Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

irekm

Spotkanie Warszawa 25 pazdziernik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Troche to glupio wyglada z mojej strony ze zakladam taki watek ale spotykam sie z kilkoma kolegami z klubu tego dnia w Warszawie , moze bylby ktos jeszcze chetny posiedziec i pogadac ?

 

Niestety jestem w Pl tylko 3 dni i zadna inna data niestety mi nie pasuje :angry: a szkoda bo domyslam sie ze czwartek nie jest zbyt dobrym dniem ,ale w piatek ranno musze byc spowrotem w Katowicach

Lokali zadnych w stolicy nie znam zreszta jak i miasta , ale jak dla mnie nie ma to zadnego znaczenia , bar " U Zdzicha " tez moglby byc :D

 

Pozdrawiam

 

Irek


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Darek

 

Moze cos w Centrum ? bo po spotkaniu bede musial leciec na pociag . Z tym ze jak pisalem w ogole nie znam miasta :unsure: , jedyne do czego nie moge sie przyzwyczaic do Azjatyckie potrawy .

 

I jeszcze takie male ale , lece praktycznie bez bagazu wiec zbyt wieczorowy lokal to tez nie moglby byc bo nie chce zeby mnie do srodka nie wpuscili :D

 

 

Pozdrawiam

 

Irek


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie w centrum. ostatnio byłem na spotkaniu "u kucharzy" i knajpa całkiem nieźle spełniła swoją rolę. bar też mają, a i do przekąsek-zakąsek blisko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.