Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Stuttgart

OSTRZEŻENIE Sklep internetowy "66 procent"

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie póki co minął 12 dzień od zaplaty za kurtkę, 7 dni temu po wykonaniu telefonu babka zapewnila mnie ze juz zostala paczka wyslana i do 2 dni status przesylki na internecie się zmieni... minął tydzień a status zamówienia nadal : PRZETWARZAM ... już nawet nie marze że ta paczka dojdzie... mysle nad zarzadaniem zwrotu kasy skoro przesylka nadal zgodnie z statusem nie jest wyslana...podobno komuś udało się i ma już kase spowrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie dalem nabrac...

nalezy pamietac ze wysylka od 14 dni roboczych do 30 plus zaksiegowanie wplaty okolo 3 dni co daje ogolem przeszło 6 tygodni

tak ze jak ktos kupil tak jak ja czyli 24 wrzesnia to na towar moze czekac do 8-9 listopada , oczywiscie jesli tylko wysla.....

Prawdopodobnie tak to sie skonczy ze firma na poczatku listopada zwinie żagle i nikt nic nie odzyska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie póki co minął 12 dzień od zaplaty za kurtkę, 7 dni temu po wykonaniu telefonu babka zapewnila mnie ze juz zostala paczka wyslana i do 2 dni status przesylki na internecie się zmieni... minął tydzień a status zamówienia nadal : PRZETWARZAM ... już nawet nie marze że ta paczka dojdzie... mysle nad zarzadaniem zwrotu kasy skoro przesylka nadal zgodnie z statusem nie jest wyslana...podobno komuś udało się i ma już kase spowrotem.

 

Ja już dawno zażądałem zwrotu kasy, ale na maile i tak nikt nie odpowiada, dlatego złożyłem zawiadomienie do prokuratury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nie chcę nikogo urazić, ale kto wierzy, że kurtka Abercrombie kosztuje 200zł ten nie zna firmy, jej artykułów i cen. Abercrombie jest firmą, której rzecyz można kupić tylko i wyłącznie na terenia sklepów firmowych, których jest mnóstwo w USA i Kanadzie, oraz w nielicznych w Europie m.in w Londynia, Paryżu, Monachium, może gdzieś jeszcze. Jeśli zatem-jak wspomniał ktoś z forumowiczów firma dowie się,że niejaka firma "66 procent" sprzedaje ich rzeczy to może być ostry dymn.Oczywiście wszyscy mogą kupowac ich odzież za pośrednictwem ich sklepu internetowego,zdarzają się też na aukcjach allegro. Niestety, łatwo naciąć się na podróbki i mimo, iż A&F szyje m.in swoje rzeczy w Chinach to w SWOICH szwalniach, a kto zna firmę ten bez probelmu zauważy znaczną różnicę między oryginałem a podróbą.Firma słynie z doskonałej jakości.Pozdrawiam i życze odzyskania pieniędzy.

p.s. lepiej nosić porządne, tańsze rzeczy niż "markowe" podróby.zwłaszcza, że słynny łoś podrabiany jest w coraz większym stopniu i nieraz przypomina smutnego psa, niż dumnego łosia :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego, że znam tę markę dałem się wrobić w tę "niebywałą okazję";) W Monachium nie ma sklepu A&F, jest w Hamburgu i Dusseldorfie;) Jeśli chodzi o podróbki, to faktycznie - nawet nie leżały obok oryginałów;) Ostatnio jeden allegrowicz chciał mi wcisnąć taką jako oryginał - odesłałem mu;) Chyba już nie skuszę się na zakup A&F w necie poza abercrombie.com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba, że ze wspomnianymi podróbami, zobacz na http://eu.abercrombie.com/webapp/wcs/stores/servlet/StoreLocator?storeId=19159&catalogId=11556&langId=-1. Ja tam nie widzę sklepu w Monachium;)

