Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Estados1

Jaki sport uprawiają zegarkowi maniacy?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Estados1

Hej, dużo czasu poświęcamy naszym małym pupilą ale czy spędzanie też czas na aktywności sportowej jeśli tak to jak i czy zabieracie ze sobą swoje małe pociechy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja ostatnio zacząłem biegać, zawsze przy tym towarzyszy mi Riseman :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka (amatorska Lubelska Liga Koszykówki, właśnie zakończyłem kolejny sezon)- nie da się grać z zegarkiem, zresztą nawet przepisy w trosce o bezpieczeństwo grających na to nie zezwalają.

Rekreacja w górach - z zegarkiem.

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Estados1

Ja osobiście bieganie rolki oraz tenis ale tylko do biegania zabieram ze sobą swoje maleństwo:) Na koszykówkę niestety muszę schować do ciemnego plecaka strasznie się złoszczą ale cóż zrobić życie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku rower, choć w tym roku przez chorobę start sezonu się nieco opóźnił. Swoich pupili jednak ze sobą nie zabieram w trasę, jako że jeżdżę w rękawiczkach, które dość głęboko nachodzą na nadgarstek, przez co noszenie zegarka wraz z nimi po prostu mnie denerwuje. :) Czas odczytuję z licznika, także nie ma problemu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... naszym małym pupilą .... swoje małe pociechy:)

 

 

1. Nie "pupilą" :)

2. Nie będe mówił jak to brzmi nazywając tak zegarki blink.gif

3. Piłka nożna i podnoszenie ciężarów (najczęściej Lech albo Carlsberg) z G-shockiem.


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w tym sezonie uda mi sie kontynuować skoki spadochronowe, a standardowo to rowerek w wolnym czasie, oczywiście z G-shockiem na łapie.


Wszystko z czasem się zmienia

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo zacznę też pływanie w morzu, to może któryś z moich zegarków przystosowanych do tego typu rzeczy zobaczy prawdziwą wodę, a nie tylko tą spod prysznica :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj GMT chodzi na narty , kiedys wszystkie moje zegarki rowniez jezdzily dosyc ostro na motorze ale od momentu wypadku stwierdzily ze ryzyko zniszczenia jest zbyt duze .


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej squash, ścianka wspinaczkowa, basen. Chociaż ostatnio coraz mniej czasu na dwie pierwsze pozycje.

Mam nadzieję, że w tym roku się uda zacząć przygodę z golfem.

 

Na squasha raczej nie wolno, na basen wolno i nowo nabyty Mako już pływał ze 2-3 razy,

a na ściankę to chyba tylko pancerny g-shock, trzeba będzie coś pomyśleć nad takim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gra ktos tu w pilke reczna???:)


..,.,..,...♫♪♫♪♪♪♫♫♪..,.,,.,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gra ktos tu w pilke reczna???:)

Ja gram ... ale tymi drugimi kończynami ... to chyba nożną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez kilkanaście lat wyczynowo uprawiałem królową sportu (10-bój i skok wzwyż) i pozostało mi po tym to, że teraz niewiele mogę :)

Jednak z tych rzeczy co mogę to głównie rowerek (casio) pływanie (SUB1000t na gumie) i łażenie po górach (tu raczej bez sprecyzowanych wymagań :) )

edyta:

aaa.... w bule i w pokera gram namiętnie :D:) :)

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie tak znowu dawno ćwierćzawodowo grywałem w siatkówkę jako libero, do tego bieganie, od czasu do czasu jakaś piłka nożna. Niestety jesienią i zimą przeszedłem 2 operacje kolana i teraz zostają mi szachy :) , ewentualnie miłość z liceum czyli długie dystanse na rowerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

regularnie Halówka i siatkówka , latem pewnie jakiś kosz , nie ma to jak dać sobie dobrze w palnik od razu człowiek wie że żyje :)

Niestety zegarki nie mile widzane w tych sportach , kiedyś sie sporo biegało ale wtedy jeszcze choroba zegarkowa nie była zaadaptowana to też zadnego "biegacza: nie posiadam

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo zacznę też pływanie w morzu, to może któryś z moich zegarków przystosowanych do tego typu rzeczy zobaczy prawdziwą wodę, a nie tylko tą spod prysznica :)

 

Michał, za nic nie wierzę!

Zobaczy chyba tylko z daleka :)

 

 

Co do tematu wątku to kick-boxing (cały sezon), narty (zimą), rower (latem), basen (od czasu do czasu). Podczas uprawiania sportów nie zakładam zegarka.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, za nic nie wierzę!

Zobaczy chyba tylko z daleka :)

 

Chyba sam w to nie wierze :)

 

Ale będę próbował się przemóc i utopić jakiś zegarek :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rower (głównie free ride, czasem downhill i xc) - głównie Casio G

Nurkowanie - ostatnio na basenie był ze mną JLC.

Żeglarstwo - tutaj różnie.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś Navy Seals z alarmem? Czemu się nic nie chwalisz? Oj będzie kara! :)

 

Czekam na zdjęcia :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rower i deskorolka - w obu tych przypadkach na nadgarstku gości g-shock :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś Navy Seals z alarmem? Czemu się nic nie chwalisz? Oj będzie kara! :)

 

Czekam na zdjęcia :)

 

Identycznego jak Akism. Zresztą już mnie ubiegł w wątku "co masz dziś na ręku" :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.