Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

NO name. :(

Któreś z błoniaków, tylko nie chce mi się szukać dokładnie modelu. I tak w takim stanie tarczy nie ma to znaczenia


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle :)

Składak oczywiście (to nie jest polski mechanizm) ale mostka gratuluję

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę w tym biznesie i nigdy pewności nie ma jak było faktycznie i poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę w tym biznesie i nigdy pewności nie ma jak było faktycznie i poprawnie.

Wręcz przeciwnie, jest sporo różnic w mechanizmach. Tu wątpliwości nie ma, oczywiste że składak, ale tak jak napisał mkoch już sam mostek to fajny traf.

O różnicach w mechanizmach:  https://zegarkiipasja.pl/artykul/18691-polski-mechanizm-w-polskich-zegarkach-z-blonia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewności nie ma i nie będzie,fabryka działała dziesięć lat i mogły się dziać różne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewności nie ma i nie będzie,fabryka działała dziesięć lat i mogły się dziać różne rzeczy.

No co za bzdury piszesz? Zupełnie inna numeracja i spore różnice konstrukcyjne przecież widać. Założenie polskiego mostka nie czyni z niego jeszcze polskiego mechanizmu, nawet gdyby miało to nastąpić w fabryce. Bo rozumiem że to ewentualnie bierzesz pod uwagę że ten mostek był od początku (zamontowany w fabryce) w radzieckim werku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest polski mechanizm. Koniec i kropka


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie z linku, który podrzuciłeś wyżej, nie jest to więc dobra referencja. Nie wiem, czy prezentowany na poprzedniej stronie okaz też ma nieodpowiedni mechanizm, bo to rzeczywiście nie zostało pokazane. Nie mniej, wskazówki i koperta są raczej nie od kompletu z tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafil sie ostatnio (za 2,5zl) taki oto dziadunio do uratowania.

no, i to jest dobrze zainwestowany kapitał ;)


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka miłość od pierwszego wejrzenia. Kwarc, ale z czasów kiedy w bloku wschodnim był to jakiś "prestiż". (Początek lat 80) No i kwarc radziecki. Stan piękny to się skusiłem. Co prawda werk do konserwacji, bo czasami czkawki dostaje, ale nie będę oddawał takiego stanu sprzedawcy. Na żywo jest piękny i mógłby z powodzeniem być sprzedawany współcześnie. To takie moje zdanie.

post-110583-0-60577300-1571079243_thumb.jpg

post-110583-0-59145800-1571079263_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałbym, mimo że kwarc :)

U mnie jeden z ostatnich nabytków9f2951c0eba440f1423e7f99f6e7e077.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.