Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za słowa zachwytu.

To ten z ebay ?

Nie. Ebay ma raczej drogie. Na ebay widziałem ostatnio z szarymi kołami ale sie spoźniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzydzieści lat z tego chyba większość w pudełku. Fajny stan.

Cyba całe trzydzieści. Nie ma najmniejszych śladów użytkowania. Nawet branza sztywna choć mogła być wymieniona.

Ja właśnie też nie zdarzyłem a cena była do zaakceptowania.

No właśnie. Może mówimy o tym samym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za słowa zachwytu.

Nie. Ebay ma raczej drogie. Na ebay widziałem ostatnio z szarymi kołami ale sie spoźniłem.

To może ten z czeskiego aukro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Chyba byłem pierwszy który go otworzył.

Robi wrażenie. Gratuluję.

 

To może ten z czeskiego aukro?

He he, wszędzie ta inwigilacja. :D Nic się przed chrapiącym nie ukryje. ;) Edytowane przez Rafał75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez pochwale się 3133. Co prawda noworuskim ale kupiony w cenie flaszki :)

 

Poljot Nawigator

Akademia marynarki wojennej

Limitka nr 346 z 500

 

Ktos spotkal sie z ta limitką lub wie gdzie można poczytać na jej temat?

 

98e118ace6b9d6906cf5162696fc06a2.jpg59594daa703e86554da4d3359f580bac.jpgfac3195cbd8fc302569b0182b40830a4.jpgb8f82781fddacbee415cbe7bdb09d4bd.jpg

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosując się do nowych zarządzeń w sprawie mchów i porostów chciałem zapokazać nowości 07c78c645cb18be54ea8e91bd5978922.jpg33376cdd6381aa118583810ba1c436c4.jpg2453bd3d89257946cc0dda3a69a3d524.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

.3096d32df77b93f688617f553e24c94e.jpgfb8d385cb2202dff6936a48b13774e9b.jpg244899a9f1c220670ec305e941141708.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami listonosz przychodzi dwa razy w ciągu jednego dnia

a6e71ef3ca9bd576ab7bcba2ef8dd8ee.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

No to 13mar68 dzisiaj pozamiatałeś. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałem pisać że Czech miał też Striełę i obie aukcje kończyły się jedna po drugiej... ;)

To akurat nie ta. Kupiłem wcześniej przez znajomego a jedna wystarczy. Tak bym brał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3133 nosem nie jest bo widać że był kręcony ale i tak stan zachwycający - strzałka spatynowana ale bardzo ładna - zdecydowanie najfajniejsze nabytki ostatnich kilku dni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3133 nosem nie jest bo widać że był kręcony ale i tak stan zachwycający - strzałka spatynowana ale bardzo ładna - zdecydowanie najfajniejsze nabytki ostatnich kilku dni

Nos to nie jest. Racja. A co znaczy ze był kręcony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nos to nie jest. Racja. A co znaczy ze był kręcony?

Że śrubki były kręcone w mechanizmie - pewnie serwis jakiś miał - nie umniejsza mu to ani ciut 

Bardzo ładny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że śrubki były kręcone w mechanizmie - pewnie serwis jakiś miał - nie umniejsza mu to ani ciut

Bardzo ładny

A to o takie krecenie chodzi musiał być serwisowany skoro chodzi i dobrze trzyma czas ( przynajmniej na razie). Poza tym nosy które widzimy i kupujemy to zeczywiscie nosy? Ja osobiście nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie się kupuje od kogo i gdzie ;)

Ja nos-ów nie kupuje wysyłkowo wole osobiście odebrać. Nos to nos z pudełkiem, tasiemką i papierami a stan idealny czy bdb to inna sprawa niż nos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie się kupuje od kogo i gdzie ;)

Ja nos-ów nie kupuje wysyłkowo wole osobiście odebrać. Nos to nos z pudełkiem, tasiemką i papierami a stan idealny czy bdb to inna sprawa niż nos

Ja wogole nie kupuje nosów tylko jak najładniejsze i najlepsze stany. Czy jak jest tasiemka, pudełko i papiery to już jest nos? Ja nie wierze bo różne rzeczy w rzyciu widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie powiedziałem. Napisałem swój punkt widzenia. Nos oznacza, że coś powinno stanowić pewien komplet ale to moje zdanie.

Nie było w mojej wypowiedzi oceny Twojego zegarka żeby była jasność jak zresztą widać :)

 

Ja też staram się kupować jak najładniejsze stany nie skupiając się na zegarkach określanych jako NOS. Jak się trafi w przystępnej według mnie cenie to biorę.

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie powiedziałem. Napisałem swój punkt widzenia. Nos oznacza, że coś powinno stanowić pewien komplet ale to moje zdanie.

Nie było w mojej wypowiedzi oceny Twojego zegarka żeby była jasność jak zresztą widać :)

 

Ja też staram się kupować jak najładniejsze stany nie skupiając się na zegarkach określanych jako NOS. Jak się trafi w przystępnej według mnie cenie to biorę.

Ależ ja Cię o nic nie podejrzewam! Zastanawiam sie po prostu czy nos to rzeczywiście nos kompletem oryginałów czy skompletowany zestaw. Jak dla mnie to jestroznica. Dlatego w nosy nie wierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOS czyli New Old Stock czyli nowy , starek zegarek. NOS to po prostu zegarek nigdy nie używany.

Najlepiej jak jest z pudełkiem i paszportem bo to dodaje kolekcjonerskiej wartości ale radzieckie nie wszystkie miały oodzielne pudełka i paszporty.

 

13mar68 - gratuluje  :) Oba chrono świetne i oba chętnie widzial bym u siebie.

 

Mercel - bardzo fajne nabytki  - Poljot sputnik i dl super. Gratuluję.

 

Mawis- noworusy często miały robione limitacje dla samych limitacji.  Natomiast zegarek na 3133 ciekawy a  ten z motywem żaglowca dla mnie tym bardziej  :)

A za podana cenę to piękny strzał  :D

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

...Nos oznacza, że coś powinno stanowić pewien komplet ale to moje zdanie.

...

Kompletność ma być wyznacznikiem NOS-a ?

A zegarek w oryginalnym pudełku, zakładam, że nieużywany, lecz bez dokumentów jest NOS-em ?

Albo odwrotnie - z papierami, bez pudełka ?

I skąd gwarancja, że nigdy nie zagościł na nadgarstku ? Bo np. teraz nie ma paska ?

A zdobywając takiego NOS-a nie pokusiło by Cię zajrzeć pod dekiel żeby oglądnąć mechanizm ?

Czy po otwarciu dekla byłby jeszcze NOS-em ?

A co z serwisem ?

Uważasz, że 20-30-40-50-60-letni zegarek będzie zasuwał na smarach o konsystencji asfaltu ?

Itd, itp.

 

Pytania retoryczne. Nie oczekuję odpowiedzi. Wyłącznie do przemyśleń ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.