Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ladek22

Książkowy kalendarz z logo KMZiZ.

Rekomendowane odpowiedzi

....Tutaj można dokonać deklaracji odnośnie chęci nabycia kalendarza książkowego z nadrukiem logo KMZiZ. Na razie jesteśmy na etapie szukania wykonawców na klubowe gadżety, TUTAJ jest ten temat, więc nie mamy zdjęć gotowych kalendarzy książkowych z nadrukiem logo KMZiZ. Liczba zamówień może być ważna o tyle, że stanie się wyznacznikiem w określeniu, jakim popytem takie kalendarze książkowe będą się cieszyć, co może stać się istotną informacją głównie dla samego przyszłego wykonawcy.

 

Przemek


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie to kalendarz dzienny w formacie B5 - jestem wstępnie zainteresowany. 1 szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie to kalendarz dzienny w formacie B5 - jestem wstępnie zainteresowany. 1 szt.

 

....Aby tym roku wydać kalendarz książkowy z logo KMZiZ musielibyśmy mieć już teraz conajmniej kilkanaście zamówień. Nic nie wskazuje na to, że w najbliższym czasie będzie grad zamówień, więc pomysł na kalendarz książkowy na rok 2013 raczej upadnie!?! Wątpię, że ktoś nam zrobi 2 czy 5 sztuk. Zbyt późno się za to wzięliśmy w tym roku, bo większość ludzi kalendarze ma już kupione. W przyszłym roku trzeba zrobić zapisy na kalendarz książkowy 2014 już w czerwcu.

.

....Można zamawiać inne gadżety!!

.

....Liczę na to, że wkrótce będą się pojawiać zdjęcia, więc proszę śledzić nowe posty w tematach dotyczących gadżetów! Najbardziej ciekawi mnie jakie będą propozycje skórzanych breloczków do kluczy!

....Małe jest zainteresowanie klubowymi gadżetami, więc mam prośbę do osób które są skłonne do tego, aby pomóc w nagłośnieniu tematów gadżetowych. Jeśli ktoś zdecyduje się pomóc to w sygnaturze na swoim profilu proszę zamieścić link do zapisów na któryś gadżet albo do tematu informacyjnego (ogólnego) jak mam ja u siebie w sygnaturze. Dziękuję wszystkim którzy zdecydują się pomóc!! Pozdrawiam Przemek


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.