Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dorian06

Omega - tak czy nie?

  

283 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

... coś kiedyś przeczytałem, że "Omega próbuje dorównać Rolexowi, ale jak na razie zwiększa jedynie cenę." ;)

A Dacia Audi  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega, owszem na zdjeciach ale na testach nadgarstkowych zdecydowanie na nie. Zawsze przegrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy byłem małym chłopcem,oglądając mecze tenisowe na satce, bardzo często widywałem reklamę Omegi na bannerach.Wtedy myślałem że to reklama jednego z modeli opla:)

Bardzo trafia do mnie design starych modeli.Miałem kiedyś seamastera z końca lat 70-tych na cal.1020(chyba). Obiecałem sobie że w przyszłości jeszcze kupię jakiegoś omegowego vintydża.

Niestety,potężnie mnie irytuje skok cen nowych modeli.Oglądając niedawno broszurę z cenami obowiązującymi w 2008r i porównując je z aktualnymi doznałem sporego szoku:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare modele Omegi na tak. Nowe to nieproporcjonalne grubasy z przegiętą ceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aqua terra to nie taki grubas, seamaster 300 m tez. A cena jest funkcja nowych mechanizmow, jakosci i odpowiedzia na popyt w calej branzy zegarmistrzowskiej. Ja zdecydowanie na TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nowa planetka pasuje. Czytalem tutaj o spiepszonych proporcjach, ale ja sie nie znam. Dla mnie kozacki nurek lubie grube. Zawsze jak jestem w Bonarce to lubie se pomacac w Jubitomie. Teraz odbywaja sie mistrzostwa plywackie (pilka wodna, skoki maratony) i sponsorem jest Omega i czasami mruga Planet Ocean w wersji chrono. Piekna!

Pierwszy moj lepszy zegar to byl Moonwatch. Omega zdecydowanie ns TAK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak masz racje nash, AT to piekny zegar ktorego z checia bym nabyl. Reszta j.w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do PO to nadal nie jestem przekonany, AT,fajna mierzyłem,DeVille też ciekawa nie wiem,którą bym wybrał....


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię i o ile miałem złe doświadczenia z SG i ich polityką serwisową,to generalnie mam dobre i pełne pozytywnych emocji  doświadczenia z samymi zegarkami Omegi..

 

lubię Omegę za :

Seamastery 300(szczególnievintage)

Moonwatch-a

Railmastera a wcześniej Ranchero 

Ploprofa i wiele,wiele innych.. 

 

obecne wydają się być zbyt drogie ,ale trzymają wysoki poziom wykonania (IMO)

 

Reasumując ,mimo krytycznego podejścia do wielu aspektów polityki SG jestem na TAK dla Omegi

:)

mg6070q.jpg1omegazz8.jpgspeedmechws5.jpgmg6076p.jpgseamgmtrr1.jpgseamasterbubble2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, nie lubie produktów, ktorych cena jest az tak nadeta marketingiem. Zegarek to dla mnie zegarek, a nie dzieło sztuki - choć wiele mieniących się za takie i nimi nie jest.. ot taki snobizm. Jakbym miał cos kupować to tylko japończyk i kwarc w klimatach attensa czy promaster. 


Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek to homo sapiens....choć nieraz tylko homo ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

homo erectususie twoja błyskotliwość przyprawia mnie o ból brzucha


Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Erectus" i ból brzucha.......pochlebiasz mi :D ,ale nic z tego bo to nie to forum no i mam dziewczynę :D,ktora lubi Omegi,ja też.

Więc jestem za Omegą.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Erectus" i ból brzucha.......pochlebiasz mi :D ,ale nic z tego bo to nie to forum no i mam dziewczynę :D,ktora lubi Omegi,ja też.

Więc jestem za Omegą.

Skoro Ci pochlebia IQ na poziomie szympansa, nie śmiem pytać jakie jest w rzeczywistości..


Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ci pochlebia IQ na poziomie szympansa, nie śmiem pytać jakie jest w rzeczywistości..

Użyłem słowa "erectus",nie "homo erectus".....

Ale masz racje ,nie pytaj ,jak już będziesz taki mądry jak ja głupi to i tak nie zrozumiesz ....

A Omega to Omega :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cook Ty się nic nie przejmuj ;) To już trzeci temat na którym USERNAME zna się najlepiej a od rejestracji nie minął nawet miesiąc.

Przecież to nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek na tym forum.

P.S. Co to jest "attensa" ?


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadałem za Omegami - ale odmieniło mi się od kiedy mam Hour Vision Annual Calendar na bransolecie - wszystko rewelacyjnie wykonane i jeszcze lepiej wyglądające.

Chętnie bym przygarnął jeszcze Ploprof'a. Omega - TAK.

Pozdrawiam,


Gdyby oczyścić bramy percepcji, każda rzecz ukazałaby się człowiekowi, jaka jest, nieskończona.

/William Blake/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cook Ty się nic nie przejmuj ;) To już trzeci temat na którym USERNAME zna się najlepiej a od rejestracji nie minął nawet miesiąc.

Przecież to nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek na tym forum.

P.S. Co to jest "attensa" ?

A co to za wyznacznik? A moze ktos byl uzytkownikiem WUS od lat? Albo zegarmistrzem? Albo sprzedaje zegarki? Nie ma znaczenia chyba ze sie miesiac temu zarejestrowal a na pewno nie mozna na tej podstawie sadzic czy sie zna lepiej czy gorzej? Chyba, ze sie myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno na podstawie tylko forumowego stażu nie można o niczym przesądzać. Ale jak się doda poziom wpisów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nowa planetka pasuje. Czytalem tutaj o spiepszonych proporcjach, ale ja sie nie znam. Dla mnie kozacki nurek lubie grube. Zawsze jak jestem w Bonarce to lubie se pomacac w Jubitomie. Teraz odbywaja sie mistrzostwa plywackie (pilka wodna, skoki maratony) i sponsorem jest Omega i czasami mruga Planet Ocean w wersji chrono. Piekna!

Pierwszy moj lepszy zegar to byl Moonwatch. Omega zdecydowanie ns TAK!

 

podoba się i kupiłeś submarinera (o ile dobrze pamiętam), i to według mnie jest obecnie „problem” omegi. jeszcze kilka lat temu ze względu na cenę omegę od np rolexa, jlc, iwc (piszę tu o zegarkach bez wielkich komplikacji) dzieliła duża różnica cenowa, obecnie ta różnica jest coraz mniejsza. „niewiele” dokładając można mieć zegarek „wyżej pozycjonowany”.


Kupię Omega Geneve Automatic 166.0197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak kupilem Suba, bo moim zdaniem planetka nie jest dla niego partnerem do porownania, chociaz w SG bardzo by tego chcieli. Nie jestem jednak Talibem i nie przeszkasza mi to darzyc Omegi sympatia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cenowo i nie tylko (to chyba najpopularniejsze divery obu firm)  te zegarki są wg mnie porównywalne; jak masz  20 tys. na PO to zazwyczaj dołożenie tych kilku tys. np. do suba nie jest barierą nie do przejścia.

Ja też lubię omegę ( vintage omegi - to jedne z najpiękniejszych zegarków ), ale obecnie omega stała się dla mnie zegarkiem drugiego wyboru; owszem na "tak", ale idę kupić coś innego :)


Kupię Omega Geneve Automatic 166.0197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 owszem na "tak", ale idę kupić coś innego :)

 

+1  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cook Ty się nic nie przejmuj ;) To już trzeci temat na którym USERNAME zna się najlepiej a od rejestracji nie minął nawet miesiąc.

Przecież to nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek na tym forum.

P.S. Co to jest "attensa" ?

Daje rade ;)

 

A co to za wyznacznik? A moze ktos byl uzytkownikiem WUS od lat? Albo zegarmistrzem? Albo sprzedaje zegarki? Nie ma znaczenia chyba ze sie miesiac temu zarejestrowal a na pewno nie mozna na tej podstawie sadzic czy sie zna lepiej czy gorzej? Chyba, ze sie myle

Masz racje,to żaden wyznacznik.

Ale kolega raczej w tematach "zegarkowych" sie nie udziela....."merytorycznie"-ot takie wnioski przy piwie bym nazwał..... :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi to kolegę Badalamenti, który usiłował wszystkich przekonać, że 99% sprzedawanych Omeg vintage to składaki/podróby... :D


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.