierwszy raz.

 

Zdjęcie z aukcji, jeszcze do mnie nie doszła a strasznie mnie to nurtuje ;)

 

 

Nawet jeśli to tylko ząb czasu-wygląda cudownie! :)

Już na zdjęciu, jakie ono b y nie było, widać, że zegarek jest cały zabrudzony. Kąpiel i porządne szorowanie koperty, wymiana szkiełka bo to jest chyba pęknięte. Takie zabiegi plus delikatne wypucowanie tarczy i ten zegarek może Cię bardzo pozytywnie zadziwić :D

Piękny zegarek, a jak dasz mu nowe życie to na pewno odwdzięczy Ci się ;)

Edytowane przez Tajtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki Karlsson dotarl i bedzie szukac dobrego towarzystwa

 

Fajnisty. Co masz na myśli pisząc, że będzie szukał towarzystwa? Będzie chciał się od Ciebie wyprowadzić?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki Karlsson dotarl i bedzie szukac dobrego towarzystwa

 

Nie rozumiem po co go pokazujesz w nowościach skoro chcesz go sprzedać. Wrzuć na bazarek a nie tu choć zdaje się że już tam jest, a na allegro to już na pewno go widziałem.

Za chwilę będziemy pokazywać w niedzielę 10 szt z giełdowych polowań tylko po to żeby w poniedziałek zobaczyć na bazarku ile ktoś sobie za nie winszuje ;) Bez sensu <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co pokazujesz w nowych nabytkach jak od kilku godzin jest w dziale sprzedam?  ;)

 

Ed.

Dokładnie to On już jest na naszym bazarku. 

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Wczoraj przyszły do mnie takie dwie Pobiedy w ładnym stanie. Czeka je małe spa i wizyta u zegarmistrza. 

e5e343f2a5f2.jpg

 

adeec205b2d6.jpg

Tutaj mam małą prośbę. Czy ktoś wie jakie powinny być w tej wskazówki. Ciężko coś znaleźć więcej na jej temat.

 

Jeszcze taka dotarła do mnie kilka dni temu. Przygotowana do mycia. Werk do kapitalnego remontu, mam nadzieję że uda się go uruchomić.

e5548230f611.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna kolekcja Pobied powoli Ci się tworzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Piękna kolekcja Pobied powoli Ci się tworzy :)

Dziękuję, dziękuję.  :D 

Czekam jeszcze na dwie miedzianki. Jedna zaryzykowana za całe 21zł, ale mam nadzieję że tarcza i wskazówki są w bardzo dobrym stanie, a to co było na zdjęciach widoczne to tylko efekt zniszczonego szkiełka. Druga już w gorszym stanie za to ma ciekawy werk z siedmio cyfrowym numerem. Aha i jeszcze jedna z olx-a przez przypadek namierzona. 

Edytowane przez Rafał75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że ta druga Pobieda ma tarczę "warszawską", ale i tak jest fajna.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Zdaje się, że ta druga Pobieda ma tarczę "warszawską", ale i tak jest fajna.

Szczerze mówiąc to ja ich jeszcze tak nie odróżniam, ale z tego co mi tutaj koledzy napisali to warszawskie tarcze były idealnie gładkie, a ta ma wklęśnięcie na subsekundę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.