Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość bar_open

http://www.strapmastersusa.com/

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bar_open

czy ktoś robił zakupy na stronie jak w temacie?

czy są jakieś problemy z cłem?

 

zalezy mi na dwóch paskach - 1st Edition Xa MAS (Flottiglia MAS)

niestety strona http://www.connectingwatches.com/ (chyba europejska) jest delikatnie mówiąc irytująca

 

jezeli ma ktos doswiadczenie w zakupie na w/w stronach prosze o wrażenia

 

dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
czy ktoś robił zakupy na stronie jak w temacie?

 

TAK

 

czy są jakieś problemy z cłem?

 

NIE (co nie znaczy, ze nie moze sie w koncu komus zdarzyc); staraj sie tylko nie zamawiac wiecej jak 2-3 paskow jednorazowo , bo jak wysla jako zwykly list to duzo wieksza szansa, ze przejdzie przez clo bez otwierania

 

zalezy mi na dwóch paskach - 1st Edition Xa MAS (Flottiglia MAS)

niestety na strona http://www.connectingwatches.com/ (chyba europejska) jest delikatnie mówiąc irytująca

 

mozesz wybrac na stronie USA, a zamowienie wyslac mailem do Anglii

 

jezeli ma ktos doswiadczenie w zakupie na w/w stronach prosze o wrażenia

 

zero problemu z zamowieniem... a pasek Xa Mas najwyzszych lotow :)

 

bar_open a tak wlasciwie do jakiego zegarka potrzebujesz ten pasek, bo chyba nie do PP? :) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bar_open
mozesz wybrac na stronie USA, a zamowienie wyslac mailem do Anglii

 

jaki jest koszt wysyłki np. trzech pasków - przybliżony

 

a pasek Xa Mas najwyzszych lotow :)

 

też mi się podobają :) , może nieco drogie ale ... jak szaleć to bez kasków :wink:

 

wybrałem te trzy (i mam nadzieję że mi wystarczą :wink: ):

 

Spartacus Hydro48 Calf in Brown with Tan Stitch

 

Xa MAS Limited Edition Strap in Vintage Black Calf

 

Xa MAS Limited Edition Strap in Vintage Brick Calf

 

 

bar_open a tak wlasciwie do jakiego zegarka potrzebujesz ten pasek, bo chyba nie do PP? :) :twisted:

 

intuicja Cię nie zawodzi :wink: , jutro powinienem dostać przesyłkę z PAM 0111 :)

 

dziękuję za informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
jaki jest koszt wysyłki np. trzech pasków - przybliżony

 

nie trzymaj mnie za slowo... ale na 99% nie placilem za przesylke- tyle, ze nie zamawialem przez sklep tylko mailem

 

też mi się podobają :) , może nieco drogie ale ... jak szaleć to bez kasków :wink:

 

nie wiem czy to rozsadne... jak zaczynasz na tej polce to na czym skonczysz? :shock: jezeli moge cos doradzic to ostroznie z dlugoscia paskow, bo moze sie okazac ze np. lepiej Ci sie nosza dluzsze, szkoda jakbys zamowil 3 sztuki ktore np. okarza sie za krotkie... ja teraz kupuje zdecydowanie dluzsze paski jak na poczatku

 

wybrałem te trzy:

 

Spartacus Hydro48 Calf in Brown with Tan Stitch

Xa MAS Limited Edition Strap in Vintage Black Calf

Xa MAS Limited Edition Strap in Vintage Brick Calf

 

Spartacusa nie mialem, Xa MAS jest swietny- ale moze zamiast dwoch takich samych lepiej zamowic np. Marina Militare? ja wlasnie sie do niego przymierzam :)

 

i mam nadzieję że mi wystarczą :wink:

 

marzenia... :mrgreen:

 

intuicja Cię nie zawodzi :wink: , jutro powinienem dostać przesyłkę z PAM 0111 :)

 

no to witamy w klubie :) GRATULACJE! :)

 

tylko kolego musze Cie lojalnie uprzedzic- odczekaj teraz troche zanim kupisz kolejny zegarek, bo... zreszta sam zobaczysz :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bar_open

dziekuję :)

 

jezeli moge cos doradzic to ostroznie z dlugoscia paskow, bo moze sie okazac ze np. lepiej Ci sie nosza dluzsze, szkoda jakbys zamowil 3 sztuki ktore np. okarza sie za krotkie... ja teraz kupuje zdecydowanie dluzsze paski jak na poczatku

 

dziekuję, dobranie dlugość paska też wydaje mi sie problematyczne (są tabele obwód nadgarstka etc. etc. ale rzeczywistość to inna sprawa), myslę że częściowo wyjasni się po otrzymaniu orginalnych pasków

 

Xa MAS jest swietny- ale moze zamiast dwoch takich samych lepiej zamowic np. Marina Militare? ja wlasnie sie do niego przymierzam :)

 

Marina Militare, też mi się bardzo podobają :)

 

marzenia... :mrgreen:

 

obawiam się, że masz rację (Marina Militare :wink: )

a swoja drogą uważam, że wymienne paski do Panerai to genialny pomysł z punktu widzenia biznesowego, dziwię sie tylko, że OP samo nie odcina kuponów od tego zjawiska

 

odczekaj teraz troche zanim kupisz kolejny zegarek

 

czekam do kwietnia, jak poniżej ...

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?t=7913

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.