Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz chlastawa

Konkurs - zabawa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycje zabawy - dla wszystkich

wytypowanie najfajniejszej Waszym zdaniem osoby ( osób ) na forum . Takiej , która jest aktywna i pomocna ( chodzi o bezinteresowną pomoc , nie aktywność np w dziale sprzedam w wystawianiu ofert) , której posty wywołują usmiech , która się pozytywnie kojarzy i wnosi towarzysko i merytorycznie dobrego ducha na forum.

Fajne nagrody w zegarkowych tematach gwarantowane.

Co Wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chronofil za wiedzę o bardzo starych zegarach i zegarkach.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chronofil za wiedzę o bardzo starych zegarach i zegarkach.

 

 

Tyż prawda :)


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna inicjatywa.

 

Atrakcyjność forum zależna jest od userów.

 

Niektórzy na pewno robią więcej.

 

W często można liczyć zarówno na pomoc jak i na fachowe rady.

 

 

 

Taki konkurs- warto, warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wiedzę którą się z nami dzieli, za bezinteresowną pomoc którą potrafi nieść, za ostre wypowiedzi - czasami :)Piotr Ratyński smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wiedzę którą się z nami dzieli, za bezinteresowną pomoc którą potrafi nieść, za ostre wypowiedzi - czasami :)Piotr Ratyński smile.gif

 

Podpisuję się obiema rękami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chronofil-bezsprzecznie.

Za wiedze,aktywnosc,powazne traktowanie kazdego uzytkownika,altruizm...etc.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wiedzę którą się z nami dzieli, za bezinteresowną pomoc którą potrafi nieść, za ostre wypowiedzi - czasami :)Piotr Ratyński smile.gif

 

I za jego poczucie humoru!

 

Chronofil za życzliwość - jak najbardziej :)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wiedzę którą się z nami dzieli, za bezinteresowną pomoc którą potrafi nieść, za ostre wypowiedzi - czasami :)Piotr Ratyński :)

 

Potwierdzam i myślę tak samo.

Bardzo wiele skorzystałem już z wiedzy Pana Piotra.:)

 

 

Chronofil-bezsprzecznie.

Za wiedze,aktywnosc,powazne traktowanie kazdego uzytkownika,altruizm...etc.

 

Potwierdzam jw.

Cenię serdeczny ton wypowiedzi Chronofila.:)

 

 

Tarant - szybko i na temat. Zdecydowany ton ale taktownie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele osób, których posty czyta się z przyjemnością, są one już nagrodzone szacunkiem użytkowników Forum.

 

Za cierpliwość w tłumaczeniu ludziom dlaczego ich cacko jest podróbką, oddałbym głos na Dariusza Chlastawę.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście post powyżej prosze traktować tylko w kategoriach żartu .

Po pierwsze ze zrozumiałych przyczyn jestem z tej zabawy niejako wykluczony , używając terminologii wyborczej pozbawiony biernego prawa wyborczego :)

Z drugiej strony przez swój niezbyt latwy charakter , często szybko się irytuję i nie zawsze potrafię to stłumić , co owocuje ironią , której później żałuję czasem :)

Niestety , z czego zdaję sobie sprawę , raczej jestem przydatny w kwestiach , rzekłbym organizacyjnych niż forumowo- merytorycznych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ze względu na Twój "niezbyt łatwy charakter" oddaję głos na Piotra Ratyńskiego. :D


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał nominować Sergserga. Naszego specjalistę od technologii kwarcowej. Cierpliwie i wyczerpująco tłumaczy wszystko co jest z powyższym związane. Stworzył wiele długich i ciekawych opracowań. Niestety zniknął ze dwa miesiące temu (nie wiem z jakiego powodu). Był czas że kłóciliśmy się zawzięcie, prawie nigdy się ze sobą nie zgadzaliśmy, ale też nigdy nie było w tym żenady. Nie sztuką jest wzajemna adoracja. Sztuką jest różnić się pięknie. Brakuje mi Ciebie Przyjacielu.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chronofil. Potrafi przekazać wiedzę kulturalnie i bez wyniosłego tonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest zapewne dla konkretnych osób ,kilku /kilkunastu/ użytkowników ,którzy w jakiś sposób bardziej lub skromniej się wyróżniają,pomagają "zerowym",ale są też tacy co mają "cięty " ,ale jak bardzo pomocny i wskazujący język :P

Czy to pomogą w odpowiedziach na konkretne pytanie,czy informacją w konkretnym temacie,ale i są tacy ,co odpowiadają nazwijmy to lekko ,z sarkazmem.

Tych ostatnich też Nam potrzeba :D

 

Wszyscy w taki ,lub inny sposób pomogli ,użyczyli swojej wiedzy,i wykazali się profesjonalizmem na indywidualny temat.

 

Ja osobiście mam kilku 4-6 Kolegów ,którym pragnąłbym podziękować i Ich wyróżnić,uczestnicząc w tym wątku.

Może nie będę oryginalny ,ale zaproponuję....

Alfabetycznie :)

 

Chronofil

Dariusz Chlastawa

Piotr Ratyński

Seiken

Staruszek

Taktic

 

To są " na gorąco" moje spostrzeżenia :)

 

Hej ,jak już się wyklaruje jakaś powiedzmy PIĄTKA,to może ankieta by się przydała z uzasadnieniami ?

Jeszcze jedno-

-I nie uważam ,aby założyciel tego tematu był pominięty.

To taki sam Człowiek ja my :)


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zaproponował Taktica i Sergserga. Drugi Kolega co prawda od jakiegoś czasu się nie odzywa,

ale obaj Koledzy mają/mieli bardzo duuużo cierpliwości i chęci niesienia pomocy(zwłaszcza dla początkujących),

a i wiedza zegarkowa spora(szczególnie "wiadomo który Kolega i o których zegarkach" :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja nominuję kolegę cytochrom za fachową wiedzę i życzliwość


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MasterFan i McIntosh.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zawsze będzią Otho, Michalop oraz Masterfan. To ich posty stanowiły podwaliny pod merytorykę całego forum i zachęcały do dyskusji, często żartobliwej, zawsze na poziomie i wnoszącej ogrom wiedzy o zegarkach.

Dyskusja z nimi zawsze motywowała do nauki i poszerzania horyzontów.

Dzięki tym Panom wielu z nas odkryło piękno niezależnej sztuki zegarmistrzowskiej i nowe - niszowe marki.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.