Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ladek22

Pióro wieczne.

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli to możliwe, zamówiłbym jeszcze jedno pióro, tylko z innym nazwiskiem, wariant taki sam jak moje, to dla zaprzyjaźnionego miłośnika na prezent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli to możliwe, zamówiłbym jeszcze jedno pióro, tylko z innym nazwiskiem, wariant taki sam jak moje, to dla zaprzyjaźnionego miłośnika na prezent

 

Myślę, że nie będzie problemu. Niech kolega zapisze się na forum jeśli jeszcze Go z nami nie ma :)

 

Jeśli chodzi o szczegóły płatności to wysłałem już do Zarządu maila i czekam na odpowiedź. Teraz mamy weekend więc może dopiero w poniedziałek będzie coś wiadomo.

 

Lista zapisów

 

1. Łukanio Parker I.M. pióro gun metal + Atrament Parker QUINK niebieski zmywalny - 20,90 zł + Parker tłoczek deLuxe (tłoczek na atrament z mechanizmem obrotowym) - 25,90 zł. + Etui Bednarski jednomiejscowe miękkie - 22 zł-czarne

 

2. Wojciech.Makowski (Waterman Expert 3 pióro czarna laka GT)

 

3. seb (Waterman pióro wieczne Perspective czarne GT) + Etui Bednarski jednomiejscowe twarde - 27,90 zł kolor bordowy

 

4. ladek22 (Parker I.M. pióro PREMIUM Czarna Laka CT) + Kasetka DUKE

 

5. Paweł Jankowski (Parker I.M. pióro PREMIUM Czarna Laka CT)

 

6. marek2 (Parker I.M. pióro brushed GT)+etui twarde jednomiejscowe+miękkie jednomiejscowe

 

7. bert69 Parker I.M. pióro PREMIUM Czarna Laka CT.

 

8. tomirek Parker I.M. pióro czarne GT

 

9. goral_ Parker I.M. pióro czarne CT

 

10. Kosma Parker I.M. pióro czarne CT + Etui Bednarski jednomiejscowe twarde - 27,90

 

11.

 

12.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłaszam się na kasetkę na pióra - zresztą w PW już Ci napisałem, ale potwierdzam to oficjalnie wpisem w wątku. :) Jak już ogarniesz temat to prosiłbym o podesłanie ile mam podesłać, na jakie konto i do kiedy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie będzie problemu. Niech kolega zapisze się na forum jeśli jeszcze Go z nami nie ma :)

 

Jeśli chodzi o szczegóły płatności to wysłałem już do Zarządu maila i czekam na odpowiedź. Teraz mamy weekend więc może dopiero w poniedziałek będzie coś wiadomo.

 

Lista zapisów

 

1. Łukanio Parker I.M. pióro gun metal + Atrament Parker QUINK niebieski zmywalny - 20,90 zł + Parker tłoczek deLuxe (tłoczek na atrament z mechanizmem obrotowym) - 25,90 zł. + Etui Bednarski jednomiejscowe miękkie - 22 zł-czarne

 

2. Wojciech.Makowski (Waterman Expert 3 pióro czarna laka GT)

 

3. seb (Waterman pióro wieczne Perspective czarne GT) + Etui Bednarski jednomiejscowe twarde - 27,90 zł kolor bordowy

 

4. ladek22 (Parker I.M. pióro PREMIUM Czarna Laka CT) + Kasetka DUKE

 

5. Paweł Jankowski (Parker I.M. pióro PREMIUM Czarna Laka CT)

 

6. marek2 (Parker I.M. pióro brushed GT)+etui twarde jednomiejscowe+miękkie jednomiejscowe

 

7. bert69 Parker I.M. pióro PREMIUM Czarna Laka CT.

 

8. tomirek Parker I.M. pióro czarne GT

 

9. goral_ Parker I.M. pióro czarne CT

 

10. Kosma Parker I.M. pióro czarne CT + Etui Bednarski jednomiejscowe twarde - 27,90

 

11.

