Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Staszek60

Granulacja papierów ściernych

Rekomendowane odpowiedzi

Zbieram już materiały do przyszłych napraw kopert.

Potrzebuję , jak się doczytałem i co się domyślam sam mateiałów ściernych o jak najmniejszej granulacji .

Najmniejszy jaki dostałem to 800 .

Gdzie kupujecie papier o granulacji 1500 i 2000 i jakiej wytwórni bo papier papierowi wbrew pozorom nierówny.

Do takich prac jestem ciut przyzwyczajony (może inna skala znowu) bo przez 3 lata pracowałem w warsztacie samochodowym jako lakiernik, więc co nieco o przygotowywaniu podłoża do dalszej obróbki wiem B) - wiadomo -inna skala nawet granulacji papierów ściernych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieram już materiały do przyszłych napraw kopert.

Potrzebuję , jak się doczytałem i co się domyślam sam mateiałów ściernych o jak najmniejszej granulacji .

Najmniejszy jaki dostałem to 800 .

Gdzie kupujecie papier o granulacji 1500 i 2000 i jakiej wytwórni bo papier papierowi wbrew pozorom nierówny.

Do takich prac jestem ciut przyzwyczajony (może inna skala znowu) bo przez 3 lata pracowałem w warsztacie samochodowym jako lakiernik, więc co nieco o przygotowywaniu podłoża do dalszej obróbki wiem B) - wiadomo -inna skala nawet granulacji papierów ściernych .

Najdrobniejszych jaki kupiłem miał granulację 3000, kupowałem w sklepie ze szpachlówkami Novola i lakierami do samochodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś kupiłem 5000 i 8000, ale to już trochę przesada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MTW

Sklepy metalowe, narzędziowe, Castorama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro jest niezły wybór a i w Castoramie też jest papier 2000 i 2500. bylem w Casto i kupiłem kilka dni temu. był tańszy i droższy szwajcarski . kupiłem ten szwajcarski i jest git


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.