Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Dobrze, że nie wrzuciłeś do wątku Omegi, bo by Cię zlinczowali :)

 

 

Nauczony doświadczeniem wrzucam zdjęcia z postoju, nie z ruchu :)

Jak Wam się moja wizja artystyczna nie podoba, to może takie zwykłe lepsze? :)

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poleccie pls jakis dobry tool do zmiany bransolet/paskow w Breitlingach.

Mialem jakis uniwersalny, ale nie byl zby dobry, zwlasza w bransach czasem zbyt ciasno wchodzil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BCB8dc201b78beae30c2db61efe1824091c.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka  :)

 

nurtuje mnie jedna rzecz dotycząca przeglądów gwarancyjnych dla zegarków z 5 letnią gwarancją . Sprawa dotyczy przeglądów co dwa lata zegarka z mechanizmem typu in-house.

Orientuje się ktoś jak wygląda taki przegląd w Polsce ? Zanosimy zegarek do Apart jako przedstawiciela marki w Polsce ? Jak wygląda kwestia kosztów ? 

 

Miłego dzionka, Grzesiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak wygląda luma w Superocean Haritage II

Fajnie moim zdaniem :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, polecacie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę z Chrono24 mającego w swojej ofercie Breitlingi? Chciałbym zegarek nowy, z papierami pochodzący od AD w możliwie najlepszej cenie ;) a zakupy na tym portalu to dla mnie czysta karta.

Edytowane przez dawca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, polecacie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę z Chrono24 mającego w swojej ofercie Breitlingi? Chciałbym zegarek nowy, z papierami pochodzący od AD w możliwie najlepszej cenie ;) a zakupy na tym portalu to dla mnie czysta karta.

Kupowałem z polecenia od Your Luxury Time LTD i wszytso było w jak najlepszym porządku :)

Edytowane przez MacGege

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, na szybko zapoznałem się z ich ofertą i nie widzę interesująco mnie modelu. Zadam pytanie, zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie, czy jest możliwość, żeby data na elektronicznej gwarancji breitlinga samoczynnie się zmieniła ??? Czy miał już ktoś z Was taki przypadek ??? czy w ogóle jest taka możliwość ???

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie, czy jest możliwość, żeby data na elektronicznej gwarancji breitlinga samoczynnie się zmieniła ??? Czy miał już ktoś z Was taki przypadek ??? czy w ogóle jest taka możliwość ???

Zmiana daty jest raczej możliwa po przez system wiec karta musi byc w czytniku . Samoczynnie raczej nie możliwe . Az sprawdzę swoje karty po powrocie do domu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek kupiłem w marcu na stronie czas zegarków. 29.03.2018 przelałem pieniądze, fakturę wystawili 03.04.2018 i wiem ze nie podobało mi sie to, że jest różnica kilku dni miedzy elektroniczną kartą a fakturą. I wtedy dzwoniąc i pytając o to wydawało mi się ze widziałem 29.03.2018. Dziś wyciągnąłem z pudełka kartę i widzę 29.11.2017. Teraz nie wiem, czy nie zwróciłem uwagi na to, czy data się sama jakoś przestawiła. Natomiast sam zegarek nie budził żadnych zastrzeżeń. Posiadał wszystkie metki plastik na bezelu koperta była oklejona, pasek nie nosił śladów zapinania sprzączki na dłuższy czas. Jedyne co to szkło było lekko brudne.

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem swoje karty gwarancyjne i nic się nie zmieniło. Moze coś nie zauważyłeś przy odbiorze bo raczej tak jak pisałem wcześniej bez podłączenia do systemu Breitlinga zmiana jest mało możliwe jeśli w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie możliwe żebym przeoczył datę sprawdzałem wszystkie numery kart z zegarkiem i przeoczył bym datę.... nie możliwe

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jedyne co mi przychodzi do głowy to napisać do Breitlinga z prośba o weryfikacje daty uruchomienia gwarancji . Ewentulanie podejść do któregoś Apart tyle ze tylko kilka ma dostęp do tego systemu gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha faktycznie dziękuję za podpowiedź a co musze podać wysyłając e-maila do breitlinga ?? i czy podałbyś mi adres e-mailowy ??


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera wie :P . Nigdy tego nie robiłem ale znając siebie pewnie bym napisał na adres na ich stronie a w miedzy czasie skontaktował sie z Apart jako ze sa aitoryzowanym przedstawicielem firmy w Polsce.

Tak sobie mysle ze pewnie tez bym napisał do dealera który jest na gwarancji z prośba o wyjaśnienie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju, możliwe, że się mylę, ale czy dla ciebie zegarkowe hobby nie jest zbyt obciążające psychicznie?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecie podejście po SOH i Transocean. Bardzo przyjemna guma. Nie wiem czemu w nowej linii zabrali najfajniejsze co było w navitimerze: logo ze skrzydłamii

post-40778-0-53167100-1540732847_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecie podejście po SOH i Transocean. Bardzo przyjemna guma. Nie wiem czemu w nowej linii zabrali najfajniejsze co było w navitimerze: logo ze skrzydłamii

Boski  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.