Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz chlastawa

po spotkaniu 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie bardzo dziękuję Wszystkim za przybycie , brakło krzeseł i już na początku obsługa hotelu musiała je szybko dowieźć . Świetnie , dobrze to świadczy o zainteresowaniu , więc warto..

 

Dziękuję wszystkim , dzięki którym spotkanie się odbyło tzn Partnerom - Jubitom ( Ulysse Nardin ) , Swatch Group ( Omega ) oraz Legic Kompania Dóbr Luksusowych ( Montblanc ) , Sponsorom - Xiccor , Nespresso , Pracownia Czasu oraz Partnerom medialnym Manager MBA oraz Chronos.24.pl

Gościom za przyjęcie naszego zaproszenia a Joannie za jak zwykle dobrą organizację .

 

Myślę ,że świetnym punktem programu była hipnotyzującą wręcz prezentacja Petera Speake Marin , którego pasja , umiejętności oraz zegarki są wręcz powalające.

Podobały mi się szczegóły dotyczące nowych mechanizmów chrono co-axial Omegi ( z punktu widzenia nie tylko marketingu )i bardzo mnie zachęciły do modelu deVille chrono z datą.

Opowieść Montblanc o mariażu z Minerva i pokazanie kilku ciekawostek jak i wyjaśnienia nt emaliowania tarcz w UN też były interesujące. Możliwość obejrzenia z bliska nowości z Basel , modeli takich jak Blue Phantom czy Freak - rewelacja.

Z uwagą obserwuję rozwój Copernicus czy wejście na rynek firmy Xiccor i jestem pod wielkim wrażeniem dokonań Pawła Jankowskiego!

 

Spotkania i rozmowy z Wami są zawsze warte czasu poświeconego na przygotowanie spotkania.

Myślę ,że i drobne niedociagnięcia będą dobrą lekcją do przygotowania się na 2013.

 

dziekuję jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Prezesie..już jest wątek podsumowujący (Klaudiusza) może by jakoś połączyć ?...

 

...i profilaktycznie jakiś ban dla Pana :):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Prezesie, pana najwięcej było widać, więc dziękuję Panu w szczególności. Osobiście uznaję siebie za dużego beneficjęta tej udanej imprezy. Też "podobały mi się szczegóły dotyczące nowych mechanizmów chrono co-axial Omegi" -więc uciąłem sobie miłą pogawędke z prezenterem Omegi (tym mniejszym, brunetem), od którego dostałem bardzo szczególny prezent. Ale objęty klauzulą dyskrecji, i na razie nie mogę ujawnić, ...very fascinating!!!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.