Moze nie zrobili aktualizacji? Nie atakuj mnie bo ja zakupów lewych ciuchów na stronie 66% nie zrobiłam i sie teraz nie madruje na forum. Rzeczy A&F kupuje na ich stronie. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lowrey- po pierwsze patti ma racje- w monachium jest abercrombie. Po drugie sciemniasz. Zadna prokuratura nie przyjelaby zgloszenia,ze sklep Cie oszukal, skoro w regulaminie jest napisane, ze czeka sie do 30 dni. Skoro jeszcze nie minelo 30 dni, bo wiadomo od kiedy istnieje sklep to nie popelniono przestepstwa.mochlon nieco. Poza tym, gdybys sie tak znac na abercrombie to bys nigdy w 66 procent zakupow nie zrobil. Nie sciemniaj, robisz ludziom w glowach zamet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zadna prokuratura nie przyjelaby zgloszenia,ze sklep Cie oszukal

 

i

 

Do prokuratury złożyłem Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, ponieważ Japan Style nie informuje mnie o statusie przesyłki, a przede wszystkim zmienia siedzibę a adres poznański jest tylko "adresem do kupienia".

 

Tu nie chodzi o nie wywiązanie się z umowy, tylko w tym wypadku, podejrzenie popełnienia przestępstwa (wirtualna firma, która nie podaje odpowiednich danych i w dodatku zmienia adresy - także wirtualne). Przyjąć - oczywiście, że przyjmie, tylko albo umorzy, albo się tym zajmie.

Ogólnie prokuratura nie jest organem który zajmuje się niezgodnością towaru z umową, lub niewywiązaniem się z umowy jednego z kontrahentów. Takie rzeczy załatwia się z policją i na drodze powództwa cywilnego. Sprawa dla prokuratury to handel podróbkami, czy posługiwanie się fałszywymi danymi. Brak prawdziwego adresu, to poważna przesłanka, że dana firma może być nieuczciwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem kilka rzeczy na allegro w podobnych cenach (mozna sprawdzic:slasheer,zakypusa_compl)

Kilka z nich mam od roku i nie narzekam mimo ze sa z Chin

Moze zamiast marudzic lepiej jeszcze troche poczekac i zobaczyc jak sie rozwinie?

dopiero sprzedaja od 3 tygodni

Oczywiscie nie namawiam do kupna

Poczekajmy az ktos cos otrzyma

Za wczesnie na wyciaganie wnioskow i pisanie bzdur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś kilka podrób i nie narzekasz.Rozumiemy. :blink:

Cieszymy się Twoim szczęściem.

To apropo pisania bzdur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś kilka podrób i nie narzekasz.Rozumiemy. :blink:

Cieszymy się Twoim szczęściem.

To apropo pisania bzdur.

 

 

 

Pawel- swietne!!! Podpisuje siempod Twoimi slowami obiema rekami :) kupuje koles lewe ciuchy i sie tym chwali i cieszy. Swiat schodzi na psy!!! Zenujace i smieszne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lowrey- po pierwsze patti ma racje- w monachium jest abercrombie. Po drugie sciemniasz. Zadna prokuratura nie przyjelaby zgloszenia,ze sklep Cie oszukal, skoro w regulaminie jest napisane, ze czeka sie do 30 dni. Skoro jeszcze nie minelo 30 dni, bo wiadomo od kiedy istnieje sklep to nie popelniono przestepstwa.mochlon nieco. Poza tym, gdybys sie tak znac na abercrombie to bys nigdy w 66 procent zakupow nie zrobil. Nie sciemniaj, robisz ludziom w glowach zamet.

 

Po pierwsze - sprawa sklepu w Monachium nie jest tematem, więc nie ma sensu jej ciągnąć dalej, jednak skoro nie ma go na oficjalnej stronie A&F...

Po drugie - zawiadomienie wysłałem pocztą, natomiast nawet gdybym składał je osobiście, to biuro podawcze nie może go nie przyjąć, co najwyżej oleją to i się tym nie zajmą. Wtedy złoże kolejne na Policji.

