Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie z linku, który podrzuciłeś wyżej, nie jest to więc dobra referencja. Nie wiem, czy prezentowany na poprzedniej stronie okaz też ma nieodpowiedni mechanizm, bo to rzeczywiście nie zostało pokazane. Nie mniej, wskazówki i koperta są raczej nie od kompletu z tarczą.

Ponizej moj mechanizm, 16 kamieni

post-32983-0-80753700-1571083566_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, podpuszczasz mnie? ;) Mam kwestionować zasoby kchrapka? ;) Pierwszy jest raczej ok. Koperta typowo Jantarowa, inna niż wszystkie. Jeślu chodzi o tarczę, to widziałem ją tylko tutaj. Drugi za to znów wygląda na składaka. Nie ta koperta (zwykła pobiedowa), wskazówki z Petrodworca.

 

Ponizej moj mechanizm, 16 kamieni

Wydaja się, że wszystko tu jasne - składak. Tarcza od Jantara z CzCzZ, ale mechanizm z 1. Moskiewskiej. Nie wykluczone, że koperta i wskazówki też, wygląda na podmiankę tarczy. 16 kamieni miały chyba Majaki z 1. Moskiewskiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papirusik w stanie idealnym, kupiony w niedzielę ale dziś dopiero po serwisie

 

Fajny zegarek. Niedawno nabyłem identyczny, w takim samym stanie zachowania, ale jeszcze nie chodzi...

Gdzie kupiłeś pasek? Szukam od jakiegoś czasu podobnego...

 

P.S. A to jeden z moich ostatnich nabytków :)

post-35535-0-66416700-1571146537_thumb.jpg

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziś wśród zakupionych hurtem różnych rupieci znalazło się coś takiego, czego nie spodziewałem się.

Szkoda że kiepski stan tarczy, bo werk tyka aż miło, koperta też nie jest zła

fd40c9d62bb4db17b8257cd8555af70d.jpg0aed75027eb80879f94f03750834e28e.jpg

Edytowane przez biedronsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziś wśród zakupionych hurtem różnych rupieci znalazło się coś takiego, czego nie spodziewałem się.

Szkoda że kiepski stan tarczy, bo werk tyka aż miło, koperta też nie jest zła

 

Włos do poprawy jest

Edytowane przez kchrapek
Nie cytujemy zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując mój dzisiejszy zmasowany atak wrzucam nabytki z ostatniego czasu:)

1. Takie, których nie zbieram, ale grzechem byłoby nie wziąć za drobne, bo co prawda nie NOSy, jednak uszanowane


2. i takie, które zbieram a grzechem za drobne byłoby nie wziąć - szkoda, że nie NOSy:(

post-68564-0-88902300-1571232256_thumb.jpg

post-68564-0-99165400-1571232398_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...szkoda, że nie NOSy,...dobre, paru amatorów na te zegarki by się tu znalazło, Wympieł czaderski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując mój dzisiejszy zmasowany atak wrzucam nabytki z ostatniego czasu:)

1. Takie, których nie zbieram, ale grzechem byłoby nie wziąć za drobne, bo co prawda nie NOSy, jednak uszanowane

 

2. i takie, które zbieram a grzechem za drobne byłoby nie wziąć - szkoda, że nie NOSy:(

Gdyby slava miała iść na sprzedaż,to proszę o wiadomość

 

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze uzupełnienie kolekcji. Rozpisywać się nie bedę :) - bo wszyscy wiedzą..... .....Signal - pierwsze alarmy z kalibrem 2612 produkowane od roku 1950, od roku 1964 przejęte przez Poljot i robione już pod tą nową marką. Złoto AU20. Stan świetny - takiego szukałem - ze "żmijką"  :) (Poljota też mama w kolekcji).

 

48909634777_99ce1023b1_b.jpgfor1

 

48908896318_2e1905b38a_b.jpgfoe2

Edytowane przez Leo13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 Warto taki mieć.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie z głupoty wpadły ;)

Fajne bo zadbane tylko że ja kolekcjonuje wyłącznie Rakiety więc te pójdą dalej albo na sprzedaż albo na wymianę :D

post-108042-0-65748300-1571257038_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan daleki od NOS i w zasadzie miała być na dawcę, ale po zastanowieniu okazało się że jeszcze nie mam takiej bez indeksu "6" więc dołączy do ładniejszej siostry z "6" :)

post-49869-0-17042600-1571324956_thumb.jpg post-49869-0-76451900-1571324995_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.