Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz chlastawa

10te spotkanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Co "obejmuje" kwota 80zł na spotkaniu nieformalnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedzenie , napoje i alkohol w Panorama Bar

biorać pod uwage ceny w Marriott ta kwota ma raczej znaczenie nieco symboliczno -dyscyplinujące ( zamowienie ilości na podastawie deklaraji uczestnictwa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy może ktoś dosłownie się wypowiedzeć jak wyglądają takie spotkania (1 i 2 dzień) - jestem świeżakiem i chętnie bym przyjechał ale nikogo nie znam:D,

czy są jakieś kobiety, żony:-) chętnie z nią bym się wybrał - mieszkam 400km od wawy więc dla mnie to wyprawa?:-)

poza tym zaczynam swoją powolną przygodę z zegarkami (narazie tylko 1 maurice) więc nie wiem czy to odpowiednie miejsce:-)  

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

bede  na  spotkaniu !

pozdrawiam

stani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy może ktoś dosłownie się wypowiedzeć jak wyglądają takie spotkania (1 i 2 dzień) - jestem świeżakiem i chętnie bym przyjechał ale nikogo nie znam:D,

czy są jakieś kobiety, żony:-) chętnie z nią bym się wybrał - mieszkam 400km od wawy więc dla mnie to wyprawa?:-)

poza tym zaczynam swoją powolną przygodę z zegarkami (narazie tylko 1 maurice) więc nie wiem czy to odpowiednie miejsce:-)  

 

pozdrawiam

Chyba najlepiej zajrzyj do działu Archiwum - sa tam opisane spotkania ,zdjecia , relacje etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze się zapisać?


"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.