Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ladek22

Skórzane breloczki z logo KMZiZ.

Rekomendowane odpowiedzi

....Tutaj można dokonać deklaracji odnośnie chęci nabycia skórzanego breloczka z logo KMZiZ. Na razie jesteśmy na etapie szukania wykonawców na klubowe gadżety, TUTAJ jest ten temat, więc nie mamy zdjęć gotowych breloczków z logo KMZiZ. Liczba zamówień może być ważna o tyle, że stanie się wyznacznikiem w określeniu, jakim popytem breloczki będą się cieszyć, co może stać się istotną informacją głównie dla samego przyszłego wykonawcy.

 

Przemek


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....Jestem oczywiście zwolennikiem tego, aby klubowe breloczki wykonywał ręcznie od A do Z któryś z klubowych kolegów!! Postanowiłem jednak zrobić eksperyment i zakupiłem w sklepie kilka sztuk tanich Chińskich breloczków i poprosiłem jednego klubowego kolegę, aby zrobił dla mnie laserowy grawer na tych breloczkach, gdyż chciałem zobaczyć jak taki nadruk będzie wyglądać. Okazało się, że na czarnej bądź brązowej skórze nie bardzo jest sens robić grawer laserowy, bo poprostu niewiele będzie widać. Tylko czerwony breloczek nadawał się do wykonania nadruku tą techniką i stąd sugestia dla przyszłego wykonawcy, aby breloczki robić z jasnej skóry!! Może należy rozważyć technikę wyciskania klubowego logo na skórze za pomocą puncy?

.

Oto efekt nadruku laserowego.

 

http://zapodaj.net/52a9bf1a96a72.jpg.html


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczę jak to to wygląda to wezmę, pod warunkiem że nie będzie on wyglądać jak to paskudztwo ze zdjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczę jak to to wygląda to wezmę, pod warunkiem że nie będzie on wyglądać jak to paskudztwo ze zdjęcia :)

 

....Zapraszam wykonawców wyrobów ze skóry do tego, aby robić próbne egzemplarze breloczków do kluczy i wklejać zdjęcia w tym temacie!!

 

 

Ponadto szukam osoby które będą słonne do tego, aby pomóc w rozpropagowaniu tematu klubowych gadżetów. Wklejajcie do sygnatur na swoich profilach odnośnik do tematu głównego http://zegarkiclub.pl/forum/topic/80697-klubowe-gadzety/page__gopid__875069#entry875069 lub do zapisów na poszczególne, konkretne gadżety. Lista z zapisami na poszczególne gadżety jest w temacie głównym. Pozdrawiam Przemysław


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.