Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kfgz

Plany zegarkowe na rok 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam w planach kupno... zegarka. Pierwszego w życiu. Na pewno automat. Jeszcze się nie zdecydowałem jaki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przyszły rok jak na razie tylko takie luźne postanowienie:

SBGX091

sbgx091-2.jpg

 

albo SBGX085 (kolor tarczy taki sam albo bardzo podobny jak powyżej)

K0000391843.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ja na rok 2013 zaplanowałem zakup Audemars Piguet 15202ST. Być może kupię jeszcze Roleksa DJ II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To witaj w klubie Mariusz. Tez szukam 15202. Drugi cel to panerai 441

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje na przyszły rok:

1. amfibia

amphibia.jpg

2.skx007

skx007.jpg

3. jak budżet pozwoli coś z tej dwójki

tudor121.jpg

sarb.jpg


Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jak się uda znaleźć :(

 

Levwc.jpg


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certina Ds Action Diver Automatic lub jakas Davosam no chyba , że nagle pojawi się jakiś inny gracz. Ogólnie rzecz ujmując jakis Diver.

 

 

 

 

P.S Piękne są te modele Seiko z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vcore, świetny Rolex. jest jakaś konkretna nazwa na taką 'ryflowaną' tarczę w tym modelu? bo nie wiem, czy określenie "champagne tapestry dial", definiuje konkretnie to.

 

=

 

mój cel natomiast to jakiś zegarek na własnym mechanizmie - znudziły mi się już ETY ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w planach na 2013

 

Trochę się boję rozmiaru tego zegarka a nigdy nie miałem go okazji przymierzyć

marinet.jpg

 

Albo ten bo chodzi za mną już chyba ze 3 lata.

Ostatnio mierzyłem i leżał bardzo fajnie mimo rozmiaru.

u02l.jpg

 

Albo ten

857cec4b3912a23dbfe42b5.jpg

 

Ewentualnie cos z dwojki IWC Ingenieur, Panerai 111 :) chociaż i tym przypadku rozmiar stanowi mały problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei poważnie zastanawiam się nad poniższym modelem Glashutte Seventies Panoramadate. Czy ktoś z Was miał okazję go przymierzać? Z tego co widzę, test nadgarstkowy bedzie wymagał wycieczki do Niemiec. No i może Zenith EP (mam nadzieję na jakąś nowość z mniejszą kopertą niż obecnie) lub Rolex Submariner (o dziwo, coraz bardziej się do niego przekonuję).

 

221_499.jpg

 

Pozdrawiam

m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie żadnych założeń odnośnie nowego zegarka...jak się uda coś fajnego nabyć to ok, ale nie mam parcia na żaden konkretny model :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie od pewnego czasu kręci Hamilton Pan Europ.

post-29235-0-70194200-1356622064_thumb.jpg


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już to pisałem, ale powtórzę i tutaj.

W tym roku zrealizowana Omega, w przyszłym roku chciałbym coś z Breitlinga. Może być Avenger.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż jeszcze się zastanawiam. :)

Na razie jestem dwuzegarkowcem i przyznaję, że nie mam parcia na coś nowego (Pam i Rolek, noszone na zmianę sprawiają mi wciąż niezmiennie wielką radochę i nie znudziły się ani przez chwilę).

 

Ale jeśli mówimy o planach na AD2013, to będzie to albo coś stricte garniturowego, czyli szary Zenith Captain, taki jakiego sprawił sobie ostatnio jeden z forumowych kolegów, lub coś bardziej sportowo-casualowego: Omega ATAC, niebieski TH Monaco, lub Portugalczyk (biała tarcza, niebieskie indeksy). Z tych trzech na razie wygrywa Monaco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po głowie coraz bardziej chodzi jakiś Lange... Jeżeli jednak nie Lange, to może jeszcze jeden AP, np. Offshore Navy, albo Panda. Najpierw jednak chce siedmiodniowego portugalczyka i jakiegoś Paneraia (233 albo 275).


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak w 2013 ten :wub:

 

apdiver.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

To oraz inne zdjęcia naszego Kolegi przesądziły sprawę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło mi, cieszę się, że mogłem pomóc :)

 

Słuszny wybór.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dywizjon 303, resztę się zobaczy...


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mi po głowie coraz bardziej chodzi jakiś Lange... Jeżeli jednak nie Lange, to może jeszcze jeden AP, np. Offshore Navy, albo Panda. Najpierw jednak chce siedmiodniowego portugalczyka i jakiegoś Paneraia (233 albo 275).

 

AP jak najbardziej tak, ale może warto byłoby sięgnąć po jakiś klasyczny model ? :). Na przykład Jules Audemars ET. Takiego jeszcze nie masz, a na żywo wygląda świetnie. Albo może coś odjechanego ? - Millenary 4101 :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, już to gdzieś pisałem, jak AP, to tylko linia RO :) Millenary 4101 fajny, ale podejrzewam, że cena będzie w tym przypadku kosmiczna. Mam czas, narazie tylko sobie głośno myśle o nadchodzących planach zegarkowych :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz, już to gdzieś pisałem, jak AP, to tylko linia RO :)

 

No cóż, Twoja strata. Na własne życzenie wykluczasz świetne zegarki :). RO stanowi tylko część oferty, a reszta jest równie interesująca. Zobacz jak na żywo prezentuje się Tradition, Jules Audemars ET i wtedy może zmienisz swój pogląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdaje sobie z tego sprawę, że to świetne zegarki, ale stylistycznie nie robią na mnie aż tak dużego wrażenia, co innego surowy, a zarazem odjechany styl Royal Oak :) Ale masz rację, musiałbym zobaczyć te zegarki na żywo. Gdybym natomiast miał wybierać między np. Jules Audemars, a Lange, to zdecydowanie postawiłbym na niemieckiego producenta. Dla mnie Lange, to obok Mosera, najpiękniejsze klasyczne zegarki.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.