Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jacek79

EQS-500C-1A1. poszukuję instrukcji obslugi w języku polski...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam jeszcze pytanie odnośnie datownika wczoraj ok 15-17 ustawialem zegarek od podstaw i właśnie widzę że data mi nie przeskocyła na 04 sun. czy to jest zależne o ktorej godzinie ustawiłem zegarak czyli jak ustawialem o15 to dzis o 15 przeskoczy na nastepny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek EQS-500. Dzisiaj rano spojrzałem na zegarek i wszystkie wskazówki ustawiły się w pionie na 12:00. Data na kalendarzu na 1. Zegarek nie reaguje na żaden przycisk. Wczoraj działał jak trzeba. Może ktoś wie, o co chodzi? Kondensator do wymiany?

Dzięki za odpowiedzi.post-72328-0-37304200-1520840706_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego najpierw go na działanie silnego światła wystaw i zobacz czy ruszy, pewnie akumulator dętka. Przeskakiwał sekundnik co 2 sek wcześniej?


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego najpierw go na działanie silnego światła wystaw i zobacz czy ruszy, pewnie akumulator dętka. Przeskakiwał sekundnik co 2 sek wcześniej?

Zdarzało się kilkukrotnie, że po podwinięciu rękawa sekundnik pędził przez pół tarczy na swoje miejsce, tak jakby zatrzymał się i po oświetleniu zegarka ruszał. Wskazania zegarka były zawsze dokładne. Nie zauważyłem, żeby przeskakiwał co 2 sekundy. Dzięki, sprawdzę po oświetleniu zegarka silnym światłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego najpierw go na działanie silnego światła wystaw i zobacz czy ruszy, pewnie akumulator dętka. Przeskakiwał sekundnik co 2 sek wcześniej?

Po naświetlaniu ruszył. Dziękuję bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj mu kilka dni na pełnym słońcu żeby poziom aku wskoczył na wyższy.

Jak wskazówki będą znowu wracać na 12 tzn. że poziom aku słaby, nie wiem czy w tym modelu da się sprawdzić stan naładowania.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj mu kilka dni na pełnym słońcu żeby poziom aku wskoczył na wyższy.

Jak wskazówki będą znowu wracać na 12 tzn. że poziom aku słaby, nie wiem czy w tym modelu da się sprawdzić stan naładowania.

Dziękuję. Zrobię tak jak napisałeś. Bardzo mi pomogłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Dzięki Waszej pomocy udało mi się względnie ustawić zegarek, ale mam problem z alarmem nie mam pojęcia jak na tej małej 24-o godzinnej tarczy ustawić alarm na 6.00 rano :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.