Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Taka zwiezda w srebrze wpadła. Czy ktoś spotkał sie z tego rodzaju kopertą? b0d117e191d6a1666252bdb5e49e1775.jpgec8ae049cec98ca247795a7e5790e2c1.jpg93418414d78e1cd8821e9bdf7a586cce.jpgaccbf2d1c2628426372d077d1659c117.jpg

 

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Świetne strzały! Sam poluję ta takiego Komandira, jak ten trzeci od lewej  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udane zakończenie dnia

 

Super, zwłaszcza ten Komandir pierwszy z lewej w rzadszej kopercie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden nabytek z tego tygodnia. Zwyczajny garniturowy Łucz, ale jakże klasyczny w swej prostocie i urodzie.

Pospolity ale jako że stan jak z fabryki to nie mogłem go sobie odmówić :)

 

post-49869-0-67376200-1550217292_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 5 lat kolekcjonowania radzieckich i w końcu kupiłem pierwszego PDLa :) warto być cierpliwym i wyczekać na swoją okazję :)

 

c83dcb8ce036d24177a8e6ee07c27a85.jpg

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łuczenko śliczne - i czarny kwarcowy z "Łuczami" na tarczy i biały "rzymianin"

Poljot d.l. w takim stanie to rarytas.

Gratuluję Panowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden nabytek z tego tygodnia. Zwyczajny garniturowy Łucz, ale jakże klasyczny w swej prostocie i urodzie.

Pospolity ale jako że stan jak z fabryki to nie mogłem go sobie odmówić :)

Trudno mi sobie wyobrazić prostszą prostotę. Ten zegrek jest przepiękny. I te rzymskie indeksy. Mam jednego Wostoka z rzymskimi i postrzegam tę tarczę jako wyraz ciągłości tradycji kulturowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udane zakończenie dnia

 

Wydeptane mi5s

Pewno gdybyś zauważył że jest źle pasek to bys nie wziął :D ... ale mogę Cie pozbawić problemu i odkupić tą Rakietę nawet z tym paskiem ;)... może mi uda się cos z nim zrobić ;):)

Edytowane przez kchrapek
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno gdybyś zauważył że jest źle pasek to bys nie wziął :D ... ale mogę Cie pozbawić problemu i odkupić tą Rakietę nawet z tym paskiem ;)... może mi uda się cos z nim zrobić ;):)

 

jak mi się nie uda tego poprawić to pójdzie do ludzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mi się nie uda tego poprawić to pójdzie do ludzi ;)

Kolekcjonuje wyłącznie Rakiety wiec gdybyś po na pewno wielu próbach i pomysłach jednak stwierdził że nie poradzisz sobie z tym paskiem i zdecydujesz sie jej pozbyć w takim stanie jak ja kupiłeś to pisz do mnie śmiało a ja może wybawie Cie z kłopotu i zarazem wstydu posiadania zegarka ze źle założonym paskiem i obiecuję ze nikomu o tym nie powiem :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonuje wyłącznie Rakiety wiec gdybyś po na pewno wielu próbach i pomysłach jednak stwierdził że nie poradzisz sobie z tym paskiem i zdecydujesz sie jej pozbyć w takim stanie jak ja kupiłeś to pisz do mnie śmiało a ja może wybawie Cie z kłopotu i zarazem wstydu posiadania zegarka ze źle założonym paskiem i obiecuję ze nikomu o tym nie powiem :D;)

dam znac jak się zdecyduje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał służyć za dawcę ale ostatecznie zrobiło mi się go żal więc został wskrzeszony.

 

I tak czymać

 

Wydeptane mi5s

Edytowane przez kchrapek
Nie cytujemy zdjeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.