Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Progfan_87 napisał(-a):

Dawno żadna Pobieda nie wpadła a tu taki rubinek się trafił 👌

 

Pabieda "27 kamieni" :)


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy nabytek :)

IMG_20220222_200820.thumb.jpg.dd6cd784090b1acae66688c04da316d5.jpg

I taka "seria" mówiąc filatelistycznym językiem. 

IMG_20220222_200727.thumb.jpg.c4f89fdd070101d5221fbcb845c3082c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JanekTheFizyk napisał(-a):

Taki nabytek :)

 

 

 

Fajna Kama tylko chyba zdjęcie zniekształcone - w jaki sposób dokonujesz takich ciekawych zniekształceń? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi, wczoraj aparat w telefonie miał ewidentnie gorszy dzień. Dlaczego te zdjęcia wyszły zwężone w poziomie, nie mam pojęcia. Dzisiaj na szczęście jest już lepiej. Nabytes kolejny, ciekawy przypadek. Ile razy widzieliście lub kupiliście stalowca z podmienioną na chromowaną koronką? A ile razy wpadł Wam w ręce chromowany ze stalową koronką? Będzie jakieś 55g do odratowania :) Amfibia w celach kontrolnych, chciałem sprawdzić, czy to ona zagina czasoprzestrzeń i zniekształca zdjęcia ;) A przy okazji to stalówka z oryginalnie chromowaną koronką :D

 

Ulup2O-_T400n7TrSczZsBj6MHj8Ba37acqueGnnF_SI65LHIZEMyxNo9MuGsoSbn3Lm6RX15GgWUEgRupubGdWRqNxlpP74xXpZ-l9Qt4jFpLWdQM0xDwvmQtSAL_jhDgpGDJ-lw38HJQr_LzU6OKiEUdKdepDnMFf8O4QG4OuDlfD92Hu3nqd23xjD27mZse6DIM4Oeb8LTsX7iBwE5ehQG30BMajMv9XqzjOpLUIRyjgGzBvQRFI9bbDzs9YIICQqxx4DKnMd8PBwiTr4PPxoh8YSzhUp_dfL4zLDdJ8219LrnQgisddCl5Xc-sQvCJ8TDuj0Cv3GHmGnH4TBEgqjyzkX8qr8AKy0SIjrp0HBnJapKS-DMS17B0FLY0xtzQwtvKGL-YeErVHqs0VKEQuGkbfIPIROCB-fA2pKia0RLp9tp4qhANt8V1eIO3rZtATgmYByVgcnf0JSr4DTmxu264HH5OiINq3W12aOlicoqis4dYvLYU3LElYBkYtQFsVfx7UsXGKTfFfLWKhx5PtFjPsAy3uCX5uFyBTpGR-qSNMo7-Eix9PgF5kjpODbr5MrEzQlEhmp7TgSo6FxjVquR0FJfkg-REmpvMfrrvQGm29PdVkNXNvyPbY7POU6N38I-uAMoS3xCxxpDzxVK7IfT2UIp-mLmX4mQFXkE5h9hGmWgs4AkR6kt0dCJXQKMjba4B6r7o3NunGHe67n9KC1=w1219-h914-no?authuser=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka Rodina właśnie wylądowała w kolekcji. Dwa kolejne zegarki w dniu wczorajszym utknęły w Kijowie...

20220225_152351.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te czarne polioty są "dobrze trafione" 

ładna ławica.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystki rewelacja. Atom świetny. Dawno takich strzałów nie było


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem, potem sprzedałem i żałowałem. Ale znów jest w jeszcze lepszym stanie niż poprzednia. Sekonda model 208 czyli stalowy Poljot w wersji eksportowej.

SEKONDA MODEL 208.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna stal :)

 

I u mnie trochę nowej stali, choć sporo późniejszej. Ale ma wszystko to samo i nawet o dwa kamienie więcej :D Wymagał wymiany wahnika, polerki szkła i zwyczajowego czyszczenia. Teraz prezentuje się bardzo dobrze i chodzi punktualnie. Jakie to mogę być lata produkcji?

