Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz chlastawa

TVP 1 o zegarkach

Rekomendowane odpowiedzi

Z przyjemnością zawiadamiam ,że w najbliższą sobotę czyli 26 maja 2012 roku o godzinie 11.05 w 1-szym programie TVP będzie emitowany program pt " Jak to działa " Radka Brzózki.

 

Program został zrealizowany przy wspóludziale KMZiZ i opowiada o tym jak działa zegarek mechaniczny.

Część programu była realizowana w serwisie Swatch Group - specjalne podziękowania dla Stanleya Barka za możliwość realizacji nagrania i ekipy zegarmistrzów za cierpliwość i zaangażowanie.

 

Miłego oglądania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre wieści i miło, że emisja będzie w telewizji publicznej. Napewno nie przegapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

kurde... ja na pewno przegapię bo będe na uczelni. Mam nadzieję że bedzie dostępne na YouTube-owym kanale TVP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna sprawa z takimi programami, tylko szkoda, że transmisja będzie o tak niesprzyjającej godzinie. Pewnie tylko w niewielkim stopniu dotrze do przyszłych właścicieli mechaników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy data i godzina są prawidłowe? Pytam gdyż EPG pokazuje mi serial "Stawka większa niż życie" właśnie w tym czasie.

Chciałem włączyć sobie nagrywanie programu i nie wiem czy jest błąd tutaj czy w EPG.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy relacja będzie na żywo?

 

 

Program został zrealizowany przy wspóludziale KMZiZ i opowiada o tym jak działa zegarek mechaniczny.

Część programu była realizowana w serwisie Swatch Group - specjalne podziękowania dla Stanleya Barka za możliwość realizacji nagrania i ekipy zegarmistrzów za cierpliwość i zaangażowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo przyjemnie wyszło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny program. Dla tych co mają mniej czasu - o mechanikach jest od 19 minuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość paparazzo

Dobrze wyszlo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz wyżej, przecież jest link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super program o zegarkach! :) Szkoda, ze taki krotki. Ma ktos moze jakies linki do wiekszej ilosci takich pouczajacych badz ukazujacych historie zegarkow filmikow w jezyku polskim badz rosyjskim? Bylbym bardzo wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę szczery i dla mnie program zrealizowany jak na TVP przystało, czyli słabo.

Dla mnie głównym przesłaniem prowadzącego było w tym wszystkim "jeżeli chcecie mieć taki zegarek to zacznijcie oszczędzać"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę szczery i dla mnie program zrealizowany jak na TVP przystało, czyli słabo.

Dla mnie głównym przesłaniem prowadzącego było w tym wszystkim "jeżeli chcecie mieć taki zegarek to zacznijcie oszczędzać"

odnośnie części o zegarka mechanicznych zdecydowanie tak...co zresztą jest podejściem charakterystycznym dla każdego, kto o zegarkach nie wie nic, poza ceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą.

Zresztą było to również widać, gdy Władek był gościem w TVN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Podstawowa wiedza dla mlodziezy i dla kompletnych laikow, dla mnie to stracone 25 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Podstawowa wiedza dla mlodziezy i dla kompletnych laikow, dla mnie to stracone 25 min.

 

 

Hmm... pewnie dlatego, że to jest program dla młodzieży i mający na celu przybliżenie niektórych rzeczy laikom z danej dziedziny. Spodziewałeś się, że wyłożą Ci kompendium projektowania wielkich komplikacji?

Moim zdaniem program ciekawy, od strony zegarków mechanicznych podejście może rzeczywiscie trochę zbyt "kosztowo-cenowe", bo można było podejść tak jak przy zegarze atomowym i powiedzieć/pokazać coś więcej o podstawowej zasadzie działania, ale ogólne wrażenie jest na "+".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super program o zegarkach! :) Szkoda, ze taki krotki. Ma ktos moze jakies linki do wiekszej ilosci takich pouczajacych badz ukazujacych historie zegarkow filmikow w jezyku polskim badz rosyjskim? Bylbym bardzo wdzieczny.

 

Zerknij na ten temat.


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program został zrealizowany przy wspóludziale KMZiZ i opowiada o tym jak działa zegarek mechaniczny.

bardzo przyjemny program

ale opowiada o tym czym jest czas i jego znaczeniu we współczesnym świecie

zegarek mechaniczny został potraktowany po łebkach

więcej dowiedziałem się o słonecznym niż mechanicznym B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.