Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jacek62

Co to za mechanizm, co to za firma GELDA?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule. Czy ktokolwiek cos wie o firmie GELDA? Czy ktos rozpoznaje co to za mechanizm?

post-17624-0-77068400-1333740680_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O firmie Gelda nic nie wiem.

Mechanizm to Helvetia 32BL z dodanym kamieniem centralnym w stosunku do tego u Ranffta


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chronofil ma rację - werk wygląda jak Helvetia/Fhf w wersji 17 kamieniowej. Lata 30 XX wieku, Werk stosunkowo bogato wykonany na podstawie surowej wersji.Bardzo ładnie to wygląda. Ciężko coś konkretnego o firmie samej w sobie odkopać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje sa szybkie i konkretne odpowiedzi. Armian, zanim zadałem pytanie to przejrzałem co tylko mogłem w polsko i anglojęzycznej wersji. Najmniejszej wzmianki nie znalazlem. Jak pisze dalej, zadalem też podobne pytanie na watchuseek, bez rezultatu. Tak, Cynamoon, to tez jest mój post. Nawet mam nick ten sam. Ale jak widzisz nie uzyskalem tam zadnych informacji na interesujacy mnie temat. Jeszcze raz dzieki i wesołych Świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak widzisz nie uzyskalem tam zadnych informacji na interesujacy mnie temat.

 

Hehe, no to KMZiZ górą ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.