 

12.

chodz o to ze ja chce mu to pioro zafundowac jako niespodzianke, mam zobowiazania, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodz o to ze ja chce mu to pioro zafundowac jako niespodzianke, mam zobowiazania, pozdrawiam

 

Ok :)

 

Lista zapisów

 

1. Łukanio Parker I.M. pióro gun metal + Atrament Parker QUINK niebieski zmywalny - 20,90 zł + Parker tłoczek deLuxe (tłoczek na atrament z mechanizmem obrotowym) - 25,90 zł. + Etui Bednarski jednomiejscowe miękkie - 22 zł-czarne

 

2. Wojciech.Makowski (Waterman Expert 3 pióro czarna laka GT)

 

3. seb (Waterman pióro wieczne Perspective czarne GT) + Etui Bednarski jednomiejscowe twarde - 27,90 zł kolor bordowy

 

4. ladek22 (Parker I.M. pióro PREMIUM Czarna Laka CT) + Kasetka DUKE

 

5. Paweł Jankowski (Parker I.M. pióro PREMIUM Czarna Laka CT)

 

6. marek2 (Parker I.M. pióro brushed GT)+etui twarde jednomiejscowe+miękkie jednomiejscowe

 

7. bert69 Parker I.M. pióro PREMIUM Czarna Laka CT.

 

8. tomirek Parker I.M. pióro czarne GT

 

9. goral_ Parker I.M. pióro czarne CT + drugie pióro

 

10. Kosma Parker I.M. pióro czarne CT + Etui Bednarski jednomiejscowe twarde - 27,90

 

11. Mariusz888 Kasetka DUKE

 

12.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczegóły zamówienia i płatności.

 

 

Adres na który klubowe pióra mają być wysłane oraz szczegółowe informacje odnośnie zamawianych rzeczy przesyłajcie na e-mail: [email protected] W tytule maila w ramach identyfikacji proszę wpisać login klubowy, pióro Parker lub Waterman.

 

Przykłady:

 

marek2 pióro Parker

 

lub

 

seb pióro Waterman

 

Natomiast w treści maila proszę podać szczegółowe informacje.

 

 

Przykłady:

 

Zamawiam

 

Pióro wieczne Parker I.M. pióro PREMIUM Czarna Laka CT

 

 

albo (jeśli chcemy dodatkowy nadruk z imieniem i nazwiskiem albo klubowym nickiem)

 

Zamawiam

 

Pióro wieczne Parker I.M. PREMIUM Czarna Laka CT

 

+ dodatkowy nadruk na korpusie 10 zł (napis ladek22)

 

 

lub (jeśli chcemy zamówić dodatkowo akcesoria)

 

Zamawiam

 

Pióro wieczne Waterman Expert 3 jasny brąz CT

 

+ dodatkowy nadruk na korpusie 10 zł (napis Wojtek Zawilski)

 

+ Atrament Parker QUINK zielony 20,90 zł

 

+ Parker tłoczek deLuxe 25,90 zł

 

+ etui Bednarski jednomiejscowe miękkie 22 zł

 

 

Po wysłaniu powyższych danych czekajcie na e-mail zwrotny. Każda osoba otrzyma indywidualny kosztorys oraz szczegóły przelewu czyli nr. konta, adres itd. Zlecenie przekażemy do realizacji po 5 marca, więc z przelewami zbyt długo nie zwlekajcie:-))

 

Ps. Do zamówienia dołączcie adres, na który pióro ma być wysłane!

 

 

 

 

Szczegóły płatności.

 

W rubryce "Tytułem przelewu" wpisujesz: login klubowy oraz słowo "pióro" i jego nazwę. Możecie też wpisać skrótowo nazwy innych rzeczy które chcecie zamówić.

