Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hiszpan694

zakup festiny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.pytałem was ostatnio o wybor firmy zegarka ktorego mam zamiar sobie kupic.Myslalem nad wieloma firmami,modelami az w koncu doszedlem do firmy FESTNA.jest to dobra firma wiec postanowilem wybrac sobie jakis model.spodobaly mi sie kopertowe ale wiem tez,ze cena zegarka przekracza moj budzet.pisalem ze moge wydac max 700zl.dzis znalazlem zaje...stą oferte ale nie moge uwierzyc,ze to mozliwe.znalazlem na portalu aukcyjnym takie cos. http://allegro.pl/zegarek-festina-f16234-rozne-kolory-od-maxtime-i2342396682.html CO SADZICIE NA TEN TEMAT???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż...

Co takiego dziwnego w tej ofercie?

Że normalny zegarek kosztuje 400 zł?

Szkiełko mineralne, werk kwarcowy, więc tyle to kosztuje.

Co do opinii nt. Festiny - nie wiem, nie wypowiadam się. Wiem, że firma ma tutaj chyba słabą opinię, ale nie zajmuję się plotkami.

Za 450zł jest na forum Revue Thommen. To jest wgh mnie interesująca oferta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to nie jest taka normalna oferta bo te zegarki stoja od 800zl i w gore.mozeszmi pokazac jaki model masz dokladnie na mysli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś sprzedaje ten model za ponad 800zł to chyba niezbyt dobrze się czuję. Raczej coś Ci się pomyliło.

Moja opinia o Festinie, przeciętne zegarki kwarcowe o dyskusyjnym designie, mocno przewartościowane.

Dwa lub nawet trzy razy tańsze Lorusy, Casio oferują dokładnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się podoba to bierz ten zegarek. Tutaj Festina nie ma dobrej prasy ale to nie znaczy że to jest zły zegarek.Za to jest kilka firm które nadmiernie "wynoszone do góry" Wg. mnie ma bardzo fajną serię Tour De France.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedz.o to mi chodzilo,zeby ktos poprawil renome tej firmy.dla mmnie ta firma nie jest zla dlatego tez chcialem zeby ktos z was ja poparl.mam nadzieje,ze ten zakup bedzie udany.dzieki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego nie rozumiem. Hiszpan694 - czy Ty pracujesz w MaxTime???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nic z tego nie rozumiem. Hiszpan694 - czy Ty pracujesz w MaxTime???

 

Co MaxTime ma do rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co MaxTime ma do rzeczy?

Czytając całość tego tematu, nie widzę sensu jego zamieszczania. Poza jednym. I kiedy jeszcze raz czytam post Hiszpana - no to brzmi mi to fantastycznie. Cytuję:

"Festina jest to dobra firma";

"dzis znalazlem zaje...stą oferte ale nie moge uwierzyc,ze to mozliwe".

Szczerze mówiąc, ja też nie mogę uwierzyć, że to możliwe,że ktoś to napisał szczerze i od serca.

Myślę, że teksty reklamowe należy zamieszczać w innym dziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.