Skocz do zawartości

Ogłoszenie

RELACJE FILMOWE - X Jubileuszowe Spotkanie Klubu

Na około tydzień lub dwa wyłączamy definitywnie tapatalk na forum.

Aktualizacje statusu

• Zdjęcie
    lukkluj

Zapytanie, które dostaliśmy jest chyba (oby) prowokacją dziennikarską: "Jestem lekarzem ginekologiem. Chciałbym zakupić pozytywne komentarze na swój temat na róznych portalach medycznych, forach dyskusyjnych, blogach itp. Chciałbym wiedziec czy po pierwsze świadczycie Państwo takie usługi, po drugie ile by cos takiego kosztowało w zalezności do liczby opinii i zapewne stron, na których miałyby być zamieszczone? Potrzebuję przynajmniej wstępną ofertę dziś do godziny 12."

Pokaż komentarze (2)
Wyświetl wszystkie aktualizacje

Najnowsze tematy

Zdjęcie

zakup festiny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 hiszpan694

hiszpan694
  • Nowy Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 19 maj 2012 - 15:13

Witam wszystkich.pytałem was ostatnio o wybor firmy zegarka ktorego mam zamiar sobie kupic.Myslalem nad wieloma firmami,modelami az w koncu doszedlem do firmy FESTNA.jest to dobra firma wiec postanowilem wybrac sobie jakis model.spodobaly mi sie kopertowe ale wiem tez,ze cena zegarka przekracza moj budzet.pisalem ze moge wydac max 700zl.dzis znalazlem zaje...stą oferte ale nie moge uwierzyc,ze to mozliwe.znalazlem na portalu aukcyjnym takie cos. http://allegro.pl/ze...2342396682.html CO SADZICIE NA TEN TEMAT???
  • 0

#2 Henieks

Henieks
  • Użytkownik
  • 556 postów

Napisano 19 maj 2012 - 15:35

No cóż...
Co takiego dziwnego w tej ofercie?
Że normalny zegarek kosztuje 400 zł?
Szkiełko mineralne, werk kwarcowy, więc tyle to kosztuje.
Co do opinii nt. Festiny - nie wiem, nie wypowiadam się. Wiem, że firma ma tutaj chyba słabą opinię, ale nie zajmuję się plotkami.
Za 450zł jest na forum Revue Thommen. To jest wgh mnie interesująca oferta.
  • 0

#3 hiszpan694

hiszpan694
  • Nowy Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 19 maj 2012 - 15:44

moim zdaniem to nie jest taka normalna oferta bo te zegarki stoja od 800zl i w gore.mozeszmi pokazac jaki model masz dokladnie na mysli?
  • 0

#4 Pablos_

Pablos_

...

• Użytkownik
  • 2207 postów

Napisano 19 maj 2012 - 15:58

Jeśli ktoś sprzedaje ten model za ponad 800zł to chyba niezbyt dobrze się czuję. Raczej coś Ci się pomyliło.
Moja opinia o Festinie, przeciętne zegarki kwarcowe o dyskusyjnym designie, mocno przewartościowane.
Dwa lub nawet trzy razy tańsze Lorusy, Casio oferują dokładnie to samo.
  • 0

#5 Dmn

Dmn
  • Użytkownik
  • 1319 postów

Napisano 19 maj 2012 - 16:24

Nie ten dział, poproś moda o przeniesienie tutaj http://zegarkiclub.p...-przed-zakupem/
2. Festina nie jest ani niemiecka, ani szwajcarska, to hiszpański twór który tylko okazyjnie złote zegarki sygnuje napisem swiss made, ale to inna półka cenowa ;)
  • 0

#6 pawelb29

pawelb29
  • Użytkownik
  • 5765 postów

Napisano 19 maj 2012 - 16:49

Jak Ci się podoba to bierz ten zegarek. Tutaj Festina nie ma dobrej prasy ale to nie znaczy że to jest zły zegarek.Za to jest kilka firm które nadmiernie "wynoszone do góry" Wg. mnie ma bardzo fajną serię Tour De France.
  • 0

#7 hiszpan694

hiszpan694
  • Nowy Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 19 maj 2012 - 21:04

dziekuje za odpowiedz.o to mi chodzilo,zeby ktos poprawil renome tej firmy.dla mmnie ta firma nie jest zla dlatego tez chcialem zeby ktos z was ja poparl.mam nadzieje,ze ten zakup bedzie udany.dzieki:)
  • 0

#8 Henieks

Henieks
  • Użytkownik
  • 556 postów

Napisano 23 maj 2012 - 11:25

Nic z tego nie rozumiem. Hiszpan694 - czy Ty pracujesz w MaxTime???
  • 0

#9 Jash

Jash

Jednozegarkowiec

• Użytkownik
  • 6743 postów

Napisano 23 maj 2012 - 12:55

Nic z tego nie rozumiem. Hiszpan694 - czy Ty pracujesz w MaxTime???

Co MaxTime ma do rzeczy?
  • 0

#10 Henieks

Henieks
  • Użytkownik
  • 556 postów

Napisano 24 maj 2012 - 11:31

Co MaxTime ma do rzeczy?

Czytając całość tego tematu, nie widzę sensu jego zamieszczania. Poza jednym. I kiedy jeszcze raz czytam post Hiszpana - no to brzmi mi to fantastycznie. Cytuję:
"Festina jest to dobra firma";
"dzis znalazlem zaje...stą oferte ale nie moge uwierzyc,ze to mozliwe".
Szczerze mówiąc, ja też nie mogę uwierzyć, że to możliwe,że ktoś to napisał szczerze i od serca.
Myślę, że teksty reklamowe należy zamieszczać w innym dziale.

Użytkownik Henieks edytował ten post 24 maj 2012 - 11:35

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych