Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krzyzol

Policzmy MONSTER'y

Rekomendowane odpowiedzi

Tu tez pogratuluję. Fajny jest.

 

 

Zrób fotkę zbiorową.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu tez pogratuluję. Fajny jest.

 

 

Zrób fotkę zbiorową.

Tu też podziękuje :) Jutro zrobię zbiorowo, dzisiaj nie upudrowane takie :rolleyes: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony Brzozy fajniejszy

Pewnie że ładniejszy :) Jak to śpiewają, ogórek, ogórek zielony ma garniturek..... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ogórek, kiełbasa i sznurek - brakuje kiełbasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiotrX przykro mi że Burns ma rację

Ale i tak żona mówi ,że obaj mamy brzydsze od jej pomarańczy11a13fcc84e535d46dd5f8580e92522b.jpg4cc0941e32a95ab7a4654f4df8a90b31.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Brzoza2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko popełniło błąd pozycjonując Monstera na równi z SKX007. Moim zdaniem Monster​ jest dużo lepiej wykonany, a zwłaszcza druga wersja, gdzie mamy oprócz lepszej koperty, bezela i bransolety także nowszy mechanizm.

Teraz niewie zmienili i nagle jest na półce z sumo.

Jest drogi, zwłaszcza dla kogoś kto ma / miał wcześniejsze wersje, ale jak widać jakoś się broni.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko popełniło błąd pozycjonując Monstera na równi z SKX007. Moim zdaniem Monster​ jest dużo lepiej wykonany, a zwłaszcza druga wersja, gdzie mamy oprócz lepszej koperty, bezela i bransolety także nowszy mechanizm.

Teraz niewie zmienili i nagle jest na półce z sumo.

Jest drogi, zwłaszcza dla kogoś kto ma / miał wcześniejsze wersje, ale jak widać jakoś się broni.

W zasadzie trochę wizualnie (tak jak to blue) i wsadzili 6R15, reszta bez zmian. Zmiana za to w cenie prawie 4xtyle co poprzednia wersja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz... dodali jeszcze lupkę :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko popełniło błąd pozycjonując Monstera na równi z SKX007. Moim zdaniem Monster​ jest dużo lepiej wykonany, a zwłaszcza druga wersja, gdzie mamy oprócz lepszej koperty, bezela i bransolety także nowszy mechanizm.

Teraz niewie zmienili i nagle jest na półce z sumo.

Jest drogi, zwłaszcza dla kogoś kto ma / miał wcześniejsze wersje, ale jak widać jakoś się broni.

Nie tyle wcześniejszy błąd, co późniejsza zmiana.

On chyba nigdy nie był dokładnie w tym samym miejscu co SKX. Jak SKX kosztował trochę ponad 100$ - Monster w tym samym czasie ~ 150$. Później ceny SKX skończyły w górę i nagle kosztowały podobnie.

Wcześniejszy Monster z matowymi, prostymi tarczami był toolwatchem pełną gębą. Teraz błyszczącymi tarczami ze szlifami zrobili z niego eleganckiego robola. Nowe wersje fajnie wyglądają, ale mam z nimi problem - dla mnie na toolwatcha są zbyt blingblingowe i za ładne, a na eleganta zbyt hmmm... osobliwe ;).

I żeby nie było, że nie lubię Monstera - kiedyś miałem i z matową tarczą jest spójnie i mi pasuje.

 

Na temat polityki cenowej czy mechanizmów nic nie będę pisać, bo już chyba wszystko było omówione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Wcześniejszy Monster z matowymi, prostymi tarczami był toolwatchem pełną gębą. Teraz błyszczącymi tarczami ze szlifami zrobili z niego eleganckiego robola. Nowe wersje fajnie wyglądają, ale mam z nimi problem - dla mnie na toolwatcha są zbyt blingblingowe i za ładne, a na eleganta zbyt hmmm.

...

Dokładnie.

I generacja była imo najlepsza. Najbardziej oddawała charakter zegarka. Kolejne były bardziej "babskie". :(

Oczywiście wszystkie mi się bardzo podobają.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiotrX fajna rodzinka.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle wcześniejszy błąd, co późniejsza zmiana.

On chyba nigdy nie był dokładnie w tym samym miejscu co SKX. Jak SKX kosztował trochę ponad 100$ - Monster w tym samym czasie ~ 150$. Później ceny SKX skończyły w górę i nagle kosztowały podobnie.

Masz rację, rynek podciągnął SKX w górę, ale zwróć też uwagę na referencję pierwszej wersji. To była rodzina SKX, a projekt był tak inny od reszty, jak by to nie było Seiko ;)

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiotrX fajna rodzinka.

Dzięki Dorian :) Trzeba pomyśleć o skoku w bok, firmy nie zmienię, ale w górę, może MM :rolleyes:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejszy Monster z matowymi, prostymi tarczami był toolwatchem pełną gębą. Teraz błyszczącymi tarczami ze szlifami zrobili z niego eleganckiego robola. Nowe wersje fajnie wyglądają, ale mam z nimi problem - dla mnie na toolwatcha są zbyt blingblingowe i za ładne, a na eleganta zbyt hmmm... osobliwe ;).

I żeby nie było, że nie lubię Monstera - kiedyś miałem i z matową tarczą jest spójnie i mi pasuje.

Na temat polityki cenowej czy mechanizmów nic nie będę pisać, bo już chyba wszystko było omówione

Wg mnie Monster 3 gen bije tego z pierwszej pod każdym względem. Podstawowe modele czarny i pomarańczowy mają matowe tarcze, mają lepszy mechanizm, mają ładniejsze indeksy, które nie wyglądają jakby były rzucone z kielni. Punktem zaczepnym dla malkontentów jest lupka ;), której można się pozbyć bez najmniejszego problemu.

 

4ONPqn.jpg

 

3KvEVM.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster to tylko pierwsza generacja, kolejne to takie modowe popierdółki a nie prawdziwy tool watch.

A mechanizm bez stop sek. czy dokręcania to niekoniecznie wada bo prosty i nieśmiertelny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dorian :) Trzeba pomyśleć o skoku w bok, firmy nie zmienię, ale w górę, może MM :rolleyes:

 

MM jest super. I to dobry pomysł.

 

Monster to tylko pierwsza generacja, kolejne to takie modowe popierdółki a nie prawdziwy tool watch.

A mechanizm bez stop sek. czy dokręcania to niekoniecznie wada bo prosty i nieśmiertelny.

Brat to czasem ;) i coś mądrze napisze.

:D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster to tylko pierwsza generacja, kolejne to takie modowe popierdółki a nie prawdziwy tool watch.

A mechanizm bez stop sek. czy dokręcania to niekoniecznie wada bo prosty i nieśmiertelny.

Tomek, czy tego chcesz czy nie świat idzie do przodu :) Jeździmy coraz lepszymi "popierdółkami", Syrenki choć kultowe nie spełniają już naszych oczekiwań :( Pora przesiąść się na lepszy model :D

 

To dalej jest tool watch, nic się nie zmieniło oprócz tego że dla grubszego portfela. W tej cenie nie widziałem nic co by miało 6R15 i takie wykonanie :) Zaraz powiesz że Sumo jest ładniejsze i ma 6R15, ale jest droższe od orange monstera  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.