 

WvvdzaBfBYzP6SKFOhgrc2TIRIteTsoEcuKJRe7aGioGI3ijZDSCuo7AMXTEFM_vWCOaXL0j-xYrcW64o79ko6OE8YjIP9qdRKI0GEFmukhYLdm53zvWnSzCzTBSpK0u6x8rsUEjC7YxyI9fQ3AzCs1nCspbRXONwNYMwXK9K0rbHwsn9PKXfQTQRcG2Kk_zAGLTC9AlUuMMwi1FDOy8VL9Wu57_jT340RA9-AmP-WwWxzpUOVdZlGuqI-YDd6cx7nYU0_asY5h_VpJ3KGDLXkmPd6CdSwrkUsPYWFiUnLGWZDOLyt2wWfq7yfoiD4zvakAPwmiDT12gg9ZnUk54AAqGIo-FUn92n77y_PqablO8eUoJfPqRVr-a_ZNvwEk5ZAxHJ7ErIqU5BTwVd-_d94TUnMch_fhbWA34JwZ_x70Pbpr63sG6fOHC7Cv1grHpT4TxLiTJlj-Npk6J0QWhq4gYK7mCM9xv3ss6sLh93_I8WWRntmjPvm3HwtlcYP98pe0A3VP1fnyzvXFrJANsaYKycSjxyPvRKxKj3kxu-BHYqbkrNchv44TtzCrhiywwtFQeSytMPhfiCZsYn-77iv5uLAgmqjZ5rppIX9OgbD3Jk66UxusEBGAWdKgiNy9lUckPATPBpV5HhSiiDEP09mHKMO6WnnZqdNO3APswrAERLHt70RwxO86imo2DafhuZZxbjtkhGYVLIPaQC0_oQBEq=w1219-h914-no?authuser=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, JanekTheFizyk napisał(-a):

Piękna stal :)

 

I u mnie trochę nowej stali, choć sporo późniejszej. Ale ma wszystko to samo i nawet o dwa kamienie więcej :D Wymagał wymiany wahnika, polerki szkła i zwyczajowego czyszczenia. Teraz prezentuje się bardzo dobrze i chodzi punktualnie. Jakie to mogę być lata produkcji?

 

 

Powyżej roku 2000, a może nawet lekko powyżej 2010. Koperta i tarcza robione i sprzedawane do dzisiaj. Jedynie bezel dzisiaj jest już inny. W tamtych latach był lekki problem z jakością wostoka - dotyczyło to głównie właściwego nasmarowania, często objawiało się to zatartymi sprzęgiełkami automatu

 

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kchrapek napisał(-a):

Kiedyś miałem, potem sprzedałem i żałowałem. Ale znów jest w jeszcze lepszym stanie niż poprzednia. Sekonda model 208 czyli stalowy Poljot w wersji eksportowej.

 

 

Jak dobrze pamiętam to chyba ja od Ciebie kupiłem... Jeden z najciekawszych stalowych zegarków w automacie. Piękny projekt, chyba z 1970 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, art_69 napisał(-a):

 

Jak dobrze pamiętam to chyba ja od Ciebie kupiłem... Jeden z najciekawszych stalowych zegarków w automacie. Piękny projekt, chyba z 1970 roku.


Piękny projekt, pięknie zerżnięty z Omegi :D
Mam go również, ale jako Poljot 29 jewels, bez dopisku De Luxe.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Walter_87 napisał(-a):


Piękny projekt, pięknie zerżnięty z Omegi :D
Mam go również, ale jako Poljot 29 jewels, bez dopisku De Luxe.

 

Już dawno zrezygnowałem ze szwajcarów, a Omegi nigdy nie założę na rękę... :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paweł Bury. napisał(-a):

 

 

Coś tam podobieństwo jest

 

Tak, ten chyba z 1969 roku... Szwajcarski ma bardziej zaokrąglone kształty na kopercie i wskazówkach.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka skromna Pobieda z Petrodworca zawitała w moje progi. Zrobić tutaj dobre zdjęcie tarczy chyba graniczy z cudem.

20220301_094903.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.