Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość ATCmike

Pilot watch fanclub :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ojtam ojtam... :D 

 

 IMG_3623.thumb.jpeg.e629443b7d86d18ccb44af3ceaf47085.jpeg

 

 

Taka ciekawostka, że przez jakiś czas te zegarki, czyli Hami i CWC były robione równolegle, a potem CWC przejęło całą produkcję i trzaskało pod własną nazwą. To były ciężkie czasy dla Hamiltona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Świetna jest ta Omega wiesz może jaki to konkretnie model numer?

Jest to Omega 30T2 SC, albo pod oznaczeniem RAF’u 6B/159, które mają wygrawerowane na deklu wraz z nr zegarka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Slimturtle napisał:


Jest to Omega 30T2 SC, albo pod oznaczeniem RAF’u 6B/159, które mają wygrawerowane na deklu wraz z nr zegarka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Podziękował 🙂 chyba trzeba będzie się kiedyś porozglądać po ogłoszeniach bo zegarek prezentuje się zacnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być ciężko, bo te zegarki ostatnio rzadziej się pojawiają i w cenach absurdalnych. No ale cóż, ostatnio wszystko, co ma Ω na tarczy albo jest w jakikolwiek sposób wojskowe, osiąga zwrotne ceny. Jak już będziesz szukał, to jest taki model (zdjęcie ukradzione od nas z forum):

 

1215262393_Zrzutekranu2020-08-27o20_38_24.png.49816e71ca5964839a4d7f3dc50a8dea.png

 

Sprawdź sobie w jakimś guglu, co to jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem jest na Chrono24 za prawie 2 tysiące funtów, jest i ta biała za prawie 3 tysiące funtów. Zatem niestety na razie w strefie marzeń. Nie wiem ale wydawało mi się, że stare Omegi nie osiągają aż takiego pułapu cenowego ale widać mocno się myliłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One jeszcze kilka miesięcy temu w średnim stanie chodziły po 2500-3000zł, ale teraz dodrukowali pieniędzy i ceny poszły w górę. Na Chrono nie ma co szukać, bo tam jest jakiś absurd. eBay też nie lepiej, no może ciut, ale więcej "modyfikowanych" sztuk i większe ryzyko wpadki. Ja mam założony budżet do 3000-4000zł za ładną sztukę i wiem, że mogę sobie w uchu podłubać.

Gdybyś kiedyś chciał kupować, to zwróć uwagę na uszy/ucha. One w tych zegarkach bardzo często się urywały na końcach i albo były skracane, albo dospawowywane. Często też są po recase, wymianie obudowy, odnawiane tarcze, inne mechanizmy bez grubej obsady kamienia nakrywkowego balansu itp. Niestety, te zegarki są bardzo często kombinowane i ja sam nie bardzo czasami wiem, czy dana sztuka jest prawilna, czy zbuk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.08.2020 o 18:27, fidelio napisał:

IMG_20200826_180727-01.jpeg

IMG_20200826_180834-01.jpeg

IMG_20200826_180928-01.jpeg

IMG_20200826_181148-01.jpeg

IMG_20200826_181242-01.jpeg

IMG_20200826_180818-01.jpeg

 

Rafał, bardzo ładne zdjęcia, zegarek świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
8 godzin temu, jackm napisał:

 

Rafał, bardzo ładne zdjęcia, zegarek świetny.

Dzięki Jacek 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, renqien napisał:

One jeszcze kilka miesięcy temu w średnim stanie chodziły po 2500-3000zł, ale teraz dodrukowali pieniędzy i ceny poszły w górę. Na Chrono nie ma co szukać, bo tam jest jakiś absurd. eBay też nie lepiej, no może ciut, ale więcej "modyfikowanych" sztuk i większe ryzyko wpadki. Ja mam założony budżet do 3000-4000zł za ładną sztukę i wiem, że mogę sobie w uchu podłubać.

Gdybyś kiedyś chciał kupować, to zwróć uwagę na uszy/ucha. One w tych zegarkach bardzo często się urywały na końcach i albo były skracane, albo dospawowywane. Często też są po recase, wymianie obudowy, odnawiane tarcze, inne mechanizmy bez grubej obsady kamienia nakrywkowego balansu itp. Niestety, te zegarki są bardzo często kombinowane i ja sam nie bardzo czasami wiem, czy dana sztuka jest prawilna, czy zbuk. 

 

Dzięki za rozjaśnienie sytuacji, czyli obecnie kwoty ze złotówek zamieniły się w funty w proporcji 1:1 tylko w portfelu nie nastąpiła taka wymiana. Jeśli kiedyś tak na poważnie najdzie mnie na poszukiwanie i zakup tego modelu to na pewno najpierw będę próbował szukać tutaj u nas na forum. No ale zdaje się, że na szybki powrót do normalnych cen to niestety nie ma co liczyć. Ale jak to mówią menu zawsze można pooglądać nawet jak się jest na diecie😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAV B Uhr Baltic Sea IMG_20200820_173210_485.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fajny, co go napędza? 

Czemu "2" ma inny kolor? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ETA 2824-2

Dwójka ma inny kolor, bo była to druga edycja limitowana, którą Steinhart wyprodukował dla mojego sklepu

Tak świeci:


IMG_20200816_162302_866.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Aha 😁 Średnica 44 mm? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42

Koperta od serii Military.

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowym rokiem szkolnym...

20200901_151358.thumb.jpg.c3577134a3843bc3b1a693017f194e53.jpg


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś poleciał ze mną do pracy

Wyjąłem go z głębokiej szuflady

IMG_20200904_084219.thumb.jpg.55e3fa9c268ddccb0e80c8c55618ef89.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20200904_075525_206.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, chciałbym się pochwalić w sumie nie do końca najnowszym nabytkiem typu pilot, ale na tyle świeżym, że gości u mnie na nadgarstku bardzo często. Mowa o Laco Leipzig ref.861747 :) 

mmjibz6fo399.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.