Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość pcstud

jak odswiezyc pasek?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pcstud

macie jakies sprawdzone sposoby na odswiezenie starego paska? kupilem uzywany pasek i chociaz mi sie podoba jakos nie mam przekonania zeby go nosic bez uprzedniego przygotowania; myslalem zeby go poporostu wymyc w roztworze mydla antybakteryjnego ale boje sie troche zeby go nie uszkodzic w ten sposob :-/ posiada piekna patyne ktorej zdecydowanie nie chcialbym sie pozbyc wiec moze tylko naswielic lampa UV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
no wiesz co !!! o dezynfekcji to właśnie Ty powinieneś nas uczyć. :wink:

 

no tak.... ale nas uczyli co najwyzej jak skore na rekach dezynfekowac, a na nich "patyna" nie jest pozadana :oops: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie śmierdzi (a mam nadzieję że nie) to się nie martw - poświeć lampą i wystarczy.

BTW -- jaki to pasek , jaka skóra ? (bo jak ten vintage za 600 euro to nawet nie naświetlaj ) :wink:

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
BTW -- jaki to pasek , jaka skóra ? (bo jak ten vintage za 600 euro to nawet nie naświetlaj ) :wink:

 

nie no cos ty, na glowe jeszcze nie upadlem :D wpadl mi w oko taki stary OEM i kupilem w ramach eksperymentu

 

post-0-0-60117400-1330528253.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... wymyc w roztworze mydla antybakteryjnego ale boje sie troche zeby go nie uszkodzic w ten sposob :-/ posiada piekna patyne ktorej zdecydowanie nie chcialbym sie pozbyc wiec moze tylko naswielic lampa UV?

 

Dawaj go do mydła, przecież Panerai to zegarek dla nurków. Jak się pasek rozpadnie, to znaczy, że nic nie warty był :D

 

Zresztą nic się nie stanie, od takiego zabiegu, to patyny tylko przybędzie.

Widziałem na foru, p.com, jak w ramach przygotowania paska do użytku ludzie moczą go w słonej wodzie i suszą na słońcu, po takich zabiegach zaczyna wyglądać tak, jakby był w czynnej służbie.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Dawaj go do mydła, przecież Panerai to zegarek dla nurków. Jak się pasek rozpadnie, to znaczy, że nic nie warty był :D

 

tak zrobie... ale zeby nie przekombinowac to kupie specjalne mydlo do skory, przyda sie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
większość jest do skóry :twisted:

 

do martwej skory :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

pasek juz jest zniszczony i teraz chce tak go odwiezyc zeby byl czysty (z racji zawodu jakis taki obrzydliwy jestem :oops: ) ale zeby przy tym ciagle wygladal tak jak teraz :D

 

poczytalem troche w sieci i nie zalecane jest uzywanie wody z mydlem- kupilem wiec w ramach eksperymentu specjalny preparat do czyszczenia skory:

 

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...N%3AIT&rd=1

 

sprzedawca zapewnia, ze to wlasnie to czego potrzebuje, no ale zobaczymy jak wyjda pierwsze testy, o ktorych skutkach nie omieszkam Was poinformowac.

 

A propos to sprzedawca ten ma caly stos narzedzi jakby wymarzonych dla strapmakera! wszystkie przyrzady i materialy jakie widzialem na zdjeciach- lacznie z tymi do zaznaczania dziurek, wosku do dratwy itd. Gdybym sam nie mial dwoch lewych raczek sam bym kupil i cos zmajstrowal. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.