 

Przykłady

 

marek2 pióro Waterman

 

lub bardziej szczegółowo

 

ladek22 pióro Parker + nadruk + Kasetka DUKE + 2 x naboje + etui

 

 

 

Dane do przelewu:

 

Bank Zachodni WBK S.A.

 

Nr rachunku: 61 1090 1870 0000 0001 1236 5368

 

 

Adres do korespondencji:

 

Klub Miłośników Zegarów i Zegarków

 

Muzeum Techniki

 

Plac Defilad 1

 

00-901 Warszawa


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam. Robią się piórka ??:-)

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem dajcie znać, to zaproponuję Wam również interesujące propozycje jeśli chodzi o jakieś fajne pióra klubowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem kasetkę jednak jesteśmy z użytkownikiem ladek22 na etapie rozmów "co z tym zrobić" bo kasetka jest w delikatnie mówiąc opłakanym stanie... jeśli tak samo wyślą pióra i będą w podobnym stanie to może wiśnie się będzie nimi dało drylować, ale pewnie nic innego :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem kasetkę jednak jesteśmy z użytkownikiem ladek22 na etapie rozmów "co z tym zrobić" bo kasetka jest w delikatnie mówiąc opłakanym stanie... jeśli tak samo wyślą pióra i będą w podobnym stanie to może wiśnie się będzie nimi dało drylować, ale pewnie nic innego :blink:

 

To pewnie wina poczty!? Będziemy reklamować!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowałem się w tej sprawie i ustaliłem, że Mariusz ma odesłać kasetkę! Dostaniesz drugą lub zwrócimy pieniądze jeśli tak sobie zażyczysz.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to raczej nie wina poczty ponieważ pewne uszkodzenia wręcz nie mogły powstać podczas wysyłki (odklejona tacka, wgniecenie czy rozklejony narożnik ramki z szybką). Karton w którym kasetka przyszła jest praktycznie jak nowy - ma jedynie 1 wgniecenie po którym podejrzewałem to na kasetce jednak wgniecenie na kasetce ma wyraźnie zarysowaną krawędź, a karton nie został przebity na wylot co praktycznie wyklucza powstanie takiego uszkodzenia ( od środka karton jest gładki, bez skazy). Jesteśmy na końcowym etapie ustalania, jednak wysyłka jest na tyle znaczna w kontekście kasetki, że chyba napraw dokonam samemu. W każdym bądź razie wysyłałem i odbierałem delikatniejsze rzeczy i problemu nie było dlatego w moich oczach ten sklep sporo stracił... jak ustalimy co ostatecznie nastąpi to dam znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odeślij to dostaniesz nową i tym razem przesyłka będzie nadana w opcji "Na warunkach szczególnych". Mam nadzieję, że tym razem będzie w całości. Sklep dba o swoją reputację, więc postanowili dołożyć do interesu i wysłać Ci drugą, inną kasetkę!!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Odnośnie kasetki, to oglądając zdjęcia stanu w jakim dotarła do kol. Mariusz888 to na 100% taka nie wyszła od nas.

Kazdy towar jest sprawdzany wizualnie i jakościowo.

Oczywiście czekamy na odesłaną kasetkę i wyślemy nową, nie widzę problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej tam !!! kiedy wysyłka ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pióro dziś dotarło całe i zdrowe :) Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pióra zostały już rozesłane, więc oczekujcie paczek dziś lub jutro, a najpóźniej pojutrze.

 

Przepraszam za to opóźnienie, ale względy techniczne spowodowały, że nie dało rady wcześniej zrealizować zlecenia!!

 

Widzę, że niektórzy już piórka mają :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać, gdy piórka już do Was dotrą!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przez moją dłuższą nieobecność przegapiłem temat.

W związku z tym odświerzam, chętnie nabędę pióro z logo KMZiZ. Proszę o wpisy pozostałych chętnych, jak zbierze się kilka osób to będzie można podjąc próbę realizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.