Po trzecie - zawiadomienie dotyczy oszustwa a nie niedostarczenia towaru. Zamówienie składałem w "polskiej" firmie a przelew jak się okazało trafił do firmy z Honkongu.

Po czwarte - ciuchy A&F mam przywiezione ze Stanów (nie chwalę się bo nie ma czym, ale nie lubię jak mnie się błotem obrzuca), dlatego wiem ile kosztują i ta p.... oferta 66procent była naprawdę atrakcyjna;)

 

Pozdrawiam urażonych;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robi się na forum gęsto :) proszę wszystkich znerwicowanych aby wzięli głęboki oddech i ochłoneli :)

 

zobaczymy jak się sprawa potoczy. trzeba cierpliwie czekac na pierwszego klieta, który odbierze przesyłkę i się nam na forum pochwalił czy dostał oryginalne, mam nadzieję, rzeczy czy też chińskie blojty z garażu.

 

póki co poczekajmy i nie kłóćmy się między sobą o jakieś pierdoły. nie ukrywajmy-każde z nas na stronę 66 trafiło i każde chciało coś zamówić. mnie powstrzymały ceny, a w szczególności płaszcz puchowy Merlie, za który na stronie zapłaciłam 250$, co łatwo przeliczyć na złotówki, a na stronie 66% kosztuje 209,95ł...też mnie ta propozycja kusiła i zastanawiałam się nad nią, ale jednak to by było zbyt piękne. nawet jeśli A&F robi wyprzedaże to nie takie (zakupiona przeze mnie kurtka była już po wyprzedaży z 330$ na 250), więc wiadomo,że na 66 są buble :)

 

ale cóż, może się wszyscy mylimy?? poczekajmy na pierwszych klientów.

 

miłego dnia!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie czy ktoś dostał numer listu przewozowego?bo mi właśnie jutro mija 10dni od zamówienia i chciałam uzyskać na infolini nr.lisu i nic z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze rozwinela się dyskusja miedzy "zeropostowcami". Czyżby ta sama osoba sztucznie napedzala dyskusje pod różnymi nickami??? huh.gif


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie kiedyś kupile kurtke na allegro A&F - przyszla po 3 tygodniach ale z Chin i to masakryczna podroba. Od tej porty jak zamawiam to tylko z USA. Z tego co sie doczytalem firma A&F ma otwierac swoje sklepy w Polsce. Z jej koncernu Hollister w Galerii Mokotów ma być otwarty juz w styczniu ....


 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze rozwinela się dyskusja miedzy "zeropostowcami". Czyżby ta sama osoba sztucznie napedzala dyskusje pod różnymi nickami??? huh.gif

Raczej jest to spowodowane tym, że link do tego tematu jest drugą/trzecią odpowiedzią google po wpisaniu hasła "sklep 66 procent". A tytuł tematu zaczynający się od słowa "ostrzeżenie" skłania do rejestracji i dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze rozwinela się dyskusja miedzy "zeropostowcami". Czyżby ta sama osoba sztucznie napedzala dyskusje pod różnymi nickami??? huh.gif

jeśli sugerujesz, że to ja to jesteś w błędzie. pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalogowałam się tu ,bo sama zamówiłam kurtkę A&F i obawiam się ,że dałam się nabrać jak inni.Dzwonię na infolinię ,ale mam wrażenie że Pani ,która udziela informacji nic nie wie i unika odpowiedzi na zadawane pytania,jedyne co powtarza to to ,żebym się nie denerwowała bo wszystko jest w porządku i towar otrzymam.Niestety jak powiedziałam że mija 10 dni od zamówienia towaru i według regulaminu powinnam dostać nr listu przewozowego,Pani odpowiada mi ,że go dostanę ,ale nie potrafi powiedzieć kiedy.

Dlatego zalogowałam się i pytam czy ktośjuz dostał taki numer ponieważ wiem ,że wiele osób zamówiło towar w pierwszy dzień powstania strony ,więc według regulaminu powinni miećjuż n listu przewozowegi a nawet już zamówiony towar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.